Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To ja idę do Kowiego:)

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ----------

Paput a ty bierzesz wolne na niedzielę??

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
To ja idę do Kowiego:)

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ----------

Paput a ty bierzesz wolne na niedzielę??

:grin: Nie wiem czy dostanę, a Ty?

Opublikowano
:hahaha:
Opublikowano
  • Autor
:hahaha:

:co:

Opublikowano
:hahaha:

:co:

gay.gif:grin:

Opublikowano
i co Pawełek10 byłeś u Niedziałka ceny coś się zmieniły?

byłem centra 3 lata gwarancji do mojej a4 290zł więc do twojego pewnie niewiele więcej ale musisz kupować ze mną :P

dzięki za info :wink:

jak byś coś potrzebował od niedziałków to daj znać mam zawsze trochę taniej

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:00 ----------

Wybiera się ktoś na tą orkiestrę do Lublina??

wybiera, wybiera... o której wyjazd?

Opublikowano

Mnie wygonili na wolne to na 90% jadę tylko że chyba z Kurowa albo Garbowa to chyba zobaczymy się na podzamczu

Opublikowano
  • Autor
Mnie wygonili na wolne to na 90% jadę tylko że chyba z Kurowa albo Garbowa to chyba zobaczymy się na podzamczu

a ja raczej nie dostanę wolnego bo już jeden bierze:kwasny:

Opublikowano
Mnie wygonili na wolne to na 90% jadę tylko że chyba z Kurowa albo Garbowa to chyba zobaczymy się na podzamczu

ja mieszkam w Kurowie to możemy jechać razem :wink:

Opublikowano
Mnie wygonili na wolne to na 90% jadę tylko że chyba z Kurowa albo Garbowa to chyba zobaczymy się na podzamczu

ja mieszkam w Kurowie to możemy jechać razem :wink:

Słyszałeś o takiej mieścinie jak Glinnik to ja będę chyba startował z niej to ewentualnie przez Kurów mogę śmignąć

Opublikowano
Mnie wygonili na wolne to na 90% jadę tylko że chyba z Kurowa albo Garbowa to chyba zobaczymy się na podzamczu

ja mieszkam w Kurowie to możemy jechać razem :wink:

Słyszałeś o takiej mieścinie jak Glinnik to ja będę chyba startował z niej to ewentualnie przez Kurów mogę śmignąć

pewnie że słyszałem, to bliżej wyjazdu możemy się kontaktować co, jak i kiedy

Opublikowano

Siemka.. posiada któryś z Was hamulce przednie 320mm w b6.. bo chciałbym zmienic hamulce u siebie ale nie wiem czy moja felga zimowa podejdzie pod taki zacisk( a nie chce kopowac nowych felg na zime).... chetnie bym podjechał do kogos od Was zeby zamienic na chwilke koło i zobaczyc jak to wyglada? pozdro

Opublikowano

pod niektóre 16ki niby wchodzi, ale trzeba było zacisk podpiłowac, na streetracing są fotki, ale jest na styk:whistling:

Opublikowano

z tego co pamiętam ori stalówka 16ka z a4 nie wchodzi na zacisk 320, no chyba że masz alu te niektóre pasują

Opublikowano

ja pisałem o alu ale nie wszystkie wchodzą

Opublikowano
  • Autor
z tego co pamiętam ori stalówka 16ka z a4 nie wchodzi na zacisk 320, no chyba że masz alu te niektóre pasują

lepi byś się pochwalił swoimi zaciskami a nie się wymądrzasz :grin::grin:

Opublikowano
z tego co pamiętam ori stalówka 16ka z a4 nie wchodzi na zacisk 320, no chyba że masz alu te niektóre pasują

lepi byś się pochwalił swoimi zaciskami a nie się wymądrzasz :grin::grin:

a czym tu się chwalić :wink:

Opublikowano
  • Autor
z tego co pamiętam ori stalówka 16ka z a4 nie wchodzi na zacisk 320, no chyba że masz alu te niektóre pasują

lepi byś się pochwalił swoimi zaciskami a nie się wymądrzasz :grin::grin:

a czym tu się chwalić :wink:

hmmm, no dawaj dawaj:naughty: jest czym

Opublikowano
z tego co pamiętam ori stalówka 16ka z a4 nie wchodzi na zacisk 320, no chyba że masz alu te niektóre pasują

lepi byś się pochwalił swoimi zaciskami a nie się wymądrzasz :grin::grin:

a czym tu się chwalić :wink:

hmmm, no dawaj dawaj:naughty: jest czym

niestety nie mam słitfociów

Opublikowano

właśnie ja mam alu 16'... wiec ma ktoś z Was taki zestawik w klubie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.