Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziś w Gdańsku-Szadółkach, około 13.40, widziałem granatowe B5 na rejkach GST 27***. Jechałem za Tobą od BP, aż do skrzyżowania Kartuska/Nowolipie białym passatem. Pozdrawiam :)

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wczoraj na trasie a4 pod Krakowem widziałem czarne b6 na WG z klubowymi ramkami. Ciężko było mi ją złapać- dopiero na zjeździe dopatrzyłem się ramek...Pozdrawiam

Ooo pewnie To mnie widziałeś :naughty: , wolno nie jechałem :decayed: . Pozdrawiam.

Opublikowano

Wczoraj ok 17 na rondzie Jesiennych Liści, widziana czarna B6 Avant na WA ***** z ramkami. Pozdro :hi:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Opublikowano

Dzisiaj przed 9 na Dereniowej czarny avant B6 ze srebrnymi lusterkami na WF.....

Opublikowano

Spotkalem dzis w zabkach na skorupki czarne b6 avant na KLI z ramkami i b7 avant czarne na WU z ramkami przy kosciele na olbrachta. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dziś widziałem czarnego sedana B6, na tablicach GD6353* z klubowymi ramkami. Gdańsk, Podwale Przedmiejskie, 8.25. Pozdrawiam

Opublikowano

Dziś około 15 w Wolicy widziana niebieska s4 b5 na WGM z ramkami klubowymi. Pozdrawiam.

Opublikowano

Dziś około 15 w Wolicy widziana niebieska s4 b5 na WGM z ramkami klubowymi. Pozdrawiam.

To Ty tak cisnąłeś na Janki ?? Mrugałem Ci długimi jak mnie wyprzedzałeś :wink:

Pozdro.

Opublikowano

Dziś około 15 w Wolicy widziana niebieska s4 b5 na WGM z ramkami klubowymi. Pozdrawiam.

To Ty tak cisnąłeś na Janki ?? Mrugałem Ci długimi jak mnie wyprzedzałeś :wink:

Pozdro.

Tak,trochę się śpieszyłem :decayed: Gratuluję furki, kolor robi robotę :hi:

Opublikowano

Jak wyjeżdżałem z BT po 11 widziana ta furmanka Nosb-a

921108_1009436769120224_6920245741271051

Wyjeżdżała z posesji w Bukowinie przy drodze 960 jak się leci na Nowy Targ przez Białkę Tatrzańską :hi:

Opublikowano

Dziś około 15 w Wolicy widziana niebieska s4 b5 na WGM z ramkami klubowymi. Pozdrawiam.

To Ty tak cisnąłeś na Janki ?? Mrugałem Ci długimi jak mnie wyprzedzałeś :wink:

Pozdro.

Tak,trochę się śpieszyłem :decayed: Gratuluję furki, kolor robi robotę :hi:

Widziałem Cie jak sie "szamotałeś" zaraz za krzyżówkami bo jakiś lamus blokował pas :wink:

Dzieki , Twojego krawata tez widać z daleka :wink:

Jak wyjeżdżałem z BT po 11 widziana ta furmanka Nosb-a

921108_1009436769120224_6920245741271051

Wyjeżdżała z posesji w Bukowinie przy drodze 960 jak się leci na Nowy Targ przez Białkę Tatrzańską :hi:

a jak stała przez półtorej dnia przed wejściem do Stasindy to jej nie widziałeś ??? :grin:

Opublikowano

W zeszła niedziele na pewnym parkingu podziemnym gdzieś na Targówku... blisko ratusza, tam gdzie restauracja włoska i parkują te 2 Ferrari ;) złapany niebieski sedan B6 z dwururka z tylu na blachach WJ 72*** z białymi ramkami... Pozdr

Opublikowano

a jak stała przez półtorej dnia przed wejściem do Stasindy to jej nie widziałeś ???

A nie widziałem, bo nie latałem jak dozorca po ośrodku :P

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierownika czarnej B6 na blachach LKR, widziany pół godziny temu na światłach w Konopnicy :wink::hi:

Opublikowano

Wieczorem na parkingu pod Wola Parkiem A4 B6 avant na klubowych ramkach i A4 B8 sedan na TOS... na klubowych.

Opublikowano

Dzisiaj na S8 w kierunku na Białystok niebieska a4 b7 na klubowych ramkach w okolicach g. 14 Pzdr

Opublikowano

a jak stała przez półtorej dnia przed wejściem do Stasindy to jej nie widziałeś ???

A nie widziałem, bo nie latałem jak dozorca po ośrodku :P

Będę w Twoim wieku to też pewnie będę siedział cały czas w pokoju :naughty:

Opublikowano

wczoraj 7.40 Iława widziana srebrna B 6 Avant POZDRO :)

Opublikowano

Godzinę temu B6 avant na klubowych ramkach na "Mordorze" w Warszawie.

Opublikowano

Dzis w Czestochowie granatowy avant B6 na SC72...widziany na klubowych ramkach jechałem za Toba od ronda trzech krzyzy do skretu w ulice garibaldiego pozdrawiam :hi:

Edytowane przez Daniel85

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.