Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mnie dziwi to skakanie temperatury od 60 do 120... a paliwo jak wskazuje? zaniża czy też skacze jak głupie? Że w baku 5 litrów a pokazuje maxa? czy zaniża?

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no jak jest skacząca temp to jest j**niety czujnik, pokazuje juz że nagrzany nagle spada do 60 przez chwile stoi zaraz wraca:whistling: pamietam robert to u nas miał w AJMie

Opublikowano

Witam.Wracając do tematu śmierci By7 to nie zostawił zadnego listu a zdołka go wypuścili bo ojciec po niego przyjechał i oddali ojcu kluczyki a promili miał 0,64,później musiał znowu wsiąśc do auta które czekało pod statoilem. Nie pier**lcie nigdy jak cos tam słyszeliście bo później się źle to czyta. był moim dobrym przyjacielem więc postanowiłem obronić fakty.Widziałme się z nim tuż przed odebraniem prawa jazdy miał do nas wrócić ale jechał coś załatwić do puław taki pech że go złapali nikt nie wiedział że był pobpity bo to mało alko w organizmie. Przyczyną samobójstwa nie było napewno w 100% procentach odebranie prawa jazdy to mogło być dojebanie całkowite i nie wytrzymał presjii.Jedno musze przyznać że czas i praca włożona w b6 wyszła na dobre zrobił ją od zera był tylko orgi ze stanów.Budzi respekt. Napisałem to tutaj bo dużo czasu spędzał na tym forum ale sie mało udzielał,więcej czytał.Wiadomości które podałem są w 100% autentyczne i jeżeli ktoś usłyszy jakąś fame prosze to od razu zripostować bo naprawdę szkoda. chłopaka.Pozdrawaim Sero5g dobry przyjaciel.

Opublikowano

Dobrze że sprostowałes, bo jak to zwykle fama idzie w miasto w siedmiu wersjach zaraz po wydarzeniu:kwasny:

Opublikowano
  • Autor
Witam.Wracając do tematu śmierci By7 to nie zostawił zadnego listu a zdołka go wypuścili bo ojciec po niego przyjechał i oddali ojcu kluczyki a promili miał 0,64,później musiał znowu wsiąśc do auta które czekało pod statoilem. Nie pier**lcie nigdy jak cos tam słyszeliście bo później się źle to czyta. był moim dobrym przyjacielem więc postanowiłem obronić fakty.Widziałme się z nim tuż przed odebraniem prawa jazdy miał do nas wrócić ale jechał coś załatwić do puław taki pech że go złapali nikt nie wiedział że był pobpity bo to mało alko w organizmie. Przyczyną samobójstwa nie było napewno w 100% procentach odebranie prawa jazdy to mogło być dojebanie całkowite i nie wytrzymał presjii.Jedno musze przyznać że czas i praca włożona w b6 wyszła na dobre zrobił ją od zera był tylko orgi ze stanów.Budzi respekt. Napisałem to tutaj bo dużo czasu spędzał na tym forum ale sie mało udzielał,więcej czytał.Wiadomości które podałem są w 100% autentyczne i jeżeli ktoś usłyszy jakąś fame prosze to od razu zripostować bo naprawdę szkoda. chłopaka.Pozdrawaim Sero5g dobry przyjaciel.

spokojnie, nie ma co się sprzeczać o wersję wydarzeń, szkoda chłopaka i tyle...

Opublikowano

paliwo różnie zdążyłem zalać a pokazuje pusty bak po jakimś czasie pokazuje pełny kilka chwil później połowa baku.

Opublikowano

W warsztacie masz opis czyszczenia pływaka, moze to pomoże:wink:

Opublikowano

paliwo raz zaniża raz zawyża nie ma reguły

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nowa Nokia Lumia 800 zamienię na teł z androidem

Opublikowano

mam już kabelek od Viakena :naughty:

Opublikowano
:kox: przyda sie, ja musze kupić poraz kolejny
Opublikowano
  • Autor
mam już kabelek od Viakena :naughty:

tera VAG:grin: pełny oczywiście :decayed:

---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 10:58 ----------

Śliczne A4 Xenon LED Skóry (2649016350) - motoAllegro

cysiek co planujesz teraz kupic?

---------- Post dopisany at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany at 11:36 ----------

widze ze w 3.0 albo 2.7 celujesz i b7:decayed:

Opublikowano

no tak mi sie marzy 3.0 tdi :D

Opublikowano
  • Autor
no tak mi sie marzy 3.0 tdi :D

ale w BMW:decayed:

Opublikowano
:kox: przyda sie, ja musze kupić poraz kolejny

jak potrzeba to sprawdzimy :a4fan:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Paput ten twój kolega od S6 własnie chyba dobija handlu w rykach, S4 ryckie oglądał, też srebrne, to A6 fajnie z daleka sie prezentuje, ale progi rażą, przód kwiczy wzgledem reszty:wink:

Opublikowano
  • Autor
Paput ten twój kolega od S6 własnie chyba dobija handlu w rykach, S4 ryckie oglądał, też srebrne, to A6 fajnie z daleka sie prezentuje, ale progi rażą, przód kwiczy wzgledem reszty:wink:

a kupił to s4?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.