Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.


kileeer

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli licząc, nie pomyliłem się to dopiero 50% (24 osób na 48 zapisamych ) zrobiło program ... co tak Panowie słabo idzie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już byłem 2 razy u Witka. Nie chce wyjśc więcej niż 220/330. Planujemy 230/330. Teraz czeka mnie wymiana pompy paliwa- prawdopodobnie to szwankuje. Polecam Mistrza, jak się zaweźmie to nie odpuści mimo wielu godzin na rolkach... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w poniedziałek jadę, zobaczymy czy da radę, godski jakie wtryski w końcu założyłeś ??? 380 ??? już je masz założone czy dopiero przed programem zakładasz jak to jest ??? :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

380-tki zakładałem własnoręcznie tuż przed drugim podejściem do programu ( przed firmą Witka) . Pierwszy raz w życiu zmieniałem wtryski,

uwaga na sprężyste zabezpieczenia wtryskiwaczy - lubią wystrzelić... . Jak chcesz wiedzieć więcej, to podaj swój numer telefonu na PW .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha czyli na czas próby zmieniałeś dopiero, a jak wychodziła seria ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria nie była mierzona. Pojechałem na pierwszą turę uzbrojony w TIP, K04-15, FMIC, 320 CM3 / na drugą to samo oprócz 380 cm3 / na trzecią będzie to samo oprócz nowej pompy paliwa. Przyjemności (230/330) kosztują. Teraz jest zostawiony bezpieczny setup 190/330. Ale fajne jest spalanie - od 12 do 18/100 km . A dało by się wyciśnąc więcej. Dobrze, że u mnie ten samochód robi maksymalnie 5-7 tysięcy kilometrów rocznie.

Jak go będę sprzedawał za 3-4 lata będzie miał około 135 tysięcy kilometrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm liczyłem że da radę więcej na takim setupie, a co do spalania to oczywiste, mi po mieście bez problemu wciagnie 15 litrów, ale ostatnio w trasie spalił mi 8 litrów, byłem bardzo zadowolony, :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dzisiaj na rolkach

No to pochwal się co tam wyrezałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

230km 325nm, wykres wkleje jak mi Rogalotti przyślę,

co do wrażeń z jazdy powiem tylko tyle :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

pozostaje mi tylko pozazdrościć. :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chcialem sie wpisac na liste do Rogala,wlasnie mi pisal ze jakas lista na lipiec sie szykuje?gdzie moge sie dopisac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym się dopisał, tylko do znawców mam jedno pytanko. Czy po wirusie VAG wskazuje błędy? Kiedyś zczytywałem auto o którym właściciel twierdził, że ma wirusa. Była masa błędów: za wysoka dawka paliwa, zbyt duże ciśnienie doładowania i cos tam jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...