Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] A4 1.8 T Poznan doktor-felga.com

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A4 1.8 T

system Bose + Subufer

skórzana tabicerka

kubełkowe fotel

pełna elektryka

kolorowy FIS

nawigacja MMI Plus

system Bose + subufer

climatronic

kierownica multifunkcyjna + biegi

tempomat

parktronic

kółka zima 18" RS4 bialy proszek + polerka 225/40/18

Kit H&R

dystanse przod 18mm tył 21mm

lampy przednie s4 czarne środki

schwarz pakiet + znaczki, tylna listwa, końcówki wydechów - czarny mat

dokładki zderzaka w kolorze

listwy wewnętrzne jasny antracyt - mat

fotki w dzień robione dość dawno, przed polerka i na starych lampach, bez dystansy ale przynajmniej możesz zobaczyć jak wygladają te znaczki:)

A w planach

zderzaki s-line,

listwy na drzwi S-ki,

kiera multi 3-ramienna,

zdjąć te ciemne szybki i przyciemnić wszystkie równo 30-stka,

jakieś nowe ciekawe kolko na lato 19", może 20" ;)

PQpxi.jpg

PQs1r.jpg

8uexA.jpg

9Ahh9.jpg

AGrt9.jpg

PQ_Xr.jpg

8ur0i.jpg

8utvr.jpg

9AoLA.jpg

8uIti.jpg

9Awf0.jpg

AH1Ti.jpg

8v1qr.jpg

9AyK9.jpg

bryRS.jpg

cCqUS.jpg

SLhcJ.jpg

Opublikowano

Nie jeste fanem tej feli, ale podoba mi sie :good::)

Opublikowano

ladna.

troche szkoda ze automat.

i troche ciemne te zdjecia, przydaly by sie w lepszym swietle :)

Opublikowano

Widzę Didas, że dotarłeś na forum. ;)

Auto na żywo prezentuje się super!

Pozdro

Opublikowano

kolego co masz z lampą lewą tylna ?? mam taki kolorek i chcę 18" ALU :kox: co to masz za glebę ??

Opublikowano

bardzo ładna B6-tka :) bezawaryjnej jazdy życzę :)

Opublikowano

Coś nowego z ta felą..fajne :kox:

Opublikowano

Za dużo na tych fotach nie widać, ciemno, ciemno, ciemno. Jeśli starasz się osiągnąć klimat to skorzystaj z lampy zewnętrznej doświetlającej ustawionej z boku.

Opublikowano

ładna sztuka :good:

Opublikowano

ładna :naughty:

masz jakieś zdjęcia w dzień?

myślę nad pomalowaniem znaczka na grillu tak jak ty i chciał bym to przy dziennym świetle obadać

Opublikowano
  • Autor

Co do gleby to sprezynki H&R + amor przod

Tylna lampa, jest urwany jeden bolec i uszczelka slabo dociska wiec trzeba ja wymienic :)

A foteczki porobi sie w dzien jak znajdzie sie chwile wolnego :)[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 08:23_________________________________________________elvis80

jesli potrzebujesz fajnj felgi mam Brabus Monoblock V na sprzedaz - na sdjeciach na srebnej A6 no i jesli lubisz hardcore to Lorinser LM6 20" :)

Opublikowano

czym malowales atrapy na czarny mat?

zwykly lakier w puszcze?

Opublikowano
  • Autor

lakier w puszcze?? <lol> hehe doooobre:P

nie nie, normlanie u lakiernika, matowanie, podklad, baza

Opublikowano

jaka masz instalacje Lpg?

Opublikowano

Fajna , tylko te felgi jakoś mi nie leżą ale ogólnie auto bardzo fajne :good: i super pomysł z tymi końcówkami na czarno :good:

Opublikowano

fajnie - parę nowych pomysłów na autko jest , czyżby kolejne autko z ekipy stylepoznan :naughty:

Opublikowano

Co do gleby to sprezynki H&R + amor przod

Tylna lampa, jest urwany jeden bolec i uszczelka slabo dociska wiec trzeba ja wymienic :)

A foteczki porobi sie w dzien jak znajdzie sie chwile wolnego :)[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 08:23_________________________________________________elvis80

jesli potrzebujesz fajnj felgi mam Brabus Monoblock V na sprzedaz - na sdjeciach na srebnej A6 no i jesli lubisz hardcore to Lorinser LM6 20" :)

a Brabus to jakie rozmiar?? 18" szukać chcę BBS chyba 18" i - 35 lub - 20mm

Opublikowano
  • Autor

No ja wiem jak na zime to felgi calkiem fajne sie wydaja:) hehe na lato musze cos pokabinowac :-P

A co do LPG to jest Holenderska instalacja bo z Holandi go przytostalem :P[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 20:15_________________________________________________Elvis, Brabusy sa 19"

Opublikowano

nie ja chcę nie większe niż 18"

Opublikowano

lakier w puszcze?? <lol> hehe doooobre:P

nie nie, normlanie u lakiernika, matowanie, podklad, baza

pytam bo ten znaczek, hehe

mogles go zdjac dla kontrastu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.