Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no jak nam w zjazdy będzie wypadać to nie :>

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 255,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

no jak nam w zjazdy będzie wypadać to nie :>

Na późną wiosne bedziemy mieli spoty w pełnym składzie, a narazie będzie mnie albo was brakowało :disgust:

Opublikowano

panowie jak nie ten zlot to nastepny.jak juz sie uda pierwszy to potem poleci.jak byłem na forum vwgolf.pl to mieliśmy poty w kazdy piatek o 18 pod urzedem miasta

Opublikowano

panowie jak nie ten zlot to nastepny.jak juz sie uda pierwszy to potem poleci.jak byłem na forum vwgolf.pl to mieliśmy poty w kazdy piatek o 18 pod urzedem miasta

No dokładnie, u nas nie robimy spotów regularnie ale jak sie rzuci hasło na LRY to są 3-4 audiczki :decayed:

Opublikowano

Zgadnijcie kogo dziś spotkałem :gwizdanie:

kolejnego chętnego na spot - Conti

_________________________________________________

Będę chciał pomalować zaciski, pytanie na jaki kolor. Jaki kolor będzie pasował (oprócz czarnego)?

Opublikowano

Zgadnijcie kogo dziś spotkałem :gwizdanie:

kolejnego chętnego na spot - Conti

_________________________________________________

Będę chciał pomalować zaciski, pytanie na jaki kolor. Jaki kolor będzie pasował (oprócz czarnego)?

czerwony :decayed:

Z Contim widziałem sie jakos 2 tyg temu :good:

Opublikowano

Panowie co wy.....?? o 15? mowa była o 16-17 :confused4:

Dobra w porywach do 17 i tak długo tam stać pewnie bedziemy :decayed:

Paput weź no zmień na 16tą :decayed: i juz koniec zmian :kox:

Opublikowano
  • Autor

Już zmienione. Ja muszę kupić nowy przekaźnik świec żarowych. Ktoś wie ile może kosztować bo używka kosztuje 50 zł?

Opublikowano
  • Autor

około 120zl z zamiennika

Dzięki. :good:

Opublikowano

I jak nikt sie nie wyłamał :silacz::baseball:

Opublikowano

W takim razie mamy ekipe :decayed:

1.Kowi87

2.Paput

3.Hanson1982

4.Chudy

5.Armistead

6.JanJazda

7.Piterex

8.Conti

9.??

Sebek i Cysiek zrobią spota na zajęciach :decayed:

Opublikowano

No to mamy Liste Kowiego... :notworthy:

:decayed:[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 13:43_________________________________________________Pany mam felgi do nabycia czarne AVUS 17" za 1200zł bez opon jak myślicie warto :mysli:
Opublikowano

ja bym wziął raczej

Opublikowano

No to mamy Liste Kowiego... :notworthy:

:decayed:[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 13:43_________________________________________________Pany mam felgi do nabycia czarne AVUS 17" za 1200zł bez opon jak myślicie warto :mysli:

a na jakich teraz jeździsz w lecie? z tego co pamietam to masz 17

pytam bo jestem na etapie kupna felg i sie zastanawiam czy 17 czy 16 na lato :slina:

Opublikowano

No to mamy Liste Kowiego... :notworthy:

:decayed:[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 13:43_________________________________________________Pany mam felgi do nabycia czarne AVUS 17" za 1200zł bez opon jak myślicie warto :mysli:

a na jakich teraz jeździsz w lecie? z tego co pamietam to masz 17

pytam bo jestem na etapie kupna felg i sie zastanawiam czy 17 czy 16 na lato :slina:

ja mam 16ki i nie rajcują mnie juz :polew: :polew:

Bierz min 17ki

Opublikowano

ja mam 16ki i nie rajcują mnie juz :polew: :polew:

Bierz min 17ki

w zeszłym sezonie rozwaliłem 2 opony na 16

mysle ze na 17 dojde do 6 :polew:

tak sie zastanawiam nad zostawieniem tych 17 co teraz mam, tylko musze je poprzerabiać

PS jak dobrze pojdzie dogadam upusty na opony i wymiane u znajomego w zakładzie wólkanizacji, ceny ma zaje... ja pytałem o opony i mnie z butów wycięło, podobno obskakuje już klub hondy :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.