Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

trochę się boje bo jak zadzwoniłem to koleś się pyta jakie auto mówię A4 jaki silnik mówię 1.8t a on a napęd na przód czy na tył i normalnie rozwalił mnie tym tekstem

---------- Post dopisany at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany at 12:15 ----------

przez telefon nie bardzo mogliśmy się dogadać zobaczymy jak będzie na żywo

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
trochę się boje bo jak zadzwoniłem to koleś się pyta jakie auto mówię A4 jaki silnik mówię 1.8t a on a napęd na przód czy na tył i normalnie rozwalił mnie tym tekstem

---------- Post dopisany at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany at 12:15 ----------

przez telefon nie bardzo mogliśmy się dogadać zobaczymy jak będzie na żywo

:grin:
Opublikowano
no panowie jadę dzisiaj do fabryki mocy ciekawe co mi sfabrykują

Nie mają zbyt dobrej opinii ale powodzenia:thumbup1:

Opublikowano

Koledzy prośba... :)

miejcie na uwadze:

Seat Cordoba / FV/ /1.4 / Climatronic/1 właściciel (2510693037) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

może trafi się chętny, szczerze polecam to autko :)

W przypadku pomocy przy sprzedaży przewidziana ,,prowizja " :>

Opublikowano
  • Autor
Koledzy prośba... :)

miejcie na uwadze:

Seat Cordoba / FV/ /1.4 / Climatronic/1 właściciel (2510693037) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

może trafi się chętny, szczerze polecam to autko :)

W przypadku pomocy przy sprzedaży przewidziana ,,prowizja " :>

ło matulu, ładne ałłłłdi z Lipska:decayed:
Opublikowano

byłem i nie jestem ani na plus ani minus i nadal szukam dobrego mechanika do audi

Opublikowano

jak tuning to Kingsoft w Ostrowcu świętokrzyskim, mechaniką też się zajmują

Opublikowano

Widzę, że bycie nadwornym tunnerem jakiegoś klubu przynosi efekty:wink:

Kiedyś Compsport, teraz Kingsoft na forum a3, tak jak u nas Rogal.

Kacek91, masz pełny fis w a3? Wyrzuca Ci błędy po zmianie żarówek na ledowe?

Opublikowano

Armi kiedy focimy!!!!!!

Opublikowano

Jestem w wlasnie w Riczmond ale a3 ;). Moze jutro?

Opublikowano
Jestem w wlasnie w Riczmond ale a3 ;). Moze jutro?

sobota raczej odpada, jestem nad firlejem, no chyba że jedziesz to wezme aparat:decayed:

Byłem w puławach własnie na tym porcie, powiem wam ze wspaniałe miejsce to bedzie na spoty o ile takowe jeszcze bedą:whistling: parking poziomowy sie elegancko prezentuje, jedyne co mi sie nie widzi to uskok na wjezdzie na góre, na moje oko na gwincie nie do pokonania:whistling: ale czas pokaże, bo jeszcze wjechać tam nie mozna

---------- Post dopisany at 16:51 ---------- Poprzedni post napisany at 16:04 ----------

DSC02675.jpg

Opublikowano

Nie mam pełnego fisa, ale skąd wiesz że mam ledy?:)

Opublikowano

Kiedyś mi mignęło Twoje auto - chodzi mi oczywiście o ledowe postojówki i podświetlanie tablicy rejestracyjnej:grin:

Opublikowano
Koledzy prośba... :)

miejcie na uwadze:

Seat Cordoba / FV/ /1.4 / Climatronic/1 właściciel (2510693037) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

może trafi się chętny, szczerze polecam to autko :)

W przypadku pomocy przy sprzedaży przewidziana ,,prowizja " :>

ło matulu, ładne ałłłłdi z Lipska:decayed:

No proste :P

Opublikowano
  • Autor
Jestem w wlasnie w Riczmond ale a3 ;). Moze jutro?

sobota raczej odpada, jestem nad firlejem, no chyba że jedziesz to wezme aparat:decayed:

Byłem w puławach własnie na tym porcie, powiem wam ze wspaniałe miejsce to bedzie na spoty o ile takowe jeszcze bedą:whistling: parking poziomowy sie elegancko prezentuje, jedyne co mi sie nie widzi to uskok na wjezdzie na góre, na moje oko na gwincie nie do pokonania:whistling: ale czas pokaże, bo jeszcze wjechać tam nie mozna

---------- Post dopisany at 16:51 ---------- Poprzedni post napisany at 16:04 ----------

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/DSC02675.jpg

to proponuj co:decayed:

a port jeszcze nie otwarty

Opublikowano

paput wsio najlepszego na Nowej Drodze :hi:Czym jechałeś? :wink:

Opublikowano
  • Autor
paput wsio najlepszego na Nowej Drodze :hi:Czym jechałeś? :wink:

dzięki,:hi:

lexem IS 250

dsc0095oc.jpg

Opublikowano

No paputo gratulacje:kox:

Opublikowano

medikowóz? :wink: mały minus za przygotowanie auta... opony nie psiknięte specyfikiem :decayed::facepalm:

Opublikowano
  • Autor
medikowóz? :wink: mały minus za przygotowanie auta... opony nie psiknięte specyfikiem :decayed::facepalm:

nie nie medika, normalnie z LBn koleś ma działalność, w porządku chłopak, tanio i solidnie polecam jak ktoś będzie chciał namiary to dawać PW:decayed:

to jest fotka z aukcji, u mnie było już wszystko wyplakowane:grin:

---------- Post dopisany at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ----------

No paputo gratulacje:kox:
senkju:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.