Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

Jakie jest teraz kino w Puławach ?? Czy jest możliwość, że będzie działało w święta ?

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 255,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kino ma sie dobrze, niedawno byłem:wink:

NoveKino Sybilla Puławy

Opublikowano
Kino ma sie dobrze, niedawno byłem:wink:

NoveKino Sybilla Puławy

Tylko to znalazłem... chciałem się z żonką wybrać w święta bez dziecka gdzieś.... a w mojej dziurze to nic się nie dzieje.

Opublikowano
  • Autor
Kino ma sie dobrze, niedawno byłem:wink:

NoveKino Sybilla Puławy

Tylko to znalazłem... chciałem się z żonką wybrać w święta bez dziecka gdzieś.... a w mojej dziurze to nic się nie dzieje.

Niestety tak jest:kwasny:

Opublikowano

Trudno... jak nie będą grali nic ciekawego to skoczy się do wawy bo lublin słabo znam.

Opublikowano

Do kino plaza masz prostą droge w LU:wink:

---------- Post dopisany at 19:19 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ----------

http://www.cinema-city.pl/index.php?module=movie&action=repertoire&cid=1084

Opublikowano
Do kino plaza masz prostą droge w LU:wink:

aż zerknę sobie :naughty: tego owego bonda chcielibyśmy zobaczyć

Opublikowano
  • Autor
Do kino plaza masz prostą droge w LU:wink:

aż zerknę sobie :naughty: tego owego bonda chcielibyśmy zobaczyć

tam pewnie grają, bo u nas o Kormorany zawracają:grin:
Opublikowano

Paput którędy jeździsz do pracy bo widziałem że chyba na obwodnice latasz

Opublikowano
  • Autor
Paput którędy jeździsz do pracy bo widziałem że chyba na obwodnice latasz
a no na obwodnice, bom zza rzeki Wisły:decayed: teraz wstyd na 15" stali jeździć na miasto:grin:
Opublikowano

Sam jeżdżę na stalówkach przynajmniej nie boje się że felgi porysuje choć i tak już alumki wymagały by odrestaurowania

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Chłopaki potrzebuję zregenerować turbinke w Astrze III . Czy znacie jakieś opinie o tych z Klikawy , bo nie jestem na bieżąco?

Opublikowano
  • Autor
Chłopaki potrzebuję zregenerować turbinke w Astrze III . Czy znacie jakieś opinie o tych z Klikawy , bo nie jestem na bieżąco?

uuu wracaj to czterech kółek:decayed:

Chodzi Ci o Pawlika? Drogą biorą i z solidnością to nie za bardzo.

---------- Post dopisany at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany at 12:39 ----------

Kiedyś mi się TDIk sypał, nie chciał palic tyb awaryjny itp, podjechałem na kompa do nich, podpiął po czym stwierdził że nic nie wyszło źle i 100 kuźwa za diagnostykę zgarnął:shock3:

---------- Post dopisany at 12:48 ---------- Poprzedni post napisany at 12:41 ----------

no chyba że za turbinki grosze liczą:decayed:

a tak poza tym to grono puławskich b5 powiększyło się o s4 --- a6 2,7 sprzedane Kowi, już twój kumpel nie kupi:decayed:

155967_394775313933439_1305057492_n.jpg

Opublikowano

Cacuszko, już o nim słyszałem:grin:

---------- Post dopisany at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:05 ----------

Btw, paput masz zgapiacza:wink:

Podpatrzył białe znaczki:wink: z przodu, z tyłu

+ramka na bialo.

Opublikowano

to juz mamy 4y S4 w terenie:kox: ta USA czy tylko lampy z USA:eusathink:a co do kumpla juz kupił sobie e46 3,0 w dyszlu i też zadowolony, od razu dupe wyrwał:grin:

Opublikowano
  • Autor
Cacuszko, już o nim słyszałem:grin:

---------- Post dopisany at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:05 ----------

Btw, paput masz zgapiacza:wink:

Podpatrzył białe znaczki:wink: z przodu, z tyłu

+ramka na bialo.

eee już nie mam białych, teraz są czarne:decayed: ale szukam zwykłego chrom znaczka audi na przód

---------- Post dopisany at 13:36 ---------- Poprzedni post napisany at 13:35 ----------

to juz mamy 4y S4 w terenie:kox: ta USA czy tylko lampy z USA:eusathink:a co do kumpla juz kupił sobie e46 3,0 w dyszlu i też zadowolony, od razu dupe wyrwał:grin:

tylko lampy przód

542736_394775507266753_418867321_n.jpg

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 13:36 ----------

kto jutro chętny na kręcenie kółek/latanie bokami na parkingu komunalnym w Puławach? Może kilku od nas będzie

Opublikowano

a gdzie to masz fote? jak z psami? u nas prawdopodbnie w niedziele wypad na tor w ułezu:naughty::kox: tylko ja kurfsko chory jestem:wallbash:

Opublikowano

Jak lecisz na Kazimierz, mijasz pizzerie desperado to zaraz po prawej. Przed stacją BP.

Opublikowano

ee to tam pewnie nie polta długo:whistling: jak to przy głównej przy zabudowaniach

Opublikowano
  • Autor
Jak lecisz na Kazimierz, mijasz pizzerie desperado to zaraz po prawej. Przed stacją BP.

to jest tutaj, na wlocie do Puław od strony Dęblina, jak jedzie się na brame nr 3 na Azotach

Pu%C5%82awy%20Cmentarz%20Komunalny.JPG

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.