Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dwa dni temu pojechałem w końcu na myjnie, tą koło carrefoura i media expert - chłopaki fajnie myją i suszą sprężonym powietrzem, jestem zadowolony ale...

wczoraj nie jeździłem a dziś patrze po obu stronach drzwi brakuje mi znaczków sline :facepalm:

nie wiem czy je zmyło na myjni, czy ktoś się gdzieś ich czepił :/

został tylko ślad po taśmie, niby nic wielkiego, kiedyś moją B5 porysowali z każdej strony kluczami i to był ból, ale jednak głupio tak teraz

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 255,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja bym nie odpuścił :baseball:

Opublikowano
  • Autor
dwa dni temu pojechałem w końcu na myjnie, tą koło carrefoura i media expert - chłopaki fajnie myją i suszą sprężonym powietrzem, jestem zadowolony ale...

wczoraj nie jeździłem a dziś patrze po obu stronach drzwi brakuje mi znaczków sline :facepalm:

nie wiem czy je zmyło na myjni, czy ktoś się gdzieś ich czepił :/

został tylko ślad po taśmie, niby nic wielkiego, kiedyś moją B5 porysowali z każdej strony kluczami i to był ból, ale jednak głupio tak teraz

może amatorzy znaczków:kwasny: przewalone

Opublikowano

niby pierdoła, ale takie troche przykre, chociaż dziwne, bo z przodu zostawili, przynajmniej dobrze, że nie porysowali lakieru, chociaż nadal rozważam kwestie wody pod ciśnieniem na myjni ale z drugiej strony oba znaczki? jeden to byłoby bardziej prawdopodobne

Opublikowano

dzięki za odpowiedzi w sprawie malowania ale niestety na razie nie pomaluje bo zrobiłem program i brak funduszy:/

to co spocik w weekend?

Opublikowano
  • Autor
dzięki za odpowiedzi w sprawie malowania ale niestety na razie nie pomaluje bo zrobiłem program i brak funduszy:/

to co spocik w weekend?

ja odpadam --> praca

może niedługo zrobi się cieplej to wtedy sie coś ogarnie

---------- Post dopisany 22-02-2013 at 18:43 ---------- Poprzedni post napisany 21-02-2013 at 19:47 ----------

DarkMind user-offline.png widziany dzisiaj pod "Przemysłówką" najpierw jego auto z naklejką fabryka mocy:naughty: a później staliśmy obok siebie na światłach ale pojechałes w prawo:decayed:

jechaliśmy B6 Michała:naughty:

Opublikowano

ano w partyzantów, tak coś mi migneła ramka klubu, kierowca i pasażer był :)

akurat po robocie jechałem szykować się na wyjazd do zamościa - weekendowo :)

Opublikowano

to co może pierwszy weekend??:)

Opublikowano

czekamy, czekamy :naughty: coś się kolegom nie śpieszy, chyba czekają na letni setup, a ja ciągle na standard 15" :grin:

Opublikowano
  • Autor
czekamy, czekamy :naughty: coś się kolegom nie śpieszy, chyba czekają na letni setup, a ja ciągle na standard 15" :grin:

mi pasuje niedziela

Opublikowano

jak dla mnie sobota albo niedziela, jest mi obojetne

Opublikowano

ehh ja niestety panowie w ten weekend odpadam , szkoła :facepalm:

Opublikowano

Ja chyba będę na miejscu to bym w końcu przyjechał się przywitać :-)

Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
ehh ja niestety panowie w ten weekend odpadam , szkoła :facepalm:

:kwasny:

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

Ja chyba będę na miejscu to bym w końcu przyjechał się przywitać :-)

Tapatalk

:naughty:

my też byśmy sie w końću przywitali bo ostatni spocik chyba rok temu był:grin:

to lista panowie?

Opublikowano

Hehe to częste te spociki u Was;-)

Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
Hehe to częste te spociki u Was;-)

Tapatalk

jakoś taka lipa ostatnio:decayed:

Opublikowano

to co? jutro spot?

Opublikowano
to co? jutro spot?

My sie chyba ostatnio widzieli :decayed: musiałem zawrócić bo nakładke wydechu zgubiłem :grin:

Opublikowano
to co? jutro spot?

ja mogę podjechać jak by cos

Opublikowano
  • Autor
to co? jutro spot?

ja też mogę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.