Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Puławski Naganiacz przygotował dla mnie, i tu chyba w podzience za liste prezentów: wróbla z grilla :naughty:

:polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowie znalazłem hamownie w Mińsku Mazowieckim 50zł od auta jedzie ktoś jutro?? :) bo ja sie wybieram

Opublikowano
  • Autor

panowie znalazłem hamownie w Mińsku Mazowieckim 50zł od auta jedzie ktoś jutro?? :) bo ja sie wybieram

żeby Ci wyszło na tych 18" 30 km mniej? :mysli:
Opublikowano

zobaczymy...50zł to nie drogo

Opublikowano

panowie znalazłem hamownie w Mińsku Mazowieckim 50zł od auta jedzie ktoś jutro?? :) bo ja sie wybieram

żeby Ci wyszło na tych 18" 30 km mniej? :mysli:

średnica felgi nie odbiera mocy auta :gwizdanie: jedynie w odczuciach :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

panowie znalazłem hamownie w Mińsku Mazowieckim 50zł od auta jedzie ktoś jutro?? :) bo ja sie wybieram

żeby Ci wyszło na tych 18" 30 km mniej? :mysli:

średnica felgi nie odbiera mocy auta :gwizdanie: jedynie w odczuciach :wallbash:

:polew:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 20:40_________________________________________________ale szerokość opony tak :polew:
Opublikowano

ani szerokosć :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ani szerokosć :gwizdanie:

jasne, co do wielkośći koła też jak źle dobierzesz będziesz miał zawyżnaie bądz zaniżanie prędkości, ale wydaje mi się że im szersza opona tym większy opór toczenia tym mniejsza moc wykorzystywana na drodze nie na hamowni ja wy sobie to mierzycie
Opublikowano

ani szerokosć :gwizdanie:

jasne, co do wielkośći koła też jak źle dobierzesz będziesz miał zawyżnaie bądz zaniżanie prędkości, ale wydaje mi się że im szersza opona tym większy opór toczenia tym mniejsza moc wykorzystywana na drodze nie na hamowni ja wy sobie to mierzycie

Jakby tak było to 80% ludzi na forum by miała sfixowane wykresy bo mało kto jedzie na chip/hamownie na 195/65/R15 w B5 :polew:

Opublikowano

ani szerokosć :gwizdanie:

jasne, co do wielkośći koła też jak źle dobierzesz będziesz miał zawyżnaie bądz zaniżanie prędkości, ale wydaje mi się że im szersza opona tym większy opór toczenia tym mniejsza moc wykorzystywana na drodze nie na hamowni ja wy sobie to mierzycie

Jakby tak było to 80% ludzi na forum by miała sfixowane wykresy bo mało kto jedzie na chip/hamownie na 195/65/R15 w B5 :polew:

dokładnie :good:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 20:53_________________________________________________Nie mieszaj prędkosci do mierzenia mocy auta :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ani szerokosć :gwizdanie:

jasne, co do wielkośći koła też jak źle dobierzesz będziesz miał zawyżnaie bądz zaniżanie prędkości, ale wydaje mi się że im szersza opona tym większy opór toczenia tym mniejsza moc wykorzystywana na drodze nie na hamowni ja wy sobie to mierzycie

Jakby tak było to 80% ludzi na forum by miała sfixowane wykresy bo mało kto jedzie na chip/hamownie na 195/65/R15 w B5 :polew:

to w takim razie co wg was powoduje większe koło? szybciej się wtedy jedzie tak? :decayed:
Opublikowano

to jak jedzie ktoś jeszcze czy bedziemy aby gadac?[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 20:57_________________________________________________

ani szerokosć :gwizdanie:

jasne, co do wielkośći koła też jak źle dobierzesz będziesz miał zawyżnaie bądz zaniżanie prędkości, ale wydaje mi się że im szersza opona tym większy opór toczenia tym mniejsza moc wykorzystywana na drodze nie na hamowni ja wy sobie to mierzycie

Jakby tak było to 80% ludzi na forum by miała sfixowane wykresy bo mało kto jedzie na chip/hamownie na 195/65/R15 w B5 :polew:

to w takim razie co wg was powoduje większe koło? szybciej się wtedy jedzie tak? :decayed:

według mnie...małolatki robia łał :D jak ma sie wieksze koła :D
Opublikowano

ani szerokosć :gwizdanie:

jasne, co do wielkośći koła też jak źle dobierzesz będziesz miał zawyżnaie bądz zaniżanie prędkości, ale wydaje mi się że im szersza opona tym większy opór toczenia tym mniejsza moc wykorzystywana na drodze nie na hamowni ja wy sobie to mierzycie

Jakby tak było to 80% ludzi na forum by miała sfixowane wykresy bo mało kto jedzie na chip/hamownie na 195/65/R15 w B5 :polew:

to w takim razie co wg was powoduje większe koło? szybciej się wtedy jedzie tak? :decayed:

wolniej rozpędza gdyz jest większy opór, teoretycznie szybciej jedzie niż to pokazuje licznik. Ale dla hamowni to niema znaczenia bo ona stawia pewny opór który samochód musi pokonać i nie wpływa na to w większym stopniu rozmiar koła. Róznica wynikła z tego mieści się w błędzie pomiarowym.

Opublikowano

ani szerokosć :gwizdanie:

jasne, co do wielkośći koła też jak źle dobierzesz będziesz miał zawyżnaie bądz zaniżanie prędkości, ale wydaje mi się że im szersza opona tym większy opór toczenia tym mniejsza moc wykorzystywana na drodze nie na hamowni ja wy sobie to mierzycie

Jakby tak było to 80% ludzi na forum by miała sfixowane wykresy bo mało kto jedzie na chip/hamownie na 195/65/R15 w B5 :polew:

to w takim razie co wg was powoduje większe koło? szybciej się wtedy jedzie tak? :decayed:

a co według ciebie ma na celu zakładanie większej felgi pod względem zwiekszania mocy :mysli:

podpowiem Ci kłopoty z trakcją :naughty:

widzisz na 17tce wypluło tyle ile wypluło, na 15 według twojej teorii miałbym pewnie ze 180 bez problemu bo auto szybciej jedzie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

kowi coś dal ciebie do pracy dyplomowej

2010-09-24-13-09-39442617674.jpg[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 21:03_________________________________________________

ani szerokosć :gwizdanie:

jasne, co do wielkośći koła też jak źle dobierzesz będziesz miał zawyżnaie bądz zaniżanie prędkości, ale wydaje mi się że im szersza opona tym większy opór toczenia tym mniejsza moc wykorzystywana na drodze nie na hamowni ja wy sobie to mierzycie

Jakby tak było to 80% ludzi na forum by miała sfixowane wykresy bo mało kto jedzie na chip/hamownie na 195/65/R15 w B5 :polew:

to w takim razie co wg was powoduje większe koło? szybciej się wtedy jedzie tak? :decayed:

wolniej rozpędza gdyz jest większy opór, teoretycznie szybciej jedzie niż to pokazuje licznik. Ale dla hamowni to niema znaczenia bo ona stawia pewny opór który samochód musi pokonać i nie wpływa na to w większym stopniu rozmiar koła. Róznica wynikła z tego mieści się w błędzie pomiarowym.

czyli moc to wg was co to jest panowie inżynierowie :gwizdanie:
Opublikowano

Paput w takim razie jak załoze 17ke to już mam inną średnice koła tak :decayed: i pomiar juz nie bedzie taki jak na tej 15 z mniejszą średnicą koła :decayed:

a co to jest moc to na wikipedii znajdziesz :tongue4:

tak w ogóle wiesz ze na hamowni auto nie osiąga vmaxu :mysli: ani nie zaczyna od 0 na starcie

potrafisz rozrónic hamownie bezwładnosciową od hamowni obciazeniowej :chytry:

Opublikowano

Ale się uśmiałem :>

Opublikowano
  • Autor

nie wiecie o co mi chodzi, więc co tu się śmiać :mysli:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 06:46_________________________________________________koniec tematu

Opublikowano

nie wiecie o co mi chodzi, więc co tu się śmiać :mysli:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 06:46_________________________________________________koniec tematu

wiemy, według Ciebie średnica koła ma wpływ na moc auta, a tak naprawde przekłada sie to na dynamike auta, ale moc przekazywana na koło jest taka sama bez względu na średnice koła. Poczytaj troche o tym :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie wiecie o co mi chodzi, więc co tu się śmiać :mysli:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 06:46_________________________________________________koniec tematu

wiemy, według Ciebie średnica koła ma wpływ na moc auta, a tak naprawde przekłada sie to na dynamike auta, ale moc przekazywana na koło jest taka sama bez względu na średnice koła. Poczytaj troche o tym :naughty:

o o dynamike mi chodziło zabrakło mi słowa człowiek po cięzkiej nocy był :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.