Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
ja bym sie pisal jeszcze na zimowy :) tylko tak najlepiej kolo 18 :D

---------- Post dopisany at 15:34 ---------- Poprzedni post napisany at 15:19 ----------

ogarnia ktos moze jak odpalić VAG 409.1 na win7 64bit ? podobno na tym systemie nie mozna nawet zainstalowac xpka na virtualu ;( a kupilem kabelek ciezko mi tez zainstalowac do niego sterowniki pod usb bo windows sam odrazu instaluje mi swoje

ja po kilku próbach wkurzyłem się i zainstalowałem zamiast win7 windowsa XP i 409 śmiga elegancko:decayed:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 255,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cześć :wink4:

Tutaj małe info dla tych , którzy zasypywali mnie prywatnymi wiadomościami odnośnie ręcznika :

http://a4-klub.pl/czapka-daszkiem-recznik-111/recznik-plazowy-1-tura-kolor-czarny-73292/index11.html#post3062772

Pozdrawiam,

Musti A4 Klub Polska :hi:

Opublikowano

nieźle rozje.bany mam nadzieję, że nikt znajomy

Opublikowano

Fotelik z tyłu - mozliwe, jakieś dziecko straciło rodzica:/

Opublikowano

to b6...chłopak był z włostowic Rafał Piłat, osierocił półtora roczną córeczkę

Opublikowano

tak już wiem od szwagra

Opublikowano

byłby ktoś chętny 9 lutego na spota w lublinie łączonego z a3, a4 może leon i a6? (pomysł Rafała:))

Opublikowano
  • Autor
byłby ktoś chętny 9 lutego na spota w lublinie łączonego z a3, a4 może leon i a6? (pomysł Rafała:))

łlottt?

myślałem o późniejszym terminie:decayed:

zeby na alu przyjechac

a gdzie to budziet?

Opublikowano

to w razie czego 9-10 marca w a3 organizujemy integracje w Resort Piaseczno

100 zł od osoby za 1 nocleg oraz

– zakwaterowanie w pokoju hotelowym 2 lub 3-osobowym,

– drink powitalny w dniu przyjazdu,

– kulig saniami lub bryczką w dniu przyjazdu,

– ognisko z kiełbaskami podczas kuligu,

– kolacja przy ognisku po kuligu,

– poczęstunek herbatką kwitnącą drugiego dnia pobytu,

– śniadanie drugiego dnia pobytu.

Opublikowano
  • Autor
to w razie czego 9-10 marca w a3 organizujemy integracje w Resort Piaseczno

100 zł od osoby za 1 nocleg oraz

– zakwaterowanie w pokoju hotelowym 2 lub 3-osobowym,

– drink powitalny w dniu przyjazdu,

– kulig saniami lub bryczką w dniu przyjazdu,

– ognisko z kiełbaskami podczas kuligu,

– kolacja przy ognisku po kuligu,

– poczęstunek herbatką kwitnącą drugiego dnia pobytu,

– śniadanie drugiego dnia pobytu.

to nad jeziorem Piaseczno?

Opublikowano

tak

Opublikowano
  • Autor
tak

pomyslimy, ciekawa opcja, tylko czy śnieg na kulig będzie?

Opublikowano

zobaczymy. A co do spotów to może w puławach można by zrobić kalendarz spotów regularnych, np pierwszy weekend miesiąca. Każdy by wiedział kiedy jest spot i mógłby sobie zaplanować czas i wpaść pod tesco:)

Opublikowano
  • Autor
zobaczymy. A co do spotów to może w puławach można by zrobić kalendarz spotów regularnych, np pierwszy weekend miesiąca. Każdy by wiedział kiedy jest spot i mógłby sobie zaplanować czas i wpaść pod tesco:)

kiedyś myślałem o tym ale czy będą chętni??:kwasny:

Opublikowano
zobaczymy. A co do spotów to może w puławach można by zrobić kalendarz spotów regularnych, np pierwszy weekend miesiąca. Każdy by wiedział kiedy jest spot i mógłby sobie zaplanować czas i wpaść pod tesco:)

kiedyś myślałem o tym ale czy będą chętni??:kwasny:

może raz w miesiącu by się znaleźli chętni, a jak nie to co dwa m-ce:naughty:

Opublikowano
  • Autor
zobaczymy. A co do spotów to może w puławach można by zrobić kalendarz spotów regularnych, np pierwszy weekend miesiąca. Każdy by wiedział kiedy jest spot i mógłby sobie zaplanować czas i wpaść pod tesco:)

kiedyś myślałem o tym ale czy będą chętni??:kwasny:

może raz w miesiącu by się znaleźli chętni, a jak nie to co dwa m-ce:naughty:

to jaką datę ustalamy?:decayed:

Opublikowano
zobaczymy. A co do spotów to może w puławach można by zrobić kalendarz spotów regularnych, np pierwszy weekend miesiąca. Każdy by wiedział kiedy jest spot i mógłby sobie zaplanować czas i wpaść pod tesco:)

kiedyś myślałem o tym ale czy będą chętni??:kwasny:

może raz w miesiącu by się znaleźli chętni, a jak nie to co dwa m-ce:naughty:

to jaką datę ustalamy?:decayed:

mam nadzieję, że w weekendy - w tygodniu praca :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
zobaczymy. A co do spotów to może w puławach można by zrobić kalendarz spotów regularnych, np pierwszy weekend miesiąca. Każdy by wiedział kiedy jest spot i mógłby sobie zaplanować czas i wpaść pod tesco:)

kiedyś myślałem o tym ale czy będą chętni??:kwasny:

może raz w miesiącu by się znaleźli chętni, a jak nie to co dwa m-ce:naughty:

to jaką datę ustalamy?:decayed:

mam nadzieję, że w weekendy - w tygodniu praca :facepalm:

może być np. pierwsza albo ostatnia sobota/niedziela miesiąca

Opublikowano
zobaczymy. A co do spotów to może w puławach można by zrobić kalendarz spotów regularnych, np pierwszy weekend miesiąca. Każdy by wiedział kiedy jest spot i mógłby sobie zaplanować czas i wpaść pod tesco:)

kiedyś myślałem o tym ale czy będą chętni??:kwasny:

może raz w miesiącu by się znaleźli chętni, a jak nie to co dwa m-ce:naughty:

to jaką datę ustalamy?:decayed:

mam nadzieję, że w weekendy - w tygodniu praca :facepalm:

może być np. pierwsza albo ostatnia sobota/niedziela miesiąca

dla mnie bez różnicy, byle weekend :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.