Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzisiaj w Cieszanowie około 14 widziany avant B6 blachy KR...chyba z naklejką na tylnej szybie, trąbiłeś na mnie, stałem na chodniku a Ty jechałeś w stronę Tomaszowa Lubelskiego...

pozdrawiam :hi:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na Jelonkach b6 avant na takich samych lusterkach jak moje :P WB.... pomigane. Pozdro

Opublikowano

godzinę temu widziany kolega w czerwonej a4 b5 na Orlenie w Twardogorze mrugalem ale chyba nie zajarzyl . pozdrawiam :hi:

Opublikowano

smerfowa eSa LSW od compsportu koło LOTu... od nas ?

Opublikowano

Vario i jego pick-up spotkany dzisiaj na bramkach w Strykowie ;-)

Napisane z efhacza

Opublikowano

Pozdrawiam klubowicza w srebrnych ramkach avant b7 przez którego zostałem dzisiaj obtrąbiony w Poznaniu w drodze na motor show.

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierownika czarnej B6 na blachach LKR, widziany pół godziny temu na światłach w Konopnicy :wink::hi:

Znów kolega upolowany wczoraj tym razem pod Orkana.

1d4a197a383476e2gen.jpg

Pzd :hi::wink:

Edytowane przez xMarcin95x

Opublikowano

Pozdrowienia dla b5 avant od grodziska do do rozjazdu na s8 :) 1.8t po modach? Ładnie szedłeś :) mi nie wiem czemu nie chciał pójść pow 200. A przez to pałowanie pod domem zaczęło się dymić spod maski...myślałem że zwarcie i już biegałem z gaśnicą ale okazało się że wydech dał dużą temp i zatliło się wygłuszenie pod termiką nad wydechem...A miał to być spokojny powrót po pracy....

Opublikowano

Pozdrowienia dla b5 avant od grodziska do do rozjazdu na s8 :) 1.8t po modach? Ładnie szedłeś :) mi nie wiem czemu nie chciał pójść pow 200. A przez to pałowanie pod domem zaczęło się dymić spod maski...myślałem że zwarcie i już biegałem z gaśnicą ale okazało się że wydech dał dużą temp i zatliło się wygłuszenie pod termiką nad wydechem...A miał to być spokojny powrót po pracy....

a nie bylo to przypadkiem s4?? 2.7

Opublikowano

Pozdrowienia dla b5 avant od grodziska do do rozjazdu na s8 :) 1.8t po modach? Ładnie szedłeś :) mi nie wiem czemu nie chciał pójść pow 200. A przez to pałowanie pod domem zaczęło się dymić spod maski...myślałem że zwarcie i już biegałem z gaśnicą ale okazało się że wydech dał dużą temp i zatliło się wygłuszenie pod termiką nad wydechem...A miał to być spokojny powrót po pracy....

a nie bylo to przypadkiem s4?? 2.7
Nie nie ;) 2.8 tip q :)
Opublikowano

Pozdrowienia dla b5 avant od grodziska do do rozjazdu na s8 :) 1.8t po modach? Ładnie szedłeś :) mi nie wiem czemu nie chciał pójść pow 200. A przez to pałowanie pod domem zaczęło się dymić spod maski...myślałem że zwarcie i już biegałem z gaśnicą ale okazało się że wydech dał dużą temp i zatliło się wygłuszenie pod termiką nad wydechem...A miał to być spokojny powrót po pracy....

Damian w końcu Cię złapałem audi a nie zestawem :decayed:

Ja leciałem do wawy i delikatnie poleciałem za Tobą :naughty:

Opublikowano

W niedzielę na A4 przed samym Krakowem B5 sedan z ramkami a w nich LTM.

Pozdro,mignąłem awaryjkami.

Opublikowano

Pozdrowienia dla b5 avant od grodziska do do rozjazdu na s8 :) 1.8t po modach? Ładnie szedłeś :) mi nie wiem czemu nie chciał pójść pow 200. A przez to pałowanie pod domem zaczęło się dymić spod maski...myślałem że zwarcie i już biegałem z gaśnicą ale okazało się że wydech dał dużą temp i zatliło się wygłuszenie pod termiką nad wydechem...A miał to być spokojny powrót po pracy....

Damian w końcu Cię złapałem audi a nie zestawem :decayed:

Ja leciałem do wawy i delikatnie poleciałem za Tobą :naughty:

Szczerze to nie zauważyłem[emoji14]a skoro mówisz że zestawem, to latasz na dużych?

Opublikowano

Dziś o 15 w Czosnowie w Rims A4 B6 sedan nr WD 799.....

Pozdro ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi z czarnej B5 po lifcie na blachach GPU który stał na Helu koło mojej czarnej B5, a potem jechał przede mną, niestety nie mam klubowych naklejek więc po mnie nie widać :wink:

Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi z czarnego Avanta B7 z glębą widzianego dzisiaj w Lublinie ok 16-tej na Racławickich obok Kul :)

Opublikowano

Pozdrawiam kolegę z B6 na blachach KOL :hi:

Pomigane, pomachane :decayed:

Opublikowano

wczoraj ,okolo 9 rano ,autostrada s8, wrocłąw.piekna czerwona r8 przemknela jak wicher:)pozdro

Opublikowano

We wro mamy tylko niebieską szymenia i czarną na czeskiej tablicy. Pewnie jakiś przejezdny albo co gorsze słoik. :decayed:

Opublikowano

Pozdro dla właściciela czarnej B7 2.0t (blachy KRA) z naklejka a4 klub

Z wesela w hotelu cztery wiatry ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.