Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

marzyciel na tym świece to za darmo można dostać tylko kopa w d**e i na to trzeba sobie czasem zapracować :polew: :polew: :polew:

no ale Kowi podobno daje za darmo :naughty::polew:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 255,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

marzyciel na tym świece to za darmo można dostać tylko kopa w d**e i na to trzeba sobie czasem zapracować :polew: :polew: :polew:

no ale Kowi podobno daje za darmo :naughty::polew:

za darmo to i ocet będzie słodki, a za reszte zapłacisz kartą :decayed:

Ale jak cos to oddam zdesio za 200zł idealny pod montaz sprysków :good:

Opublikowano
  • Autor

marzyciel na tym świece to za darmo można dostać tylko kopa w d**e i na to trzeba sobie czasem zapracować :polew: :polew: :polew:

no ale Kowi podobno daje za darmo :naughty::polew:

za darmo to i ocet będzie słodki, a za reszte zapłacisz kartą :decayed:

Ale jak cos to oddam zdesio za 200zł idealny pod montaz sprysków :good:

tanio nie wystawiasz w dziale sprzedam?

Opublikowano

przecież juztam gości :P

zobacz w podpisie,nawet sie tam wypowiadałes

Opublikowano
  • Autor

przecież juztam gości :P

zobacz w podpisie,nawet sie tam wypowiadałes

w sprawie lampiszona nie zderzaka :decayed:

Opublikowano

no tak ale wtedy był juzteż zdesio na handel :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no tak ale wtedy był juzteż zdesio na handel :gwizdanie:

ciekawe ile zderzak od esy kosztuje, przed liftem

Opublikowano
  • Autor

ludje zamawiać karty, już jest temat

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=159904.0[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 10:22_________________________________________________[quote name=Sebek (-_-) ]

http://sss.org.pl/event.php?view=260910

może by się wybrał ekipą?? :wink4:

chętnie killer będzie nawet :naughty:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 10:23_________________________________________________[quote name=Sebek (-_-) ]

Opublikowano

no to myśleć i można jechać :naughty:

może karty grupowo zamówimy? :polew:

Opublikowano

Zalałem dzisiaj BP ultimate po zachwalaniu Armisteada, zobaczymy co to warte. Pierwsze wrazęnia chyba nie kopci :naughty:

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

no to myśleć i można jechać :naughty:

może karty grupowo zamówimy? :polew:

tylko dopiero po 14 mógłbym jechać[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 10:54_________________________________________________

Zalałem dzisiaj BP ultimate po zachwalaniu Armisteada, zobaczymy co to warte. Pierwsze wrazęnia chyba nie kopci :naughty:

a ja już kartę zamówiłem :> na Orlenie u Hugo
Opublikowano

Ja tam taka karte juz od dawna mam :gwizdanie: szału ni ma bo wRykach lipne paliwo jest, verva i ecodiesel to chyba z jednego zbiornika ciagnie :wallbash: bo żadnych róznic nie czuje jak to zaleje czy tamto, zobaczymy jaki dystans zrobie na tym BP :gwizdanie:

Jeszcze kórwa musze czujnik temp paliwa wymienic bo odpierdala maniane, a to wiąze sie z rozkręceniem klaki nastawnika pompy :wallbash:

Opublikowano

ja posłałem Pw na 4 karty ciekawe czy się załapie :naughty:

Opublikowano

panowie kiedy ten zlot to wam coś pokażę :DLSvE0.jpg

Opublikowano

panowie kiedy ten zlot to wam coś pokażę :DLSvE0.jpg

czyżbyś LEDy wstawił czy mnie wzrok zawodzi :mysli: jak bym miał AWXa to pierqwsze co bym zrobił to dzień po wymianie rozrzadu na soft pojechał :gwizdanie:

Opublikowano

dokładnie ledy :decayed:

Opublikowano

Ledy w b6 to podstawa :naughty:

Opublikowano
  • Autor

panowie kiedy ten zlot to wam coś pokażę :DLSvE0.jpg

26 września w Lublinie? :mysli:

Opublikowano

haha ledy :P ja mialem zwylke i tez sie fajnie prezentowaly za to 4 kopytka i troszke kucy pod maska :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.