Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moja padlinka będzie ubrana za 1,5 tygodnia :decayed: też trzeba jej seszyn zrobić :decayed:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie ... poszukuję chętnej osoby która pomogła by mi z założeniem gałki s-line pochodzącej z a4 ... sam nie chce grzebać żeby nic nie połamać.

wynagrodzenie : 4opak piwka :D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

czy forum puławskie to jeszcze żyje?:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
czy forum puławskie to jeszcze żyje?:facepalm:

umarło...:kwasny:

Opublikowano

czy na spoty wyruszać poza powiat : Eusathink:: Suicide_anim:

Opublikowano
  • Autor
czy na spoty wyruszać poza powiat : Eusathink:: Suicide_anim:

no chyba że coś zorganizujemy

Opublikowano

bo jak nic w LPU to w Rykach coś ma być, albo na wojewódzkie. Prezes LPU działaj coś :naughty: zostaw żonkę na 2 godzinki:grin:

Opublikowano

norbert to czasem nie puscił auta dalej?

Opublikowano
  • Autor
bo jak nic w LPU to w Rykach coś ma być, albo na wojewódzkie. Prezes LPU działaj coś :naughty: zostaw żonkę na 2 godzinki:grin:
mogę Ci oddać pałeczkę:decayed: prezesa LPU i proponuj cos:naughty:

---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

norbert to czasem nie puscił auta dalej?

jakieś 2 tyg temu jeszcze je widziałem

Opublikowano

:shock3:Paput ja tylko żartuje :polew: sorry jeżeli źle mnie zrozumiałeś

Opublikowano
  • Autor
:shock3:Paput ja tylko żartuje :polew: sorry jeżeli źle mnie zrozumiałeś
?

tzn?

Opublikowano

jak pewnie większość wie pod tesco są gokarty więc może pojedziemy się po ścigać?

Opublikowano
  • Autor
jak pewnie większość wie pod tesco są gokarty więc może pojedziemy się po ścigać?
nie wiem czy się nie zwineli już...

chyba że pod McBUłką?

---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ----------

chociaż może być cięzko patrząc na zainteresowanie:doh:

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

to jutro o 16?:decayed:

mi pasuje:decayed:

Opublikowano

Witam kto pomoże zrobić logi?tryb serwisowy turbiny bardzo mi zależy żeby naprawić to co trzeba a nie jeździć od warsztatu do warsztatu i wymieniać wszystko .na chybił trafił bo każdy mówi co innego .z góry dzięki

Opublikowano

Jeśli chodzi o czyszczenie to w Matczynie koło Bełżyc jest bardzo dobry zakład.

250zł za wyjecie, wyczyszczenie i zamontowanie turbo. Logi i przed i po.

Jeździlem tam z turbo od a4, teraz jadę a3. Polecam.

Zrobiłbym Ci logi ale popsuł mi się kabel, pożyczalem od kolegi i niestety zdąrzyłem mu już oddać. Może ktoś z miejscowych by pomógł

Opublikowano

No dzięki jak znajdę czas to tam podjade

Opublikowano

armistead ty jeździsz srebrną a3 na LRY z naklejką klubową?

Opublikowano

Ja mam czarną 5d z ramkami a4-klub :wink:

Srebrną ma Mariusz11111 ale jego pewnie znasz,wiec to ktos inny.

Opublikowano

z Mariusza to nie da się pomylić, czyli ktoś kupił już z naklejką

Opublikowano
  • Autor
z Mariusza to nie da się pomylić, czyli ktoś kupił już z naklejką

kacek jakieś spoty a3 robicie w Puławch? to teraz my się przyłączymy:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.