Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie wiem ze 20min temu siedział w nim dopiero na mieście:wink: chyba po przejażdżce

Miałem przez moment myśl by zainteresowac sie tym autem... ale mojego bym musiał pogonić, a wypadało by mieć jednak przez moment 2 by poprzekładac pare gratów:decayed:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
nie wiem ze 20min temu siedział w nim dopiero na mieście:wink: chyba po przejażdżce

Miałem przez moment myśl by zainteresowac sie tym autem... ale mojego bym musiał pogonić, a wypadało by mieć jednak przez moment 2 by poprzekładac pare gratów:decayed:

niedługo bede wiedział:decayed:

jeszcze a6 nie sprzedał widocznie, a cena już spadła

Opublikowano

Koledze to A6 pokazałem, ale laik jest i tępak to olał sprawe tłumacząc czy widziałem po ile te A6ki chodza z tym silnikiem, że on chce za dużo... tak wiec powiedziałem żeby jechał i kupil se te tanie okazje:wink:

---------- Post dopisany at 18:44 ---------- Poprzedni post napisany at 18:33 ----------

chyba nie kupił, stoi dalej:whistling: ciekaw jestem opinii:naughty:

Opublikowano
Koledze to A6 pokazałem, ale laik jest i tępak to olał sprawe tłumacząc czy widziałem po ile te A6ki chodza z tym silnikiem, że on chce za dużo... tak wiec powiedziałem żeby jechał i kupil se te tanie okazje:wink:

---------- Post dopisany at 18:44 ---------- Poprzedni post napisany at 18:33 ----------

chyba nie kupił, stoi dalej:whistling: ciekaw jestem opinii:naughty:

czego nie podszedłeś byśmy chwile pogadali, a esa nie kupiona egzemplarz raczej zmęczony i cała lakierowana

Opublikowano

bo nie wiedziałem ze to wy, a kierowcy A6 nie znam:wink: a nie przechodziłem bezposrednio koło samochodu:wink:

A to właściciel nie mówił że malowana?

Opublikowano

no niby pisał ze odswieżany ale jakos nie specjalnie to wygląda,w kilku miejscach widac szpachlę poza tym wnetrze juz tez styrane

Opublikowano

Auto ogólnie za poprzedniego własciciela zaniedbane, obecny własciciel podratował je:wink: ale wiem ze to jeszcze nie to:wink:

Opublikowano

z tego co mówił to wychodzi ze kupił s4 avant i tego chce się pozbyć, także cena pewnie jeszcze sporo do stargowania ale myślę ze jak kupować to już coś nawet droższego ale w lepszym stanie

Opublikowano

pozdro dla kierownika srebrnej b6 26264, widzianej wczoraj w okolicach galerii zielonej okolo 19stej:hi:

Opublikowano
  • Autor
pozdro dla kierownika srebrnej b6 26264, widzianej wczoraj w okolicach galerii zielonej okolo 19stej:hi:

ne snaju:decayed:

chyba że to Danio na Głoda :grin: jak serce na zderzaku to on:decayed:

Opublikowano

zadnego serca nie widzialem, ramki klubowej tez nie bylo, jedynie naklejka klubu

Opublikowano

Straszne cicho się zrobiło na naszym forum ktoś organizuje spota?

Opublikowano
  • Autor
Straszne cicho się zrobiło na naszym forum ktoś organizuje spota?

na razie jest cichuuttkko:decayed:

w LRY coś organizują

Opublikowano

na razie jest cichuuttkko:decayed:

w LRY coś organizują

paput zalecisz? dawno Twojej mordki nie widziałem :decayed: stęsknił żem się :decayed:

Opublikowano
  • Autor

na razie jest cichuuttkko:decayed:

w LRY coś organizują

paput zalecisz? dawno Twojej mordki nie widziałem :decayed: stęsknił żem się :decayed:

fe Warszawie taki wybór chłopców a ten się stęsknił, ba a i popływać można:decayed:

kultywując pradawną tradycję, stwierdzam ze cza zrobić konkurencyjnego spota w Puławach:grin:

:grin:

a tak już bardziej serio to jak dam radę to może się pojawię bo akurat mam wolne, może jakąs ekipę LPU się zbierze:naughty: kto tam chętny? hop hop jest tu kto?:grin:

CISZAAAAAA....:facepalm:

Opublikowano

fe Warszawie taki wybór chłopców a ten się stęsknił, ba a i popływać można:decayed:

kultywując pradawną tradycję, stwierdzam ze cza zrobić konkurencyjnego spota w Puławach:grin:

:grin:

a tak już bardziej serio to jak dam radę to może się pojawię bo akurat mam wolne, może jakąs ekipę LPU się zbierze:naughty: kto tam chętny? hop hop jest tu kto?:grin:

CISZAAAAAA....:facepalm:

A bo taki paput jest tylko jeden na cały świat to się stęskniłem :friends: wpadaj wpadaj powspominamy troszkie jak to było kiedyś :wink:

Opublikowano

bierzcie po dychu, na parkingu dobry ostry kebab:decayed:

Opublikowano
bierzcie po dychu, na parkingu dobry ostry kebab:decayed:

Tak kurfa będę z domu jechał, domowy obiad opierd@lę jak gupi i jadę do teściowej na "obiadokolację" a Ty mi jeszcze kebaba każesz opierdolić? :decayed: Weź się opanuj daj żyć :decayed:

Opublikowano
bierzcie po dychu, na parkingu dobry ostry kebab:decayed:

Tak kurfa będę z domu jechał, domowy obiad opierd@lę jak gupi i jadę do teściowej na "obiadokolację" a Ty mi jeszcze kebaba każesz opierdolić? :decayed: Weź się opanuj daj żyć :decayed:

nadrabiaj chlebkiem:grin:

Opublikowano
  • Autor
bierzcie po dychu, na parkingu dobry ostry kebab:decayed:

organizator stawia podobno:tonguemad:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.