Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kędzierzyn-Koźle i okolice


Arturo86r

Rekomendowane odpowiedzi

Wziąłem się za montaż tylnego czujnika samopoziomu i dzięki temu okazało się że mam polowe tylnego zawieszenia do remontu :decayed: a na przeglądzie nic nie zauważyli :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam ja dzisiaj pozbyłem się lusterka lewego j**any h*j ściął zakręt ucieczka ale lustro poszło całe oczywiście odjechał ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pozostaje Ci nic innego jak zmienić na składane w full opcji :wink: dobrze że to "tylko" lusterko, a szkoda bo kasa mogłaby iść na coś innego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza bylo zawrócić i za chu... dogonic i zatrzymac...

Krzychu jechałem z żoną i córeczką wiec odpuściłem i tak w sumie zanim bym zawrócił a potem bud olałem to gdybym był sam to jeszcze ;/ zresztą małą musieliśmy uspokoić bo taki był szczał że się wystraszyła ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati i tak była by współwina w takiej sytuacji i oboje dostaliście by po 6pkt i madacie min220zł. także dobrze że odpuściłeś.... bo nie wspomne już o gadaniu z takim debilem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati i tak była by współwina w takiej sytuacji i oboje dostaliście by po 6pkt i madacie min220zł. także dobrze że odpuściłeś.... bo nie wspomne już o gadaniu z takim debilem....

brat miał taką sytuację i nie dostał mandatu tylko matoł który za***rdalał i ściął zakręt co do tej sytuacji to nie wiem i już się nie dowiem trudno trzeba szukać lustra i mieć nadzieje nie trafić na kolejnego idiotę który drogę traktuje jak tor :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie ma znaków określających pierwszeństwo, to takie coś jest nie do udowdnienia.... 99% stłuczek lusterkami współwina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...