Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo zacny sprzęcik kupiłeś , sam bym taki łyknął. Przeraża mnie tylko spalanie przy moich dziennych przelotach , a na gaz mam uczulenie...

Z Audi sprawa cały czas w toku najwyżej będe miał dwa.

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 255,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Bardzo zacny sprzęcik kupiłeś , sam bym taki łyknął. Przeraża mnie tylko spalanie przy moich dziennych przelotach , a na gaz mam uczulenie...

Z Audi sprawa cały czas w toku najwyżej będe miał dwa.

dziwnie tania ta beemka jakos

Opublikowano

Będe w pobliżu to zerkne , zawsze podobała mi się E46... Sam już nie wiem czego szukać.

Opublikowano
  • Autor

Będe w pobliżu to zerkne , zawsze podobała mi się E46... Sam już nie wiem czego szukać.

mi też się zawsze podobała ale nie jest w moim zakresie cenowym :decayed:

co do audi to V6 + Quattro spisuje się świetnie nie to co diesel

Opublikowano

To na pewno ,zrobimy jakiegoś spota to mnie przewieziesz - może i ja przyjade jakimś nowym nabytkiem... Też wole benzyne - jeszcze w V6. :kox:

Opublikowano
  • Autor

To na pewno ,zrobimy jakiegoś spota to mnie przewieziesz - może i ja przyjade jakimś nowym nabytkiem... Też wole benzyne - jeszcze w V6. :kox:

spoko, no problem

Opublikowano

no to kiedy robimy spota :D ja od 8 lutego mam 2 tyg urlopu :) wiec można cos zrobic

Opublikowano

no to kiedy robimy spota :D ja od 8 lutego mam 2 tyg urlopu :) wiec można cos zrobic

nie byłeś juz na wojewódzkim :bicz:

Opublikowano
  • Autor

no to kiedy robimy spota :D ja od 8 lutego mam 2 tyg urlopu :) wiec można cos zrobic

własnie pierwszy raz byś przyjechał :decayed:

Opublikowano

może i ja się zbiorę wreszcie :> zazwyczaj jak spoty to ja w Italy :kwasny:

ty tam wypatruj konsol, bo mam kupca :wink4:

Opublikowano

Tak znamy :P zazwyczaj silnik renówki, przegub do tego cuda kosztuje 600zl (nie ma zamienników) - miałem ostatnio na warsztacie takie, pod spodem prezentowało się przyzwoicie :kox:

Opublikowano

Ktoś mi mówił ,że to bardzo dobry silnik - ale dobry silnik od Renaulta? No to jak reszta w podobnych cenach jak przegób to dziękuje.

Opublikowano

ogólnie volvo nie nalzy do tanich samochodów pod wzgledem napraw, chyba auta grupy VAG sa najtańsze :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

piterex kupuj audi nie zdradzaj nas :>[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 22:40_________________________________________________i marki :naughty:

Opublikowano

piterex kupuj audi nie zdradzaj nas :>[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 22:40_________________________________________________i marki :naughty:

dokładnie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

piterex kupuj audi nie zdradzaj nas :>[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 22:40_________________________________________________i marki :naughty:

dokładnie :decayed:

no chociaż raz mogę uchodzić za przykład :gwizdanie: :decayed:

coś my w Puławach mam y pecha do audi, we dwóch z Piterexem już swoje rozwaliliśmy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.