Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale po spocie forum ruszyło :thumbup1: 3 dni bez kompa i tyle stron do czytania :grin:

---------- Post dopisany at 02:46 ---------- Poprzedni post napisany at 02:36 ----------

i nowe zdjęcie jest, tylko kiepsko moją :a4fan: widać, ale paput może wrzuci coś z następnego spota :wink:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
ale po spocie forum ruszyło :thumbup1: 3 dni bez kompa i tyle stron do czytania :grin:

---------- Post dopisany at 02:46 ---------- Poprzedni post napisany at 02:36 ----------

i nowe zdjęcie jest, tylko kiepsko moją :a4fan: widać, ale paput może wrzuci coś z następnego spota :wink:

musisz się lepiej ustawiać:decayed:

Opublikowano

Widać że nie długo na forum jestem bo nie kumam o czym Wy piszecie ostatnio :-)

Opublikowano
  • Autor

Przyjedziesz raz na spota to potem wszystko bedziesz czail:-)

Opublikowano

Jak bedzie taka pogoda to mozemy sie nie doczekac tego spotu :-)

Opublikowano
  • Autor
Jak bedzie taka pogoda to mozemy sie nie doczekac tego spotu :-)

spokojnie, jeszcze chwila i to dziadostwo stopnieje i ogarniemy cusik

Opublikowano

ja to sie zastanawiam paput, jak ty dajesz rade jezdzic ;)

ps. ma z Was ktoś vaga lub coś w ten deseń?:P

Opublikowano
  • Autor
ja to sie zastanawiam paput, jak ty dajesz rade jezdzic ;)

ps. ma z Was ktoś vaga lub coś w ten deseń?:P

wczoraj wrzucałem foty jak się śmiga:decayed: powiem CI że o ile z quattro przy ruszaniu nie ma aż takich problemów to jednak w zakrętach i przy hamowaniu trzeba zachować zdwojoną ostrożność

tak się śmiga:decayed:

DSCF1926.jpg

Opublikowano

jakbyś w piątek jechał do zamościa to byś miał na tych letnich kupe zabawy ;)

Opublikowano
  • Autor
jakbyś w piątek jechał do zamościa to byś miał na tych letnich kupe zabawy ;)

no ja myśle:decayed: chociaż tam droga jest nawet nawet z tego co pamiętam

co do Vaga to mam, ale bateria w laptopie mi strasznie krótko trzyma

Opublikowano

pytam o vaga bo musze sobie w końcu wyłączyć, alarm niezapiętych pasów :P

droga nie jest zła, ale w piątek byłą tragedia, zamieć, zaspy, wiatr, korki, rowy zaliczane itp itd

Opublikowano
ja to sie zastanawiam paput, jak ty dajesz rade jezdzic ;)

ps. ma z Was ktoś vaga lub coś w ten deseń?:P

wczoraj wrzucałem foty jak się śmiga:decayed: powiem CI że o ile z quattro przy ruszaniu nie ma aż takich problemów to jednak w zakrętach i przy hamowaniu trzeba zachować zdwojoną ostrożność

tak się śmiga:decayed:

http://s14.postimage.org/6n0eh0geo/DSCF1926.jpg

Ja mam vaga.

Znaczy, póki droga prosta i nie trzeba hamować jest to jest ok:wink:

Opublikowano
  • Autor
ja to sie zastanawiam paput, jak ty dajesz rade jezdzic ;)

ps. ma z Was ktoś vaga lub coś w ten deseń?:P

wczoraj wrzucałem foty jak się śmiga:decayed: powiem CI że o ile z quattro przy ruszaniu nie ma aż takich problemów to jednak w zakrętach i przy hamowaniu trzeba zachować zdwojoną ostrożność

tak się śmiga:decayed:

http://s14.postimage.org/6n0eh0geo/DSCF1926.jpg

Znaczy, póki droga prosta jest to jest ok:wink:

też lepiej szybko nie jechać bo nawet słaba zimówka jest dużo lepsza od najnowszej letniej

Opublikowano

armistead - a wiedziałbyś gdzie w b7 te pasy wyłączyć ?:P

Opublikowano

Koledzy kiedy robicie znowu zbiórkę pod tesco

Opublikowano
  • Autor
Koledzy kiedy robicie znowu zbiórkę pod tesco

jak śnieg zginie zapewne

---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ----------

kicker masz kolege z poliftem, fakt że nie 2.8

Opublikowano

Przyjade przjade. Co to za ladne kolo w aucie?

Opublikowano
  • Autor
Przyjade przjade. Co to za ladne kolo w aucie?

bbsik:decayed:

zima.jpg

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

to kiedy spocik panowie robimy?

Opublikowano

Tez czegos ladnego szukam na lato. nie macie Panowie czegos :-)

---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

Dziś albo cos mi w aucie przestalo dzialac albo ta tak jechalem na trasie lublin pulawy wyszlo mi spalanie 29,4 coś chyba jest nie tak

---------- Post dopisany at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany at 23:48 ----------

spocik.?. no chyba ten 30 jest aktualny jesli pogoda pozwoli?:hi:

Opublikowano

Miałem dzisiaj glebić i dawac lato, ale jeszcze sie wstrzymam, wczoraj w nocy na lajcie mozna było bokami chodzic takze jeszcze tydzień na zimie:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.