Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
zobaczymy. A co do spotów to może w puławach można by zrobić kalendarz spotów regularnych, np pierwszy weekend miesiąca. Każdy by wiedział kiedy jest spot i mógłby sobie zaplanować czas i wpaść pod tesco:)

kiedyś myślałem o tym ale czy będą chętni??:kwasny:

może raz w miesiącu by się znaleźli chętni, a jak nie to co dwa m-ce:naughty:

to jaką datę ustalamy?:decayed:

mam nadzieję, że w weekendy - w tygodniu praca :facepalm:

może być np. pierwsza albo ostatnia sobota/niedziela miesiąca

dla mnie bez różnicy, byle weekend :wink:

no to jest nas dwóch:decayed:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 255,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
zobaczymy. A co do spotów to może w puławach można by zrobić kalendarz spotów regularnych, np pierwszy weekend miesiąca. Każdy by wiedział kiedy jest spot i mógłby sobie zaplanować czas i wpaść pod tesco:)

kiedyś myślałem o tym ale czy będą chętni??:kwasny:

może raz w miesiącu by się znaleźli chętni, a jak nie to co dwa m-ce:naughty:

to jaką datę ustalamy?:decayed:

mam nadzieję, że w weekendy - w tygodniu praca :facepalm:

może być np. pierwsza albo ostatnia sobota/niedziela miesiąca

dla mnie bez różnicy, byle weekend :wink:

no to jest nas dwóch:decayed:

:decayed:

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ----------

Sorry ale nie mogłem się powstrzymać jak zobaczyłem wasze cytowania

Opublikowano

to już jest koniec :polew:

Opublikowano
  • Autor
to już jest koniec :polew:

zapewne, a co ty masz w stopce za naklejkę???:slina:

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ----------

juz mam i ja:grin:

Opublikowano

a tak z nudów mi się zrobiło :banan:

Opublikowano

To może jednak w niedziele :) czemu mi się gify nie robią??

Opublikowano
  • Autor
To może jednak w niedziele :) czemu mi się gify nie robią??

może masz coś zmienione w ustawieniach forum

no to jest nas 3:decayed: domyślam się że jeszcze by było może ze dwóch chętnych:whistling:

Opublikowano
może być np. pierwsza albo ostatnia sobota/niedziela miesiąca

to co pierwsza, czy ostatnia sobota/niedziela miesiąca? :naughty:

Opublikowano

jak dla mnie może być ostatnia niedziela

Kto w okolicy dobrze maluje felgi?

Opublikowano

Profil- Ryki tylko z terminami jest problem. Czasem trzeba dlugo czekać ale jeśli chodzi o jakość to jest ok. Cenowo też.

Ktoś jeszcze tutaj się reklamował ale żadnych felg tam nie malowałem, więc wypowiedzieć się nie mogę.

Opublikowano
  • Autor
jak dla mnie może być ostatnia niedziela

Kto w okolicy dobrze maluje felgi?

cysiek malował u sero w Końskowoli bodajże i ktos jeszcze

no chyba że Michałowi dasz, on te swoje sam malował i fajnie mu wyszło:jerk::slina:

p.s może być ostatnia niedziela:decayed: chętni na regular - tylko co miesiac czy co 2? bo ostatnimi czasy to nawet raz w roku jest ciężko:decayed: (dziako, paput, pawełek10, kacek) <--póki co:decayed: myśle że michał jeszcze i mozę artur ale to niech się sami wypowiedzą

Opublikowano

Ja malowałem u Serwackiego na rudach swoje i ok wyszło, z tym że są one malowane pistoletem tak jak samochody malują a nie proszkowo...

Ja też jestem chętny na jakiegoś spocika :) mam nadzieje tylko że mi szkoła znowu nie wypadnie:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Ja malowałem u Serwackiego na rudach swoje i ok wyszło, z tym że są one malowane pistoletem tak jak samochody malują a nie proszkowo...

Ja też jestem chętny na jakiegoś spocika :) mam nadzieje tylko że mi szkoła znowu nie wypadnie:facepalm:

to jest ekipa na spota:decayed:

1.paput

2.kacek

3.pawełek10

4.dziako

5.skruszo

kto tam jeszcze?

Opublikowano

784-539-314 ja maluje jak coś to dzwoń.pozdro

Opublikowano

Jak będę akurat w puławach to chętnie przyjade na spocik:-)

P. S. Czyja to ładna czarna b6 avant sline przy stokrotce bywa?

Hamulce porshe chyba, czy jakies podobne, czerwone zaciski, ramki klubowe:-)

Kto to by nie był - pozdrawiam, często widze:-)

Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
Jak będę akurat w puławach to chętnie przyjade na spocik:-)

P. S. Czyja to ładna czarna b6 avant sline przy stokrotce bywa?

Hamulce porshe chyba, czy jakies podobne, czerwone zaciski, ramki klubowe:-)

Kto to by nie był - pozdrawiam, często widze:-)

Tapatalk

największy puławski tjuner, człowiek porsze:grin: michal m.

Opublikowano
Jak będę akurat w puławach to chętnie przyjade na spocik:-)

P. S. Czyja to ładna czarna b6 avant sline przy stokrotce bywa?

Hamulce porshe chyba, czy jakies podobne, czerwone zaciski, ramki klubowe:-)

Kto to by nie był - pozdrawiam, często widze:-)

Tapatalk

To moje auto,:wink: żona jeździ nim do roboty i codziennie tam parkuje. Pozdro.

Jeżeli chodzi o spoty to ja zawsze jestem chętny i do każdego terminu się dopasuję

Opublikowano
  • Autor
Jak będę akurat w puławach to chętnie przyjade na spocik:-)

P. S. Czyja to ładna czarna b6 avant sline przy stokrotce bywa?

Hamulce porshe chyba, czy jakies podobne, czerwone zaciski, ramki klubowe:-)

Kto to by nie był - pozdrawiam, często widze:-)

Tapatalk

To moje auto,:wink: żona jeździ nim do roboty i codziennie tam parkuje. Pozdro.

Jeżeli chodzi o spoty to ja zawsze jestem chętny i do każdego terminu się dopasuję

nigdzie nie widać żebyś się dopiał:grin:

Opublikowano
Jak będę akurat w puławach to chętnie przyjade na spocik:-)

P. S. Czyja to ładna czarna b6 avant sline przy stokrotce bywa?

Hamulce porshe chyba, czy jakies podobne, czerwone zaciski, ramki klubowe:-)

Kto to by nie był - pozdrawiam, często widze:-)

Tapatalk

To moje auto,:wink: żona jeździ nim do roboty i codziennie tam parkuje. Pozdro.

Jeżeli chodzi o spoty to ja zawsze jestem chętny i do każdego terminu się dopasuję

nigdzie nie widać żebyś się dopiał:grin:

I co masz z tym jakiś problem ????

a tjunerem żadnym nie jestem i nigdy tak nie twierdziłem w przeciwieństwie do ciebie :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Jak będę akurat w puławach to chętnie przyjade na spocik:-)

P. S. Czyja to ładna czarna b6 avant sline przy stokrotce bywa?

Hamulce porshe chyba, czy jakies podobne, czerwone zaciski, ramki klubowe:-)

Kto to by nie był - pozdrawiam, często widze:-)

Tapatalk

To moje auto,:wink: żona jeździ nim do roboty i codziennie tam parkuje. Pozdro.

Jeżeli chodzi o spoty to ja zawsze jestem chętny i do każdego terminu się dopasuję

nigdzie nie widać żebyś się dopiał:grin:

I co masz z tym jakiś problem ????

a tjunerem żadnym nie jestem i nigdy tak nie twierdziłem w przeciwieństwie do ciebie :facepalm:

nie dość że nie tjuner to jeszcze na żartach się nie zna

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.