Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
ostatniego spota mięliśmy 2 września:)

myślałem że dawniej, e to jeszcze możemy poczekać:grin:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 255,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ostatniego spota mięliśmy 2 września:)

myślałem że dawniej, e to jeszcze możemy poczekać:grin:

pewnie że możemy poczekać - 5dni:naughty: ale i pogoda ma być zaje.bista:thumbup1:

Opublikowano

Panowie powiedzcie mi mniej więcej jak ten zlocik ma wyglądać - bo z kolegą może bym wpadł. Tak patrze to większość kilka lat od nas starsza :o

Opublikowano
  • Autor
Panowie powiedzcie mi mniej więcej jak ten zlocik ma wyglądać - bo z kolegą może bym wpadł. Tak patrze to większość kilka lat od nas starsza :o

nowi stawiają ... hamburgiery :decayed:

a tak to jak zwykle 1/4 mili i do domu:polew:

a tak serio to gadka szmatka o autach i do domu:decayed: czyli jakieś kilkadziesiąt minut

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

No chyba że ktoś przyjedzie autem 300hp+ to robimy jazdę próbną:D

Opublikowano
  • Autor
No chyba że ktoś przyjedzie autem 300hp+ to robimy jazdę próbną:D

parwie tyle jeden będzie miał:naughty:

Opublikowano

a no właśnie ma być S4 :D

Opublikowano
  • Autor
a no właśnie ma być S4 :D

podobno:decayed:

to jak chłopaki przyjeżdżacie?:decayed:

---------- Post dopisany at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ----------

a ty kacek skombinowałeś jakies a3 na spota?:decayed:

Opublikowano

pisałem pw do kilku zobaczymy jeszcze rzucę do tematu na forum

Opublikowano
  • Autor
pisałem pw do kilku zobaczymy jeszcze rzucę do tematu na forum

:oklasky:

Opublikowano

może nam parkingu nie zasypie :grin: a miało być tak pięknie

Opublikowano
  • Autor
może nam parkingu nie zasypie :grin: a miało być tak pięknie

chyba cza będzie odwołać:kwasny:

Opublikowano

za***iście że śnieg jest, nie wiem w czym wam przeszkadza:decayed:

Opublikowano

To zamiast na spocie, będę się z Wami zapoznawał na krzyżówkach na mieście, mijając i 5 sekundowe rozmowy pod światłami:-D

Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
To zamiast na spocie, będę się z Wami zapoznawał na krzyżówkach na mieście, mijając i 5 sekundowe rozmowy pod światłami:-D

Tapatalk

a no własnie:kwasny: kurna może w końcu się ociepli

bo troche nie widzę sensu, auta przysypane śniegiem, zimno, śnieg w oczy sypie, nawet się fur nie poogląda i nie pogada

chyba że jestem w błędzie to mnie wyprowadźcie

Opublikowano

kórwa:wallbash: w czym Ty masz problem, śnieg chyba nie jest problemem:facepalm: przecież jest mcdonald świeżaki kupują po kanapce i siedzimy:decayed: a zaśnieżonym autem przecież nie przyjedziesz bo mandat dostaniesz:grin: takze będą odsniezone

rozsiadziemy sie na sofach i zlot pełną gębą dosłownie tyle co kanapek kto kupi:slina::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor
kórwa:wallbash: w czym Ty masz problem, śnieg chyba nie jest problemem:facepalm: przecież jest mcdonald świeżaki kupują po kanapce i siedzimy:decayed: a zaśnieżonym autem przecież nie przyjedziesz bo mandat dostaniesz:grin: takze będą odsniezone

rozsiadziemy sie na sofach i zlot pełną gębą dosłownie tyle co kanapek kto kupi:slina::polew::polew::polew::polew::polew:

świeżaki już sie przestraszyzły nie przyjadą jak o kanapkach uslyszały:grin:

zimno trochę, co to za spot jak nawet sie przy autach nie postoi? :decayed:

Opublikowano

a skad wiesz czy sie nie postoi, wczesnie dawało rade mimo mrozów:wink:

Opublikowano
  • Autor
a skad wiesz czy sie nie postoi, wczesnie dawało rade mimo mrozów:wink:

sam nie wiem:kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.