Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
narazie jestem w trakcie, jutro umowę podpisze jeśli wszystko będzie ok, okolice centrum

a jak już bedzie wszystko ok, przywitam się z Wami na spocie :):hi:

ps. jaka jest dobra pizza w puławach na tel.? :decayed:

na cza by raz do roku coś zorganizować :grin:

pizza: jak preferujesz cienkie ciasto to dobra pizza jest w K2 i Fabryce Smaku

a jak chcesz się dobrze naw...:decayed: i ciasta i wszystkiego to Remiza:wink:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 255,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzięki, tak też właśnie czytałem, trzeba będzie popróbować :)

Opublikowano

A co powiecie o Pizzy w "Kominku" "Cynamonie" "Oranżerii" :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor
A co powiecie o Pizzy w "Kominku" "Cynamonie" "Oranżerii" :przebiegly:

kominek to dawne duo więc chyba nie za bogato

a w cynamonie nie byłem

Opublikowano
dzięki, tak też właśnie czytałem, trzeba będzie popróbować :)

Jedź do Desperado:thumbup1:

Lepsze pizzerie są w Rykach i okolicach (Kłoczew).

Opublikowano

Ja tez jakos remizą sie nie fascynuje, poza tym że jest gruba tak jakiegos szału smakowego nie robi, ja polecam pizze w deblinie z Jacq:wink: W rykach nie ma dobrych pizz, w wedze(ryki) ciasto cienkie w h*j, czesto zimne, ciasto ma słodki posmak:thumbdown: noi obsługa fatalna w lokalu, jakby łache robiły że przyjmuja zamówienie(przy ladzie):facepalm: Jacenty hmm, własciel h*j, przez swoje zachowanie sam sobie wykroił klientele, NIE POLECAM:thumbdown: K2 ryckie, całkiem OK tylko max 40cm, hades ma dobre pizze ale najwieksze co moze zaoferowac to 36cm:facepalm: w tej cenie ma sie 50ke w dęblinie:whistling:

Kolega ostatnio mówił że w pułąwach jest gdzies nowa pizzeria gdzie serfują pizze z kominka a nie z pieca:shock3: wie ktos cos o tym??

Opublikowano

Dla mnie też remiza:thumbdown:

Poza pomysłem na wystrój to słaby lokal.

Swoją drogą Cerveza najlepsza, cysiek potwierdzi:grin:

Opublikowano
  • Autor
Ja tez jakos remizą sie nie fascynuje, poza tym że jest gruba tak jakiegos szału smakowego nie robi, ja polecam pizze w deblinie z Jacq:wink: W rykach nie ma dobrych pizz, w wedze(ryki) ciasto cienkie w h*j, czesto zimne, ciasto ma słodki posmak:thumbdown: noi obsługa fatalna w lokalu, jakby łache robiły że przyjmuja zamówienie(przy ladzie):facepalm: Jacenty hmm, własciel h*j, przez swoje zachowanie sam sobie wykroił klientele, NIE POLECAM:thumbdown: K2 ryckie, całkiem OK tylko max 40cm, hades ma dobre pizze ale najwieksze co moze zaoferowac to 36cm:facepalm: w tej cenie ma sie 50ke w dęblinie:whistling:

Kolega ostatnio mówił że w pułąwach jest gdzies nowa pizzeria gdzie serfują pizze z kominka a nie z pieca:shock3: wie ktos cos o tym??

nowa pizzeria gdzie serfują pizze z kominka a nie z pieca

już moze od 3 lat funkcjonuje pizzeria 108

---------- Post dopisany at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany at 15:53 ----------

108 Pizza - Menu Puławy - internetowe menu restauracji

Opublikowano

Dzieki, musze to sprawdzić:hi:

Opublikowano

W hadesie zamawiałem z dowozem, dobra:-)

W puławach czytałem właśnie że 108 dobra, oranżeria i jakaś jeszcze. Połażę i z czasem różnych spróbuję:-)

Wysłane z mojego S3 i Tapatalk

Opublikowano

A co powiecie o biesiadowie?? jeszcze nie byłem ale może ktoś był i opowie:)

Opublikowano
W hadesie zamawiałem z dowozem, dobra:-)

W puławach czytałem właśnie że 108 dobra, oranżeria i jakaś jeszcze. Połażę i z czasem różnych spróbuję:-)

Wysłane z mojego S3 i Tapatalk

108 nie jadłem ale oranżerię mogę szczerze polecić :thumbup1: pośrednio w "ich" ręce oddałem moje stare B5. Ciekawe czy jeszcze jeździ z naklejką klubową, a wiem że zdarzało im się tym autem rozwozić pizze.

Opublikowano
  • Autor
W hadesie zamawiałem z dowozem, dobra:-)

W puławach czytałem właśnie że 108 dobra, oranżeria i jakaś jeszcze. Połażę i z czasem różnych spróbuję:-)

Wysłane z mojego S3 i Tapatalk

108 nie jadłem ale oranżerię mogę szczerze polecić :thumbup1: pośrednio w "ich" ręce oddałem moje stare B5. Ciekawe czy jeszcze jeździ z naklejką klubową, a wiem że zdarzało im się tym autem rozwozić pizze.

po oranżerii wylądowałem kiedyś na izbie przyjęć:thumbdown:
Opublikowano

Ło matko mam nadzieję że z przejedzenia :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Ło matko mam nadzieję że z przejedzenia :naughty:

niestety nie, we 3 się w pracy zatruliśmy :kwasny:

Opublikowano

Witam panowie, jak urzedowalem w Pulawach jeszce, to pamietam, ze atmosfera wiodla prym, nadal jest dobra?

Ostatnio jadlem w Desperado i moge smialo pochwalic :)

a 108, jest obok yeti, banku?

Opublikowano
  • Autor
Witam panowie, jak urzedowalem w Pulawach jeszce, to pamietam, ze atmosfera wiodla prym, nadal jest dobra?

Ostatnio jadlem w Desperado i moge smialo pochwalic :)

a 108, jest obok yeti, banku?

108 obok postoju taxi

BieMdablju ma niezła miejscówkę na spota, i fekwencje- prawię jak u nas ostatnimi czasy:grin:

8e3dff26305b8a28med.jpg

8434d9da3c84ba4dmed.jpg

Opublikowano

a gdzie taki dworzec jest?

Opublikowano
  • Autor

...

---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:57 ----------

kowi wpisz w google "puławy drewniane"

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

686201.jpg

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

nawet w porcie mieli spota, fajna sprawa

dsc0436uz.jpg

Opublikowano
Witam panowie, jak urzedowalem w Pulawach jeszce, to pamietam, ze atmosfera wiodla prym, nadal jest dobra?

Ostatnio jadlem w Desperado i moge smialo pochwalic :)

a 108, jest obok yeti, banku?

108 obok postoju taxi

BieMdablju ma niezła miejscówkę na spota, i fekwencje- prawię jak u nas ostatnimi czasy:grin:

http://images40.fotosik.pl/1820/8e3dff26305b8a28med.jpg

http://images49.fotosik.pl/1640/8434d9da3c84ba4dmed.jpg

Mój szwagier jest na tym forum. Za tydzień czy dwa wynajmują tor.

Będzie trochę bmw, trochę mniej hond i pewnie jedno audi, może dwa:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.