Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A podpis widziałeś :kox:

:polew: :polew:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

my to sie chyba nie doczekamy ogólnopolskiego w naszych rewirach :gwizdanie:

Na majVWke jak przyjedzie 10 audiczek to będzie dobrze :gwizdanie:

rok temu było 5 klubowych tylko

Opublikowano

Już dziś "saabiści" będą się ścigać w rajdzie dookoła Kazimierza.

Sabby ściagać się mogą, ja audi a4 w rajdzie nie widzę - pogubione hokeje i wszelkie dokładki, odgłosy giętych i pękających wahaczy :wink4:

Trochę kiepską pogodę mają :disgust:[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 15:28_________________________________________________

A podpis widziałeś :kox:

:polew: :polew:

Widziałem, tępa lambadziara sili się na jakieś mądrości skopiowane z internetu sama nic by nie wymyśliła bo w główce pusto.

Ja jej wróżę Żyrzyn, nic więcej :wink4:

Opublikowano

Myśle ze żyrzyn to już udeptała :kox: po drodze do parafianki co weekend :polew: :polew: :polew: (jedna z wiekszych dyskotek w terenie :decayed: )

Opublikowano

Jeździłem kiedyś do Parafianki ale potańczyć :)

Chociaż słyszałem od kolegów, że tam są najtańsze dziewczyny. Dają za 5zł a niektóre nawet za darmo.

Wystarczy furą podjechać i sprawiać wrażenie bogatego.

Ale ja nie z takich :)

Opublikowano

tam nie trzeba płacić wbijało sie na sale namierzało sie cos, tylko wczesniej :naughty: bo póxniej ktoś był pierwszy i już sprawa była nagrana :polew: :polew: :polew:

w tamtym roku w wakacje byłem ostatni raz, ale to juz nie to za stary jestem, średnia wieku to 16lat :decayed:

Opublikowano
  • Autor

tam nie trzeba płacić wbijało sie na sale namierzało sie cos, tylko wczesniej :naughty: bo póxniej ktoś był pierwszy i już sprawa była nagrana :polew: :polew: :polew:

w tamtym roku w wakacje byłem ostatni raz, ale to juz nie to za stary jestem, średnia wieku to 16lat :decayed:

w sam raz dla Ciebie :decayed:

przynajmniej by zawiecha z tyłu trochę poparcowała :polew:

Opublikowano

tam nie trzeba płacić wbijało sie na sale namierzało sie cos, tylko wczesniej :naughty: bo póxniej ktoś był pierwszy i już sprawa była nagrana :polew: :polew: :polew:

w tamtym roku w wakacje byłem ostatni raz, ale to juz nie to za stary jestem, średnia wieku to 16lat :decayed:

w sam raz dla Ciebie :decayed:

przynajmniej by zawiecha z tyłu trochę poparcowała :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

wyrosłem już :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

tam nie trzeba płacić wbijało sie na sale namierzało sie cos, tylko wczesniej :naughty: bo póxniej ktoś był pierwszy i już sprawa była nagrana :polew: :polew: :polew:

w tamtym roku w wakacje byłem ostatni raz, ale to juz nie to za stary jestem, średnia wieku to 16lat :decayed:

w sam raz dla Ciebie :decayed:

przynajmniej by zawiecha z tyłu trochę poparcowała :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

wyrosłem już :polew: :polew: :polew:

taaa, a co masz za opis na gg :gwizdanie: czekając na sobotę :decayed:

Opublikowano

tam nie trzeba płacić wbijało sie na sale namierzało sie cos, tylko wczesniej :naughty: bo póxniej ktoś był pierwszy i już sprawa była nagrana :polew: :polew: :polew:

w tamtym roku w wakacje byłem ostatni raz, ale to juz nie to za stary jestem, średnia wieku to 16lat :decayed:

w sam raz dla Ciebie :decayed:

przynajmniej by zawiecha z tyłu trochę poparcowała :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

wyrosłem już :polew: :polew: :polew:

taaa, a co masz za opis na gg :gwizdanie: czekając na sobotę :decayed:

hołd dla tego reportażu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

tam nie trzeba płacić wbijało sie na sale namierzało sie cos, tylko wczesniej :naughty: bo póxniej ktoś był pierwszy i już sprawa była nagrana :polew: :polew: :polew:

w tamtym roku w wakacje byłem ostatni raz, ale to juz nie to za stary jestem, średnia wieku to 16lat :decayed:

w sam raz dla Ciebie :decayed:

przynajmniej by zawiecha z tyłu trochę poparcowała :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

wyrosłem już :polew: :polew: :polew:

taaa, a co masz za opis na gg :gwizdanie: czekając na sobotę :decayed:

hołd dla tego reportażu :decayed:

"jak nie mam co robić to biorę kosiarkę i koszę trawę :decayed:"[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 16:40_________________________________________________norbertdriver dzisiaj rano na parkingu twoja furka stała :naughty:[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 21:09_________________________________________________adam czy uważasz dalej że 2.4 to tylko ma głos? jak w budzie a6 jedzie 250 km/h :mysli:

Opublikowano

Pewnie po chip-tuningu :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Pewnie po chip-tuningu :wink4:

:decayed:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 23:29_________________________________________________no to panowie i panie kiedy spot? :mysli:
Opublikowano

Pani i panowie... ja prponuje 16 lub 17 kwietnia bo wcześniej nie mogę bo co tydzień mam zlot czarownic i czarodziei... wiecie Harry Potter i te sprawy.... :polew:

Opublikowano
  • Autor

Pani i panowie... ja prponuje 16 lub 17 kwietnia bo wcześniej nie mogę bo co tydzień mam zlot czarownic i czarodziei... wiecie Harry Potter i te sprawy.... :polew:

a może w marcu?
Opublikowano

Pani i panowie... ja prponuje 16 lub 17 kwietnia bo wcześniej nie mogę bo co tydzień mam zlot czarownic i czarodziei... wiecie Harry Potter i te sprawy.... :polew:

a może w marcu?

Zaraz zobacze grafik...[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 00:11_________________________________________________A dokiładnie to kiedy w tym marcu??

Opublikowano

Rafalekx udeptuj grunt w baranowie :buhaha: :buhaha: :buhaha:

co? :blink::wtf:

Opublikowano

Rafalekx udeptuj grunt w baranowie :buhaha: :buhaha: :buhaha:

co? :blink::wtf:

no nie zacytowałeś postu to dalej nie rozumiesz ocb :facepalm: miałes tam linka :naughty:

Opublikowano

no nie zacytowałeś postu to dalej nie rozumiesz ocb :facepalm: miałes tam linka :naughty:

ja nie zaglądam na nk... raz że z roboty nie mam możliwości a dwa że mi się nie chce :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.