Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
bierzcie po dychu, na parkingu dobry ostry kebab:decayed:

organizator stawia podobno:tonguemad:

Rafalekx szykuj hajs:grin:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
bierzcie po dychu, na parkingu dobry ostry kebab:decayed:

organizator stawia podobno:tonguemad:

Rafalekx szykuj hajs:grin:

własnie

:stupid2:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Paput na którą zmianę tyrasz bo ciągle widzę twoje autko pod ZA no oponki też widziałem moje leża w garażu i czekają na lato

Opublikowano
  • Autor
Paput na którą zmianę tyrasz bo ciągle widzę twoje autko pod ZA no oponki też widziałem moje leża w garażu i czekają na lato

jakie oponki?

brygada "E" a ty?

nie wiem czy to twoje, ale sedan 1.8T granatowy bodajże, i naklejka a4klub.pl siakaś taka nietypowa:decayed:

Opublikowano

je też E ale tylko na dniówki i na tygodniu parkuje pod stozapem

oponki letnie ovation te które poleciłeś

moje to takie czarne w sedanie i s-linie porysowane z każdej strony:) jeszcze nie dorobiłem się naklejki klubowej

Opublikowano
  • Autor
je też E ale tylko na dniówki i na tygodniu parkuje pod stozapem

oponki letnie ovation te które poleciłeś

moje to takie czarne w sedanie i s-linie porysowane z każdej strony:) jeszcze nie dorobiłem się naklejki klubowej

to też takie kupiłes?:decayed:
Opublikowano

Ale wam miasto zryli:shock3: ale wielki plus że pracują w nocy:wink:

Opublikowano
  • Autor
Ale wam miasto zryli:shock3: ale wielki plus że pracują w nocy:wink:

nie zawiesiłeś się nigdzie?:grin:

Opublikowano

Nie byłem swoim:decayed:, ale póki co nie planuje tam jecha bo faktycznie idzie sie zawiesić:facepalm: i to w całym miescie

Opublikowano
Nie byłem swoim:decayed:, ale póki co nie planuje tam jecha bo faktycznie idzie sie zawiesić:facepalm: i to w całym miescie

E tam, latam tamtędy codziennie tzn latałem i nie było opcji się zawiesić:wink:

Można było urwać koło co najwyżej:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Nie byłem swoim:decayed:, ale póki co nie planuje tam jecha bo faktycznie idzie sie zawiesić:facepalm: i to w całym miescie

już położyli od Remizy w stronę ronda pierwszą warstwę więc powoli jakoś posuwają się do przodu:decayed:

Opublikowano

wczoraj akurat koło remizy przejeżdzalismy to był jeden pas do krzyżówki z marketami, ok 12 w nocy:wink:

Opublikowano

jak zwykle muszą zaczynać remonty jak Zima idzie :facepalm:

Opublikowano

cześć,

moglibyście mi napisać, jak w Puławach z internetem?

tzn, czy jest realizaowany przez jakieś tv kablowe typu Multimedia lub Aster, czy przez Spółdzielnie mieszkaniowe, pomijam tpsa neostrade bo napewno jest.

chodzi mi o taki szerokopasmowy min 10Mb/s.

ewentualnie czego unikać jakbym brał jakiś abonament.

Opublikowano
je też E ale tylko na dniówki i na tygodniu parkuje pod stozapem

oponki letnie ovation te które poleciłeś

moje to takie czarne w sedanie i s-linie porysowane z każdej strony:) jeszcze nie dorobiłem się naklejki klubowej

to też takie kupiłes?:decayed:

aha zobaczymy w lecie jak się jeździ

---------- Post dopisany at 18:02 ---------- Poprzedni post napisany at 18:01 ----------

jak będą głośne to cię znajdę:)

Opublikowano
cześć,

moglibyście mi napisać, jak w Puławach z internetem?

tzn, czy jest realizaowany przez jakieś tv kablowe typu Multimedia lub Aster, czy przez Spółdzielnie mieszkaniowe, pomijam tpsa neostrade bo napewno jest.

chodzi mi o taki szerokopasmowy min 10Mb/s.

ewentualnie czego unikać jakbym brał jakiś abonament.

Może Pulnet

Pulnet - sieć telekomunikacyjna typu metro :: Puławy :: internet :: telewizja :: telefonia - start

Opublikowano
  • Autor
je też E ale tylko na dniówki i na tygodniu parkuje pod stozapem

oponki letnie ovation te które poleciłeś

moje to takie czarne w sedanie i s-linie porysowane z każdej strony:) jeszcze nie dorobiłem się naklejki klubowej

to też takie kupiłes?:decayed:

aha zobaczymy w lecie jak się jeździ

---------- Post dopisany at 18:02 ---------- Poprzedni post napisany at 18:01 ----------

jak będą głośne to cię znajdę:)

:grin:

za***iście cicha oponka

ma nawalone na tym punkcie, już w tym roku miałem 4 komplety 18" opon i jeden 17":decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki, jak już się ogarnę na kwadracie to sprawdzę.

Wysłane z mojego S3 i Tapatalk

to gdzie sie wprowadziłes?

Opublikowano

narazie jestem w trakcie, jutro umowę podpisze jeśli wszystko będzie ok, okolice centrum

a jak już bedzie wszystko ok, przywitam się z Wami na spocie :):hi:

ps. jaka jest dobra pizza w puławach na tel.? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.