Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Raczej razem, w kupie siła :polew:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 257,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Raczej razem, w kupie siła :polew:

to może poczkeja na mnie w górze puławskiej? :mysli:
Opublikowano

no pewnie razem, poczekamy na Ciebie Paput :)[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 21:03_________________________________________________a któredy planujecie jechać?

Opublikowano
  • Autor

no pewnie razem, poczekamy na Ciebie Paput :)[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 21:03_________________________________________________a któredy planujecie jechać?

no Warszawską, jedziesz z nami?
Opublikowano

no pewnie razem, poczekamy na Ciebie Paput :)[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 21:03_________________________________________________a któredy planujecie jechać?

no Warszawską, jedziesz z nami?

no jade z Wami, chyba ze nie chcecie :tongue4: tylko tak myśle gdzie do Was dołaczyc, ale to podjade do Puław pewnie

Opublikowano
  • Autor

no pewnie razem, poczekamy na Ciebie Paput :)[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 21:03_________________________________________________a któredy planujecie jechać?

no Warszawską, jedziesz z nami?

no jade z Wami, chyba ze nie chcecie :tongue4: tylko tak myśle gdzie do Was dołaczyc, ale to podjade do Puław pewnie

ja się z michałem umówiłem w Końskwoli bo on tam mieszka więc może być i w końskowoli bo to po drodze

Opublikowano

no pewnie razem, poczekamy na Ciebie Paput :)[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 21:03_________________________________________________a któredy planujecie jechać?

no Warszawską, jedziesz z nami?

no jade z Wami, chyba ze nie chcecie :tongue4: tylko tak myśle gdzie do Was dołaczyc, ale to podjade do Puław pewnie

ja się z michałem umówiłem w Końskwoli bo on tam mieszka więc może być i w końskowoli bo to po drodze

a no moze bo nawet blizej mam

Opublikowano
  • Autor

no pewnie razem, poczekamy na Ciebie Paput :)[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 21:03_________________________________________________a któredy planujecie jechać?

no Warszawską, jedziesz z nami?

no jade z Wami, chyba ze nie chcecie :tongue4: tylko tak myśle gdzie do Was dołaczyc, ale to podjade do Puław pewnie

ja się z michałem umówiłem w Końskwoli bo on tam mieszka więc może być i w końskowoli bo to po drodze

a no moze bo nawet blizej mam

to na pożowskiej czekaj przy tym ciągu sklepów

Opublikowano

no pewnie razem, poczekamy na Ciebie Paput :)[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 21:03_________________________________________________a któredy planujecie jechać?

no Warszawską, jedziesz z nami?

no jade z Wami, chyba ze nie chcecie :tongue4: tylko tak myśle gdzie do Was dołaczyc, ale to podjade do Puław pewnie

ja się z michałem umówiłem w Końskwoli bo on tam mieszka więc może być i w końskowoli bo to po drodze

a no moze bo nawet blizej mam

to na pożowskiej czekaj przy tym ciągu sklepów

ok :)

Opublikowano
  • Autor

Spoty Puławskie piwny spot;-) :naughty: :naughty: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1:

Opublikowano

Spoty Puławskie piwny spot;-) :naughty: :naughty: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1:

organizujesz transport :slina:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 00:05_________________________________________________bo jebnął by co bo kompletnie dyplomówka mi nie idzie :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Spoty Puławskie piwny spot;-) :naughty: :naughty: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1:

organizujesz transport :slina:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 00:05_________________________________________________bo jebnął by co bo kompletnie dyplomówka mi nie idzie :wallbash:

a jak busa się wynajmnie :decayed:

albo na każdym spocie jeden nie pije i rozwozi :naughty:

Opublikowano

ale to wtedy kuchenką bo gaz tani mamy po 2,47 :kox:

Opublikowano
  • Autor

ale to wtedy kuchenką bo gaz tani mamy po 2,47 :kox:

u mnie po 2,42 a w LBN 2,29[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 00:10_________________________________________________ :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha:
Opublikowano

chłopaki mamy kierowce :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

chłopaki mamy kierowce :rolleyes:

:polew:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 00:14_________________________________________________TDI miej pali niż Buca :decayed:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 00:22_________________________________________________od rafalekxa :gwizdanie:
Opublikowano

chłopaki mamy kierowce :rolleyes:

:polew:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 00:14_________________________________________________TDI miej pali niż Buca :decayed:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 00:22_________________________________________________od rafalekxa :gwizdanie:

ten to by ze dwa województwa rozwiózł :polew: :polew: :polew: :polew: tylko jego TDI robi 3krotnie wiecej od mojego :decayed: dotychczasowy rekord 780km :wallbash:

Opublikowano

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:dziura:

Opublikowano

Spoty Puławskie piwny spot;-) :naughty: :naughty: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1:

:slina: ja już się piszę

Opublikowano
  • Autor

chłopaki mamy kierowce :rolleyes:

:polew:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 00:14_________________________________________________TDI miej pali niż Buca :decayed:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 00:22_________________________________________________od rafalekxa :gwizdanie:

ten to by ze dwa województwa rozwiózł :polew: :polew: :polew: :polew: tylko jego TDI robi 3krotnie wiecej od mojego :decayed: dotychczasowy rekord 780km :wallbash:

to mamy kierowcę, wszak tuneli nie ma to się nie będzie zatrzymywał :naughty::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.