Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niedziela do przełknięcia, w sobote odpadam, dzisiaj tez

tylko czasowo nie o 20:facepalm:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ehh a ja znowu dziś i jutro bym mógł a w niedziele jestem w lbn :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

to może niedziela wieczorem... albo w przyszłym tygodniu...

Opublikowano

Piątek za tydzień??

czy wy ciagle 24h na dobe pracujecie???? to nawet w wawie idzie sie w tygodniu styknac mimo że tam życie to ciagła praca a poza pracą korek:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Piątek za tydzień??

czy wy ciagle 24h na dobe pracujecie???? to nawet w wawie idzie sie w tygodniu styknac mimo że tam życie to ciagła praca a poza pracą korek:facepalm:

życie:decayed: nie każdy pracuje 7-15 jak w Ryckach:decayed:

---------- Post dopisany at 11:33 ---------- Poprzedni post napisany at 11:32 ----------

chyba że jutro nad Firlejem bo ja brykam, ma byc 31 stopieniii:slina:

Opublikowano

no w sumie też bym tak chciał pracowac, ale dobrze że robie u siebie:decayed:

Opublikowano
  • Autor
no w sumie też bym tak chciał pracowac, ale dobrze że robie u siebie:decayed:
mam pomysłą:decayed:

zatrudnisz nas u siebie, dasz godziwą pensję i wtedy non stop będziemy spocić :naughty::decayed:

Opublikowano
:hahaha:
Opublikowano

to jak się zastanowicie kiedy robimy spota to pisać, bo za 10 dni :beach:na wakacje:banan:

Opublikowano

Firlej....? Rano dopiero wrocilem^^

Opublikowano
  • Autor

to kiedy spocimy?

Opublikowano

ja w sobote odpadam mam wesele, niedziela również bedzie ciezka siłą rzeczy

Piątek o 18??

Opublikowano

pasuje:)

Opublikowano
  • Autor

mi tez pasuje

---------- Post dopisany at 08:04 ---------- Poprzedni post napisany at 08:04 ----------

a najlepiej to albo godzinę później albo wczęśniej

Opublikowano

Dobra to klep w poscie że spot w piatek od 17 do 19:wink:

Opublikowano

Czyja to aCzwóreczka ? przyznawać się :decayed:

20120711091.jpg

tak apropo fajnie sie prezentuje

pozdro :wink:

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

heh już wiem czyje :decayed:

wystarczyło zajrzeć do działu "Sprzedam/kupię/zamienię w lubelskim" :facepalm:

jeszcze raz pozdro :)

[h=1][/h]

Opublikowano

Norbert nie jechałes dzisiaj przez dęblin??

Opublikowano
  • Autor
Czyja to aCzwóreczka ? przyznawać się :decayed:

http://img560.imageshack.us/img560/4170/20120711091.jpg

tak apropo fajnie sie prezentuje

pozdro :wink:

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

heh już wiem czyje :decayed:

wystarczyło zajrzeć do działu "Sprzedam/kupię/zamienię w lubelskim" :facepalm:

jeszcze raz pozdro :)

wiadomo że to zaginiony i dawno nie widziany norbert:jerk:

Opublikowano

no panowie jadę dzisiaj do fabryki mocy ciekawe co mi sfabrykują

Opublikowano
:naughty: chwal sie jak wrócisz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.