Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Staram się dopisywać na bieżąco chętne osoby na program. Jeżeli kogoś nie dopisałem proszę o informację. wszelkie informację od Pana W przekaże w najbliższym czasie.

Opublikowano

Obowiązuje kolejność zgłoszeń? czy ustawiamy jak komu pasuje?. Kto ustala dokładne i konkretne terminy, dni godziny? czy dopiero zaczniemy ustalac jak już będzie komplet?

Bo jak już będą konkrety to i ja się dopiszę

Opublikowano

czekamy na odpowiedz odnosnie 1.8T. Jezeli tez wchodzi w to to i ja moze pojade :wink4:

Opublikowano

Możecie mnie też dopisać, termin marzec-kwiecień bez różnicy raczej :)

Opublikowano

pieknie to chyba grupa bedzie :)

Opublikowano
  • Autor

NO i bardzo dobrze. Zorganizowanie musi być :good: Czeka tylko na info odnośnie benzynki, jak będzie chciał zrobić to dopisze jeszcze kilka osób i będzie każdy zadowolony. :naughty:

Śnieg pada, wiec może jeszcze zdążymy poślizgać się z większą mocą :gwizdanie:

Teraz to tyko potrzebuję kogoś kto mi kata wyreza, i mogę jechać na program.

Opublikowano

kileeer moze updatujemy liste tak co bymiec jakies overview ilu nas jest w koncu

Opublikowano
  • Autor

kileeer moze updatujemy liste tak co bymiec jakies overview ilu nas jest w koncu

w pierwszym poście jest lista. raczej aktualna bo staram się na bieżąco uzupełniac, brakuje tylko osób z benzyniakami.

Opublikowano

kileeer dopisz i mnie do tej listy, chętnie podkręce swojego AWXa:)

Termin jaki by mi odpowiadał to najchętniej kwiecień/maj, ale oczywiście to już do uzgodnienia.

Opublikowano

w pierwszym poście jest lista. raczej aktualna bo staram się na bieżąco uzupełniac, brakuje tylko osób z benzyniakami.

fakt :embarrassed: - pokazna sie juz zrobila

Opublikowano

Skoro nie ważne czy marzec czy kwiecień to i mnie dopisz

- Kredek 1,9 AWX -

Opublikowano

To i ja sie zpaisze. termin kwiecen maj. Tera zakupuje 216 :decayed:

Opublikowano

Czemu mnie nie dopisujesz :angry: pisałem przecież przed Mentrybem jeszcze

Opublikowano

Może jakby się 20-ska uzbierała to może jeszcze ze stówkę by zjechał na dojazd :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

Cena jest bardzo dobra, zostało na tyle uzgodnione wiec bądźmy poważni. Jeżeli szukamy taniej to na allegro :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Może jakby się 20-ska uzbierała to może jeszcze ze stówkę by zjechał na dojazd :przebiegly:

może...

Cena jest bardzo dobra, zostało na tyle uzgodnione wiec bądźmy poważni. Jeżeli szukamy taniej to na allegro :polew: :polew: :polew:

toć przecież pisaliście o 10ciu... a tu zanim dojdzie do skutku pewnie z 20 parę osób będzie...

Opublikowano
  • Autor

Może jakby się 20-ska uzbierała to może jeszcze ze stówkę by zjechał na dojazd :przebiegly:

może...

Cena jest bardzo dobra, zostało na tyle uzgodnione wiec bądźmy poważni. Jeżeli szukamy taniej to na allegro :polew: :polew: :polew:

toć przecież pisaliście o 10ciu... a tu zanim dojdzie do skutku pewnie z 20 parę osób będzie...

cena była podana od 10 autek, jeżeli będzie nas więcej tym lepiej.

Opublikowano

Cena jest bardzo dobra, zostało na tyle uzgodnione wiec bądźmy poważni. Jeżeli szukamy taniej to na allegro :polew: :polew: :polew:

spoko spoko tak tylko luźno rzuciłem

Opublikowano

OK, to ja się też dopisuje do listy - 2,5 TDI AKE. Termin obojętny.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.