Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puławskie


paput

Rekomendowane odpowiedzi

BMW 330XD E46 :P

no to je podobno jazda tylko ile to kosztuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mercedes C-class W202. Tata ma takiego z 1994r tylko że 2.0D 75HP wyścigówka to może nie jest , ale dużo wygodniejsze niż moja A4 nie wiem czemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paput bierz 1,8t ja ci mówie :good: jak cos to będe miał lampy poliftowe na handel :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paput bierz 1,8t ja ci mówie :good: jak cos to będe miał lampy poliftowe na handel :decayed:

hehe jak źle pomalujesz? :mysli::polew:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 14:11_________________________________________________ty masz depo :gwizdanie: trzęsące się depo sam doświadczyłem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety DEPO, tyle że u mnie trzęsie sie lampa bo nie mam jednego z 3 zaczepów musze dorobić bo co bym nie załozył to bedzie trzęsło :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety DEPO, tyle że u mnie trzęsie sie lampa bo nie mam jednego z 3 zaczepów musze dorobić bo co bym nie załozył to bedzie trzęsło :wallbash:

ja miałem wszystkie i też trochę drgało ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie drży tylko lewa soczewka, już 2 lampa :wallbash:

noi u mnie lewa, valeo nie trzesło jak miałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie drży tylko lewa soczewka, już 2 lampa :wallbash:

noi u mnie lewa, valeo nie trzesło jak miałem

mi valeo też się nie trzęsło ale były trochę zmatowiałe [br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 14:43_________________________________________________a miałem je tydzień i poszły dalej :gwizdanie: i kupiłem depo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się tylko trochę cieplej zrobi to coś wykombinuję bo tylko czekam aż jakiś niebieski się przyczepi, że lampy źle świecą. Z daleka widać tak jakby jedna lampa świeciła w kosmos a druga normalnie. Z bliższej odległości wszystko jest normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się tylko trochę cieplej zrobi to coś wykombinuję bo tylko czekam aż jakiś niebieski się przyczepi, że lampy źle świecą. Z daleka widać tak jakby jedna lampa świeciła w kosmos a druga normalnie. Z bliższej odległości wszystko jest normalnie.

nie przyczepi sie :wink4: od 2 lat conajmniej tak jeżdze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paput dopiero dzisiaj zauważylem , że i Ty skasowałeś fure :thumbdown:

;(

a ty kupiłeś juz coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paput dopiero dzisiaj zauważylem , że i Ty skasowałeś fure :thumbdown:

Piterex a Ty tą swoja naprawiałes?? bo ostatnio w puławach widziałem sreberko wyklejone wlepami :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do tej pory użeram się z PZU , ale myślę że w przyszłym tygodniu będe próbował naprawiać...

ło kuźwa do tej pory? :mysli: już nie kupujesz forda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie nie będzie nadawał do naprawy to będe coś kupował , ale co to jeszcze nie wiem. Podobno są duże szanse , że sie da naprawić. Chociaż jak dostał rozrząd...

ja to jeszcze czekam na sprawę bo zapewne będę miał grzywnę, swojego rozbieram na części i szukam drugiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karwa to kogo ja widziałem w puławach na początku stycznia sreberko w avanciku czarne szyby na stali i wlepa na klapie do złudzenia podobny do paputa :mysli: bankowo LPU i naklejka forumowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...