Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

Paput to dawaj po nas pózniej nas porozwozisz, my juz zrobimy wtedy spota :evil:

:polew: wy będziecie żłopać browary a ja będę patrzył? no way :thumbdown:

Ktoś musi :polew:

opoje

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 255,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i co był ktoś w lublinie week :mysli:

Opublikowano

Kowi mi kazał :kox:

:decayed:

Opublikowano

bylem ;)

i co widziałes :mysli: jakieś foty, jakieś filmy wrazenia moze pozycja :naughty:

Opublikowano

taaa pozycja pierwszy bylem za ogrodzeniem :D

fot nie mam filmików tym bardziej

wrażenia są mmm... rowerem nie ma się co pokazywać wśród takich autek :D

Opublikowano

taaa pozycja pierwszy bylem za ogrodzeniem :D

fot nie mam filmików tym bardziej

wrażenia są mmm... rowerem nie ma się co pokazywać wśród takich autek :D

no to sie postarał :thumbdown:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

a ja nie dałem rady :embarrassed:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 22:36_________________________________________________

Kowi mi kazał :kox:

:polew: ktoś Ty? :mysli:
Opublikowano

a ja nie dałem rady :embarrassed:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 22:36_________________________________________________

Kowi mi kazał :kox:

:polew: ktoś Ty? :mysli:

Jarucki to rezacz z lubelskiego :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

a ja nie dałem rady :embarrassed:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 22:36_________________________________________________

Kowi mi kazał :kox:

:polew: ktoś Ty? :mysli:

Jarucki to rezacz z lubelskiego :rolleyes:

nie znam :>[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 22:40_________________________________________________Rezacz Jarucki? :mysli:

Opublikowano

a ja nie dałem rady :embarrassed:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 22:36_________________________________________________

Kowi mi kazał :kox:

:polew: ktoś Ty? :mysli:

Jarucki to rezacz z lubelskiego :rolleyes:

nie znam :>[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 22:40_________________________________________________Rezacz Jarucki? :mysli:

no nie znasz, ale juz od dawna tu sie kreci po puławach :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a ja nie dałem rady :embarrassed:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 22:36_________________________________________________

Kowi mi kazał :kox:

:polew: ktoś Ty? :mysli:

Jarucki to rezacz z lubelskiego :rolleyes:

nie znam :>[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 22:40_________________________________________________Rezacz Jarucki? :mysli:

no nie znasz, ale juz od dawna tu sie kreci po puławach :decayed:

to skąd on jest?

Opublikowano

ustalimy spota to poznasz osobiscie :wink4: tylko kiedy my to ustalimy jak nikt nie chce sie spotowac bo nie ma parcia na terminy :polew:

Opublikowano
  • Autor

ustalimy spota to poznasz osobiscie :wink4: tylko kiedy my to ustalimy jak nikt nie chce sie spotowac bo nie ma parcia na terminy :polew:

pewnie tam od was gdzieś z Ryk albo Dęblina lub okolic
Opublikowano

ustalimy spota to poznasz osobiscie :wink4: tylko kiedy my to ustalimy jak nikt nie chce sie spotowac bo nie ma parcia na terminy :polew:

pewnie tam od was gdzieś z Ryk albo Dęblina lub okolic

:no:

Opublikowano
  • Autor

ustalimy spota to poznasz osobiscie :wink4: tylko kiedy my to ustalimy jak nikt nie chce sie spotowac bo nie ma parcia na terminy :polew:

pewnie tam od was gdzieś z Ryk albo Dęblina lub okolic

:no:

a skunt?
Opublikowano
:wink4:
Opublikowano
  • Autor

:wink4:

:OMG: a gdzie to?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.