Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4 b5 moje aut


Gość Keżor

Rekomendowane odpowiedzi

Klary są git :th: przyciemniałeś je sam czy już kupiłeś je dymione ?? IMO nie dymione są ładniejsze ale i tak jest ładnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klary są git :th: przyciemniałeś je sam czy już kupiłeś je dymione ?? IMO nie dymione są ładniejsze ale i tak jest ładnie ...

przyciemnione kupiłem. i przymierzałem obie lampy przed kupnem, i musze powiedzieć że te lepiej wyglądają :thumbup:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem te lampy na VW Borze MK IV i lepiej tam wygladały niż na B5, ale tragedii nie ma jest ok. , grill też git. ładnego masz tego Paździerza-co z felami, wymysliłeś coś bo temat ucichł!!??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będą dyngi będą felgi :th:

musze opchnąć moje felgi :)[br]Dopisany: 15 Październik 2007, 18:57 _________________________________________________a siema siema, odświeżamy kotleta :kox: fotki w pierwszym poście i jak wam sie podoba , jak dla mnie bosko, narazie zmieniłem tylko jedną lampe, widać na fotce jak świecą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo :oklaski: Tylko musisz jakieś fajne żarówki założyć, xenon effect :przebiegly: A te tylne to nie lepiej było założyć te nowe diodowe podobne do tych po II lifcie? :tongue4: A ten zderzak to kto podrapał :bicz3: A no i gdzie alu? :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem diody , ale drogie były :)

bedzie xenon, to po co żarówki xenon look :P

a podrapałem nie wiem kto :gwizdanie:

a alu ni mo bo jest zima chopie

fajnie ze sie podoba, a najważniejsze że teraz długie mi doświetlają drogi 3m przed autem tylko wszystko przed autem :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a alu ni mo bo jest zima chopie

W tym roku zimy nie będzie :polew: A tak na serio niestety niedługo moje sreberko też będzie się fatalnie prezentowało na stalówkach :embarrassed: Możesz mi napisać na PW ile będzie Cię kosztował taki zabieg - wymiana na zespolone + xenon + inne koszty :wink4: Może ja się skuszę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kezor wszystkim robisz prezenty w postaci VT ;> wiec ja dla ciebie tez cos mam .... delikatne mody tak na szybko (10 min)

mysle ze powinny sie podobac

tuned_422953.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...