Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kędzierzyn-Koźle i okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To już lepiej na stacji PKP w Groszowicach tam też jest sporo miejsca żeby zaparkować .

Zalezy mi żeby się przejechać po kiepskiej drodze czyli bliżej miasta przed wahadłem.

Wiesz, moje auto z definicji było planowane do czegoś innego to "rodzinne kombi". Zawias miał taki zostać aby było komfortowo i nie było problemu z zahaczaniem przy parkowaniu. Heble zmieniłem od razu po zakupie z 288/245 na 312/255 czyli takie jak w serii jest w B6 3.0 220KM. Moc robiłem na końcu .. no coż. wyszło ile wyszło :)

Z zawieszeniem to taki bardziej kaprys aby auto ładniej wyglądało i nie wiem czy nie odbije mi się czkawka najwyżej nie będę zakładał sprężyn i amorów tylko je sprzedam...

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 169,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ooo Piter to może ustawmy się w Opolu i polecimy razem bo ja średnio wiem jak tam jechać :P:P

Luzno , dawaj cynka gdzie i o której i lecimy :wink: Navi posiadasz wiec pewnie płytki nie ma :kox: Dobrze że jest jakas aktywnosc bo trup tu był ze hej a i tak chciałem z Toba pogadać

Edytowane przez mastapi

Opublikowano

to na stacji w Groszowicach :)

Opublikowano

To już lepiej na stacji PKP w Groszowicach tam też jest sporo miejsca żeby zaparkować .

Zalezy mi żeby się przejechać po kiepskiej drodze czyli bliżej miasta przed wahadłem.

Wiesz, moje auto z definicji było planowane do czegoś innego to "rodzinne kombi". Zawias miał taki zostać aby było komfortowo i nie było problemu z zahaczaniem przy parkowaniu. Heble zmieniłem od razu po zakupie z 288/245 na 312/255 czyli takie jak w serii jest w B6 3.0 220KM. Moc robiłem na końcu .. no coż. wyszło ile wyszło :)

Z zawieszeniem to taki bardziej kaprys aby auto ładniej wyglądało i nie wiem czy nie odbije mi się czkawka najwyżej nie będę zakładał sprężyn i amorów tylko je sprzedam...

Po co tam gdzie psy czesto stoja ? A co do przejazdzki to co za problem podjechac kawałe i już mamy dziury ... Moze tam jak jest zjazd na kamionkę Bolko kolo przejazdu kolejowego?

Opublikowano

Taki jest plan, ze przejedziemy się przez odcinek od stacji do tego przejazdu kolegowego koło kamionki Bolki:)

Ja tam przyjadę o 17 i będę czekał na Was :)

Opublikowano

o

Ooo Piter to może ustawmy się w Opolu i polecimy razem bo ja średnio wiem jak tam jechać :P:P

Luzno , dawaj cynka gdzie i o której i lecimy :wink: Navi posiadasz wiec pewnie płytki nie ma :kox: Dobrze że jest jakas aktywnosc bo trup tu był ze hej a i tak chciałem z Toba pogadać

Ok będę dzwonił przed 17 i się ustawimy gdzieś

Ooo Piter to może ustawmy się w Opolu i polecimy razem bo ja średnio wiem jak tam jechać :P:P

Luzno , dawaj cynka gdzie i o której i lecimy :wink: Navi posiadasz wiec pewnie płytki nie ma :kox: Dobrze że jest jakas aktywnosc bo trup tu był ze hej a i tak chciałem z Toba pogadać

Opublikowano

Taki jest plan, ze przejedziemy się przez odcinek od stacji do tego przejazdu kolegowego koło kamionki Bolki:)

Ja tam przyjadę o 17 i będę czekał na Was :)

Nie jestem z psami w najlepszej komitywie więc wole miejsca ustronne , numer do mnie poszedł na pw . Jesli to nie problem to podeslij swój to się połapiemy

o

Ooo Piter to może ustawmy się w Opolu i polecimy razem bo ja średnio wiem jak tam jechać :P:P

Luzno , dawaj cynka gdzie i o której i lecimy :wink: Navi posiadasz wiec pewnie płytki nie ma :kox: Dobrze że jest jakas aktywnosc bo trup tu był ze hej a i tak chciałem z Toba pogadać
Ok będę dzwonił przed 17 i się ustawimy gdzieś

Ooo Piter to może ustawmy się w Opolu i polecimy razem bo ja średnio wiem jak tam jechać :P:P

Luzno , dawaj cynka gdzie i o której i lecimy :wink: Navi posiadasz wiec pewnie płytki nie ma :kox: Dobrze że jest jakas aktywnosc bo trup tu był ze hej a i tak chciałem z Toba pogadać

Tryknij o 16 bo nie wiem gdzie bedę i zrobimy ustawke

Wampir , Majkel - rozumiem ze ustawka aktualna ?

Opublikowano

Tak

Opublikowano

Tak, ja już po obiedzie u tesciow na malinie :)

Siedze i się nudze. Jak będziecie wcześniej to wyślijcie sms.

Opublikowano

No i co chłopy , gicio było nie ? :wink:

Opublikowano

Ja się swietnie bawiłem szkoda, ze tak krotko. Zona powiedziała, że dawno nie wyglądałem na takiego uradowanego :)

Opublikowano

było dobrzee:P

Opublikowano

Ja mam Ulter 90mm ścięte

Opublikowano

Witam :hi: Co tam panowie :)

Opublikowano

Siema. Krzysiek widziany na rondzie przy krzyzu ;) poza tym nic ciekawego ;p

Opublikowano

haha spoko:P

Opublikowano

Majkel możesz mi załatwić aktualne numery poduszek pod silnik?

Opublikowano

Nie bardzo

Opublikowano

:hi: tych numerow poduszek w etce online nie bedzie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.