Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puławskie


paput

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Paput awczoraj to nie wracałeś z Lublina po 15 bo się chyba na trasie mineliśmy :>

wracałem coś koło tej godziny :decayed: też chyba zwróciłem uwagę na granatową B5 ale za szybko śmigneła :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HMM.. JA TO CZARNA BESTIA, ale wiadomo przy prędkości bliskiej światłu oczy mogą płatać figle :polew:

a no tak sorki, ale skucha :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=Sebek (-_-) ]

To jak robimy tego spota 28?? tak jak Kowi proponował

modje byc :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za cyski na mnie trąbią? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paput nie podtopiło Cie tam, wczoraj byłem w puławach, to nadwislanka podmoczona była juz, woda do granic ulicy dochodziła :blink: a w samych puławach widziałem że osiedle przy wisle juz zamknięte dla ruchu :gwizdanie: Niezła masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: witam serdecznie mam pytanie odnośnie sytuacji powodziowej w Puławach.chodzi mi o ul. kaznowskiego. stoi tam mój samochód i niewiem jak sytuacja jest w tej chwili . pozdrawiam gorąco :hi: bardzo dziekuje.

Ja Ci kolego nie pomoge bo nie mieszkam w puławach nieznam ulic po nazwach :no: ale moze któryś z kolegów bedzie wiedział :rolleyes:[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 23:58_________________________________________________http://www.kurierlubelski.pl/region/pozostale/257701,woda-podnosi-sie-w-pulawach-kazimierzu-i-deblinie-zdjecia,m,55,id,t,z,no.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: witam serdecznie mam pytanie odnośnie sytuacji powodziowej w Puławach.chodzi mi o ul. kaznowskiego. stoi tam mój samochód i niewiem jak sytuacja jest w tej chwili . pozdrawiam gorąco :hi: bardzo dziekuje.

kaznowskiego jest dosyc wysoko póki co wały na Włostowicach nie pękły[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 06:27_________________________________________________

:hi: witam serdecznie mam pytanie odnośnie sytuacji powodziowej w Puławach.chodzi mi o ul. kaznowskiego. stoi tam mój samochód i niewiem jak sytuacja jest w tej chwili . pozdrawiam gorąco :hi: bardzo dziekuje.

Ja Ci kolego nie pomoge bo nie mieszkam w puławach nieznam ulic po nazwach :no: ale moze któryś z kolegów bedzie wiedział :rolleyes:[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 23:58_________________________________________________http://www.kurierlubelski.pl/region/pozostale/257701,woda-podnosi-sie-w-pulawach-kazimierzu-i-deblinie-zdjecia,m,55,id,t,z,no.html

mieszkam przed Puławami i to na górce jak dobrze, ale dzięki za troskę :hi: :good:trzeba miec nadzieję że Włostowice i Parchatka dadzą radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DObry!

Mam do Was prośbę koledzy i koleżanki. Oddajcie głosik... http://www.a4-klub.pl/smf/all_prosba_o_oddanie_glosu-t134902.0.html;msg1613873#msg1613873

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=Sebek (-_-) ]

tylko nie obklej wszystkimi samochodu :polew:

już to zrobiłem :decayed: żart poszły 3 i nie wiem czy nie za dużo, tył i boki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak 3maj :good: jeszcze na dach żeby z powietrza było widać :notworthy::decayed:

:polew:

Hanson jak twoja fura, ogarnąłeś to przerywanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...