Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puławskie


paput

Rekomendowane odpowiedzi

ja na tą chwile odpadam, trzeba raz a porzadnie ustalic bo takie na ostatnią godzine to nie wypali tak jak miałby wypalić

18:30 zdecydowanie za póxno bo o tej juz bym wracał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hej, 12 maja będzie 10 rajd mazowiecki, 2 odcinek specjalny będzie startował z Celejowa, tj 15 km od Puław. więcej info na stronie www.rajdmazowiecki.pl

tak się składa ze beda przejeżdżać kolo mojego domu i z chęcią bym Was zaprosiła wtedy na grilla, ale niestety jestem jeszcze w Holandii. ale i tak Was zaprszam, miejscowke do ogladania moge Wam zalatwic:-) a o to filmik trasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paput nakurfia w piłke nonstop, a reszta reza padliny na ułęż 2012:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paput nakurfia w piłke nonstop, a reszta reza padliny na ułęż 2012:hi:
:polew:

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ----------

cza coś zorganizowac niedługo bo posucha w lubelskim niezła widzę:kwasny:

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

cza coś zorganizowac niedługo bo posucha w lubelskim niezła widzę:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jutro moze dopiero auto odzyskam, ale nie na długo bo jedzie do blacharza na dniach bo czasu coraz mniej:whistling:

---------- Post dopisany 11-05-2012 at 15:28 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2012 at 22:23 ----------

Mijanka z norbertem na deblińskiej czy jak jej tam koło tesco, pozanałem po grzywie:polew:

Namierzone 1,6 B5 zielone sedan z wlepą z tyłu w centrum koło yeti na blokach:whistling: z miesiac temu spotkałem to auto w rykach przy wydziale komunikacji:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznałeś bo mignąłem światłami:decayed:

Powiem szczerze, fela i gwint robi robote:kox:

worek cementu najebaju i szpanuje:grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeeeest suka szeroka nie:grin: ale jak nie zdobęde maszynki do nadkoli to dystanse będą musiały wylecieć z przodu:kwasny:

---------- Post dopisany 14-05-2012 at 14:40 ---------- Poprzedni post napisany 12-05-2012 at 03:06 ----------

Dobra zasadnicze pytanie, mamy niecały miesiąc czasu do majówki, ktoś sie wybiera z was prócz By7 na majówke na 100%???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeeeest suka szeroka nie:grin: ale jak nie zdobęde maszynki do nadkoli to dystanse będą musiały wylecieć z przodu:kwasny:

---------- Post dopisany 14-05-2012 at 14:40 ---------- Poprzedni post napisany 12-05-2012 at 03:06 ----------

Dobra zasadnicze pytanie, mamy niecały miesiąc czasu do majówki, ktoś sie wybiera z was prócz By7 na majówke na 100%???

ja bym podjechał ale tylko w niedzielę mogę, tylko czy wtedy jakieś a4 będą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piątek i sobota jest impreza, niedziela to jest wielkie nic każą wypiertalać:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piątek i sobota jest impreza, niedziela to jest wielkie nic każą wypiertalać:grin:

to nie mam po co jechać:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co w sobote robisz

przecież całej soboty nie pracujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co w sobote robisz

przecież całej soboty nie pracujesz

mam na 14 :kwasny: i piątek też:kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

impra w sobote od 8 rano:decayed: lipa że w piatek też tak masz bo spokojnie od 15 tam juz sie dzieje

Co roku wypadał mi zjazd na uczelni w ta imprezke jak jechałem do wawy to o 6 rano co chwile kolumny odjebanych furek leciały, wiec główne zatrzęsienie tej imprezki jest tak gdzies od 11 do 18 w sobote i w tedy najlepiej sie pokazać:wink: a melanzyk trwa z piatku na sobote:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam koła VAG tzw talerze (12 płatów) s-line. 18/8'. Świeżo po polerce na tzw lustro. Dekielki VW. Opony nadają się tylko do wymiany. 2 rozstawy śrub 5x100 i 5x112. Cena 1000 do uzg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

impra w sobote od 8 rano:decayed: lipa że w piatek też tak masz bo spokojnie od 15 tam juz sie dzieje

Co roku wypadał mi zjazd na uczelni w ta imprezke jak jechałem do wawy to o 6 rano co chwile kolumny odjebanych furek leciały, wiec główne zatrzęsienie tej imprezki jest tak gdzies od 11 do 18 w sobote i w tedy najlepiej sie pokazać:wink: a melanzyk trwa z piatku na sobote:naughty:

może w sobotę dam radę sie pojawić:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz w końcu zaczynasz dobrze gadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...