Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kędzierzyn-Koźle i okolice


Arturo86r

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hej Mati nigdy !!!!! hehehehheh

---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:23 ----------

wystwilem fure wujaszka

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/audi-a4-b6-avant-s-line-2004-a-249236/

---------- Post dopisany at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany at 12:25 ----------

Fota z wczorajszego spota w WROC-LOVE

7110c07a23067e8bmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ty no nie chyba na następnym spocie zaopiekuję się twoją osłoną podszybia hehe :polew: tylko potrzebuje kogoś do zagadania :naughty::polew:

taki jestes !!!! spoko powiedzmy ze ja sie sam czyms zajme ty sobie wymontuj podszybie a ja sie zabiore za lampki z tylu :polew:

---------- Post dopisany at 13:20 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ----------

Tak jak wcxzoraj gadalismy ogolnie o forum i ludziach.

\wystwilem wujaszka auto i juz sie zaczely komentarze kur..mac co za ludzie sami specjalisci. jak dlamnie to nawet 40 tys moglby za nia chceic i jebie mnie to!!!! Tak czy owak ja sprzeda i nie ma bata.

To tak na marginesie.

---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:20 ----------

Puzniej mi przypomnij smeskiem czy jakos to wysle fotki teraz narazie grzebie przy audi :decayed: i z doskoku tu zalukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tj. jak z pytaniem sie o jakas rzecz-zapytanie z problemem,wiem ze na 10 postow 5 powinno nie byc bo sa blache powtarzajece sie i niepotrzebne kolejne nowe posty pisane z tym samym pytaniem.

Niestety czesciej juz bywa ze staje sie norma glupie odpisywanie,zobaczyl jakis temat przeczytal kilka zdan od konca wiec napisze ;temat juz walkowany: czasami warto zalukac i nie udzielac sie i jest o wiele lepiej.

---------- Post dopisany at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany at 13:57 ----------

ogloszenie polecialo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie mi tez możesz wysłać fotki na maila [email protected]

---------- Post dopisany at 15:28 ---------- Poprzedni post napisany at 15:28 ----------

o ty no nie chyba na następnym spocie zaopiekuję się twoją osłoną podszybia hehe :polew: tylko potrzebuje kogoś do zagadania :naughty::polew:

ja Łukasza zagadam:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/color]Tak jak wcxzoraj gadalismy ogolnie o forum i ludziach.

\wystwilem wujaszka auto i juz sie zaczely komentarze kur..mac co za ludzie sami specjalisci. jak dlamnie to nawet 40 tys moglby za nia chceic i jebie mnie to!!!! Tak czy owak ja sprzeda i nie ma bata.

Łukasz gdzie jest ta oferta?? bo nie ma w dziale sprzedam. czyzby juz ktos nadgorliwy usuna ogloszenie??

---------- Post dopisany at 15:34 ---------- Poprzedni post napisany at 15:33 ----------

Panowie z czym do freemusia :grin:

Seba dostaniecie zaraz foto po malej korekcie-wez je zapodaj wiesz gdzie(ogladalem twoje z wczoraj :naughty:)

spoko, czekam na maila zaraz je umieszcze w odpowiednim miejscu i dziale:))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak oferta mi usunieto !!!!!!

Mam to w d*pie. Seba i Mati foty leca musialem je pomniejszcyc bo na poczte sie nie chcialy zapadowac. Jak by nie pasilo to na spota wezme foty .GIT

Napiszcie czy dotarly ,,,,,,,wy marudy :grin:

---------- Post dopisany at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ----------

spoko, czekam na maila zaraz je umieszcze w odpowiednim miejscu i dziale:))))))

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- to wrzuc na drugie tam tez jest dzial sprzedam, napewno Ci nie usuną...

- Łukasz nie masz u siebie kogos kto chce kupic mercedesa W210 E220 diesel limuzuna, bo bede mial na sprzedaz:))

- fotki doszly, zaraz sie nimi zajme, i musiales tamto wrzucić:))) nawet na facebook

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- to wrzuc na drugie tam tez jest dzial sprzedam, napewno Ci nie usuną...

- Łukasz nie masz u siebie kogos kto chce kupic mercedesa W210 E220 diesel limuzuna, bo bede mial na sprzedaz:))

- fotki doszly, zaraz sie nimi zajme, i musiales tamto wrzucić:))) nawet na facebook

:polew::polew::polew::polew::polew::polew: za***ista focia czyz nie !!!! Nie moglem sie oprzec pokusie.

Spoko wystawie wujowi. Sluchaj zapodaj foty mietka ,moze masz jakas aukcje zaraz popytam i zapodam temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...