Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A to miał byc spot w Rykach :blink:

było rozreklamować na forum :gwizdanie:

ja to w wawie w ten week byłem

podobno miał być ale ludzie ze Stolycy nie są mile widziani w lubelskim bidulu :gwizdanie: :decayed:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

niestety nic nie było :disgust:

Solar Twoja fura namierzona w Jastkowie :D W spotkaniach na drodze czytaj :naughty:

Opublikowano

Kamil znalazłes te opony zimowe :mysli: bo chyba mam dwa komplety 15ek na zime ale niewiem jeszcze, jutro pojade do garażu przerzucic pare opon sprawdzic bo z 6 kompletów tam leży :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

To jak z tym spotem? Sebek się obraził na mnie czy jak? :gwizdanie: :mysli:

Opublikowano

Kamil znalazłes te opony zimowe :mysli: bo chyba mam dwa komplety 15ek na zime ale niewiem jeszcze, jutro pojade do garażu przerzucic pare opon sprawdzic bo z 6 kompletów tam leży :gwizdanie:

Kowi zakupiłem już zimówki :gwizdanie: 4szt nówka funfel nie śmigane :polew:

Opublikowano

Ciężarówka to nic, jak ostatnio jechałem od Żyrzyna w stronę Puław to na polanie napoczątku lasu widziałem STADO jeleni :blink:

Wiem, że jelenie bo sarny nie mają poroży :decayed:

Opublikowano

Kamil znalazłes te opony zimowe :mysli: bo chyba mam dwa komplety 15ek na zime ale niewiem jeszcze, jutro pojade do garażu przerzucic pare opon sprawdzic bo z 6 kompletów tam leży :gwizdanie:

Kowi zakupiłem już zimówki :gwizdanie: 4szt nówka funfel nie śmigane :polew:

:good:

Ja jeszcze nie sprawdziłem nawet, ciezko ostatnio z czasem u mnie :gwizdanie: od piatku(bez soboty i niedzieli bo byłem na studiach nie swoim autem) zrobiłem do teraz 900km musze łolej kupić bo juz przekroczyłem 10tys od zmiany

Pany zna ktos dobrego elektryka samochodowego i go naprawde poleca :mysli: bo musze sprawdzic instalacje pompy do komputera, mam na to lekko ponad 2 tyg tylko

Opublikowano
  • Autor

hmmm elektryk :mysli: jednego czaje robił kiedyś w salonie skody, a co z tą instalacją?

Opublikowano

Pany zna ktos dobrego elektryka samochodowego i go naprawde poleca :mysli: bo musze sprawdzic instalacje pompy do komputera, mam na to lekko ponad 2 tyg tylko

Kowi u mnie w okolicach pod LRA jest koleś podobno bardzo dobry, ja korzystałem z jego usług tylko raz i zrobił jak trzeba. Koleś ma super opinię w okolicy :wink4: Jak chcesz postaram się jakiś numer do niego zdobyć czy coś.

Opublikowano

Pany zna ktos dobrego elektryka samochodowego i go naprawde poleca :mysli: bo musze sprawdzic instalacje pompy do komputera, mam na to lekko ponad 2 tyg tylko

Kowi u mnie w okolicach pod LRA jest koleś podobno bardzo dobry, ja korzystałem z jego usług tylko raz i zrobił jak trzeba. Koleś ma super opinię w okolicy :wink4: Jak chcesz postaram się jakiś numer do niego zdobyć czy coś.

Adres Panie adres ja pojade ja sie zapytam bo przez telefon to oni wszyscy są super kumaci i ogarniaja temat :wallbash:

:notworthy:

Opublikowano

Adres Panie adres ja pojade ja sie zapytam bo przez telefon to oni wszyscy są super kumaci i ogarniaja temat :wallbash:

:notworthy:

konkretnie adresu Ci nie podam, ale mniej więcej wiem gdzie :decayed: To jest w miejscowości Biała jak się jedzie z Radzynia do Łukowa/Siedlec. 1 km od Radzynia ;) Na jutro postaram się dowiedzieć, a jak nie to może demoralizator będzie coś kojarzył :mysli: Albo kogoś poleci. Masz do niego numer? Zadzwoń i zapytaj czy ten elektryk z Białej ogarnie temat. Demor może wiedzieć więcej na ten temat :mysli:

Opublikowano

Adres Panie adres ja pojade ja sie zapytam bo przez telefon to oni wszyscy są super kumaci i ogarniaja temat :wallbash:

:notworthy:

konkretnie adresu Ci nie podam, ale mniej więcej wiem gdzie :decayed: To jest w miejscowości Biała jak się jedzie z Radzynia do Łukowa/Siedlec. 1 km od Radzynia ;) Na jutro postaram się dowiedzieć, a jak nie to może demoralizator będzie coś kojarzył :mysli: Albo kogoś poleci. Masz do niego numer? Zadzwoń i zapytaj czy ten elektryk z Białej ogarnie temat. Demor może wiedzieć więcej na ten temat :mysli:

Jeszcze nie dzwoniłem jutro będe myślał, musze sprawdzic sobie tylko wskazania temp na zimnym silniku, jeśłi będa takie same jaki temp otoczenia to raczej czujnik jest ok tylko łapie jakieś zwarcie sporadyczne, bo jak kiedys na strej pompie miałem j**niety czujnik to temp paliwa na rozgrznaym była -39zt, teraz chwile pogupiałem i pokazuje 37st i odziwo po dystansie 100km(gdzieś tam w wawie go kasowałem) nie ma błędu czujnika, jest tylko błąd ładowania aku ze za niskie

Opublikowano

hmmm elektryk :mysli: jednego czaje robił kiedyś w salonie skody, a co z tą instalacją?

Też słyszałem o nim , że jest bardzo dobry...

Opublikowano

hmmm elektryk :mysli: jednego czaje robił kiedyś w salonie skody, a co z tą instalacją?

Też słyszałem o nim , że jest bardzo dobry...

nawet bardzo dobry ale leniwy.miałem okazje pracowac z Danielem w skodzie.

panowie mam do sprzedania dwie opony 195/65 R15 Michelin Pilot z 4-5mm bieżnik cena 100zł

Opublikowano

hmmm elektryk :mysli: jednego czaje robił kiedyś w salonie skody, a co z tą instalacją?

Też słyszałem o nim , że jest bardzo dobry...

nawet bardzo dobry ale leniwy.miałem okazje pracowac z Danielem w skodzie.

panowie mam do sprzedania dwie opony 195/65 R15 Michelin Pilot z 4-5mm bieżnik cena 100zł

A wrazie czego mógłby ktos skombinować namiary na jego warsztat :mysli: bo moze bym sie przejechał

Opublikowano
  • Autor

hmmm elektryk :mysli: jednego czaje robił kiedyś w salonie skody, a co z tą instalacją?

Też słyszałem o nim , że jest bardzo dobry...

nawet bardzo dobry ale leniwy.miałem okazje pracowac z Danielem w skodzie.

panowie mam do sprzedania dwie opony 195/65 R15 Michelin Pilot z 4-5mm bieżnik cena 100zł

A wrazie czego mógłby ktos skombinować namiary na jego warsztat :mysli: bo moze bym sie przejechał

on ma warsztat obwoźny :polew: wszystko ma w Oplu :kox:

Opublikowano

hmmm elektryk :mysli: jednego czaje robił kiedyś w salonie skody, a co z tą instalacją?

Też słyszałem o nim , że jest bardzo dobry...

nawet bardzo dobry ale leniwy.miałem okazje pracowac z Danielem w skodzie.

panowie mam do sprzedania dwie opony 195/65 R15 Michelin Pilot z 4-5mm bieżnik cena 100zł

A wrazie czego mógłby ktos skombinować namiary na jego warsztat :mysli: bo moze bym sie przejechał

on ma warsztat obwoźny :polew: wszystko ma w Oplu :kox:

aha, brzmi nie smacznie :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 15:46_________________________________________________Nie potrzeba komuś opon zimowych w dobrym stanie na stalówkach :mysli:

Mam 15ki z oponami continental wintercontact 195/65 przez 3 lata nie używane, bieżnik zdrowy jednakowy na każdej oponie, produkcja 2004r

Za 600zł bym oddał

Opublikowano

jakis dobry mechanik do audi Pulawy, okolice???? lub gdziekolwiek

Opublikowano
  • Autor

jakis dobry mechanik do audi Pulawy, okolice???? lub gdziekolwiek

witamy :hi:, a co się stało?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.