Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kędzierzyn-Koźle i okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

majkel a co modzisz :naughty:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 169,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to spoko ja tez będę dopiero z piątek w kk

---------- Post dopisany at 10:27 ---------- Poprzedni post napisany at 10:24 ----------

majkel a co modzisz :naughty:

a no nowe pomysły ciągle w głowie,wiesz 4.2 zakładam, AIR:P

Opublikowano

To sie dogadamy jeszcze :)

Opublikowano
no to spoko ja tez będę dopiero z piątek w kk

---------- Post dopisany at 10:27 ---------- Poprzedni post napisany at 10:24 ----------

majkel a co modzisz :naughty:

a no nowe pomysły ciągle w głowie,wiesz 4.2 zakładam, AIR:P

tylko nie wiem czy yaris to wytrzyma :polew:

Opublikowano

No to mamy wekend:)

Opublikowano

Dawid a kiedy będziesz w KK? daj jakiś numer kontaktowy bo potrzebował bym tą folie

Opublikowano

Widziany wczoraj na Mc nawet stałem obok ale kolegi nie było :decayed:

Opublikowano

No i majkelo nr ci wyslalelm lecz nie dzwoniles:P

Nowy zakup u mnie zawital przetwornice koito wiec beda xenonki ;)

A gwint we wtorek wejdzie do auta

Opublikowano

:hi:

Jak zamontujesz bixenony to jestem chętny żeby to zobaczyć z bardzo bliska :naughty:

Opublikowano

Nie chce ktos moze kupic sprezyn pro kit eibach?

Stan jak nowy przejechalem na nich moze 5 tys km

Daja po -30 w dol

Opublikowano
:hi:

Jak zamontujesz bixenony to jestem chętny żeby to zobaczyć z bardzo bliska :naughty:

Ja zamontowałem od Qwerty soczewy od B8 jak chcesz zobaczyć to musimy się na SPOTA ugadać;D

Opublikowano

Bardzo chętnie :wink: masz bixenon czy bihalogen?

Opublikowano
Bardzo chętnie :wink: masz bixenon czy bihalogen?

Jedyne słuszne Bixenon:D

Opublikowano

To trzeba się spotkać w któryś wieczór ;) Myśle że w niedziele bede miał czas.

Opublikowano
To trzeba się spotkać w któryś wieczór ;) Myśle że w niedziele bede miał czas.

W ND jestem w pracy do 22 także lipa, ale dziś będę w KK w Galerii także myślę że można by się spotkać

---------- Post dopisany at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany at 12:27 ----------

A przy okazji pany poproszę o głosy na klubowym kalendarzu :naughty:

Opublikowano

Teraz pracuje na popołudnia więc nie bardzo moge :kwasny: ale jeszcze pewnie nadarzy się okazja :wink:

Opublikowano
Teraz pracuje na popołudnia więc nie bardzo moge :kwasny: ale jeszcze pewnie nadarzy się okazja :wink:

ok jak byś kiedyś był w strzelcach to też możemy się spotkać bo tam jestem prawie codziennie. Pozdrawiam

Opublikowano

W Strzelcach bardzo rzadko jestem ale nic nie stoi na przeszkodzie przegonić troche autko po dobrej drodze :wink:

---------- Post dopisany 17-11-2013 at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany 13-11-2013 at 23:10 ----------

Jeśli kupie coś na allegro za pobraniem i sprawdzając przy kurierze towar coś mi sie nie spodoba to mam mu to oddac i nie płacić? Jak to jest z tym?

Opublikowano

Podejrzewam, ze tak to dziala. Zapytaj najpierw kuriera i pozniej ewentualnie w jego obecnosci odpakuj. Ja tak jeszcze nie robilem ale na szczescie nie mialem nigdy problemow.

Opublikowano

Właśnie ja też tak nigdy nie miałem. Chce coś zamówić ale do końca nie wiem czy to będzie ok..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.