Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kędzierzyn-Koźle i okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co tam pany słychać ?

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 169,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kameleon Dlugomiłowice, Custom Garage Radlin.

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Elo

panowie szukam boczkow tyl z roletkami, pod korbotronika ewentualnie moze przyc po ele szybki widzial ktos cos :)?

Opublikowano

Moja a4 poszlo w nowe rece ale niedaleko bo brat wzial ;)

A ja w trakcie szukania czegos nowego ale chyba bedzie smiglo

Opublikowano

Czy ktoś z Was kto bywa w Opolu ma zawieszenie 1BV lub 1BD albo w ogole ma S4 b6 i poswiecilbym 5min na porównanie zawieszenia?

Opublikowano

ja mam 1BV i mieszkam w opolu,nie ma problemu możemy się zgadać

Opublikowano

Czy ktoś z Was kto bywa w Opolu ma zawieszenie 1BV lub 1BD albo w ogole ma S4 b6 i poswiecilbym 5min na porównanie zawieszenia?

Napisz do mik-17 on posiada s4

Opublikowano

Ktos widział gdzies B6 lub B7 w avancie na czesci bez relingow?

Opublikowano

Jutro jesteśmy ugadani z Majkelem1993 na porównanie zawiechy ;)

Opublikowano

Jutro jesteśmy ugadani z Majkelem1993 na porównanie zawiechy ;)

Gdzie i o której ustawka , wpadłbym jesli mozna

Opublikowano

W super tajemnym miejscu czyli pobocze za wahadlem na oswiecimskiej ok 17:00 :D

Mi nie będziesz przeszkadzal, chętnie zobaczę jak u Ciebie chodzi zawieszenie. Jakie masz?

Opublikowano

W super tajemnym miejscu czyli pobocze za wahadlem na oswiecimskiej ok 17:00 :D

Mi nie będziesz przeszkadzal, chętnie zobaczę jak u Ciebie chodzi zawieszenie. Jakie masz?

To jest gdzies koło Groszowic , bo nie kojarze? Jakis punkt charakterystyczny? Mam dokladany zawias 1 bv + stabilizatory s4 Dobra , juz znalazłem . Moze lepiej na tym duzym parkingu pod tym sklepem z pizzeria na metalchemie ?

Edytowane przez mastapi

Opublikowano

jedziesz z opola, mijasz stacje pkp Groszowice po lewej stronie ale jedziesz dalej az dojedziesz do wahadła z racji remontowanej drogi. Po lewej stronie będzie przystanek autobusowy i chyba nawet zatoczka. Tam mysle, ze będzie dobrze. Masz dokładnie taka zawieche jak ja chce u siebie zamontować o ile Zonie "spodoba się" twardość...

Wyslij mi na PW swój nr tel :)

Opublikowano

jedziesz z opola, mijasz stacje pkp Groszowice po lewej stronie ale jedziesz dalej az dojedziesz do wahadła z racji remontowanej drogi. Po lewej stronie będzie przystanek autobusowy i chyba nawet zatoczka. Tam mysle, ze będzie dobrze. Masz dokładnie taka zawieche jak ja chce u siebie zamontować o ile Zonie "spodoba się" twardość...

Wyslij mi na PW swój nr tel :)

Jaki rozmiar felg masz w chwili obecnej ?

Opublikowano

7.5Jx17 ET35 z opona 215/50/17

Opublikowano

7.5Jx17 ET35 z opona 215/50/17

Zawias 1ba ?

Opublikowano

Tak, w mojej sygnaturze masz link do opisu auta i zdjęć jak się prezentuje w stylu allroad

Opublikowano

Tak, w mojej sygnaturze masz link do opisu auta i zdjęć jak się prezentuje w stylu allro

Widzę ze jest dokładnie tak jak sadzilem że bedzie... Widze ze zaatakowłes najpierw w moc , ja natomiast odwrotnie zawias , heble , stabi .... Zobaczymy sie jutro to pokminimy na miejscu . Pomyslałes nad ta miejscówka co zaproponowałem ? Niw ma co robic patolni na jakiejs zatoczce , tam jest duzo miejsca i mozna spokojnie pogadac ....

Opublikowano

Ooo Piter to może ustawmy się w Opolu i polecimy razem bo ja średnio wiem jak tam jechać :P:P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.