Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Już odpisałem :wink4:

;(

to chyba się nie dogadaliście ...

Jeszcze nie wszystko stracone :gwizdanie:

Opublikowano

Witam

Niestety musze odstąpić swoje miejsce w grupowym czipowaniu u Rogala.Mam już umówiony termin na 01.06.2010 godz 10.00(wprawdzie umawiałem sie na program do benzyny , ale Rogalowi to pewnie bez różnicy, z gnojowozem nawet mniej roboty) zainteresowani pisać Pw do mnie i do organizatora grupowego.

Niestety auto idzie na sprzedaż :(

Opublikowano

Witam

Niestety musze odstąpić swoje miejsce w grupowym czipowaniu u Rogala.Mam już umówiony termin na 01.06.2010 godz 10.00(wprawdzie umawiałem sie na program do benzyny , ale Rogalowi to pewnie bez różnicy, z gnojowozem nawet mniej roboty) zainteresowani pisać Pw do mnie i do organizatora grupowego.

Niestety auto idzie na sprzedaż :(

MalyBuli, ten termin chyba Ci podejdzie :naughty:

A ja Twój bym przygarną?

Opublikowano

pierwszy był:

mały buli więc oddaje mu termin , prosze powiadomić organizatora grupowego i Witka.....prosze o stosowne zmiany w liscie na pierwszej stronie.Powodzenia.

Opublikowano

pierwszy był:

mały buli więc oddaje mu termin , prosze powiadomić organizatora grupowego i Witka.....prosze o stosowne zmiany w liscie na pierwszej stronie.Powodzenia.

No tak. Jeszcze poczekajmy aż MalyBuli potwierdzi i wtedy z Witkiem załatwię.

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Jak panowie się panowie dogadacie co i jak ostatecznie to zmiany zrobimy jak najbardziej.

pozdro :good:

Opublikowano

Jeśli ktoś z kolegów z jakichś powodów chce odstąpić miejsce to jestem chętny. Proszę o info na PW.

Opublikowano

kolego kileeer możesz zmieniać na pierwszej stronie jak tylko edmondo załatwi u mistrza witka ja na miejsce kolegi Maniusek28 1czerwiec godz.10 a edmondo na moje miejsce 27maja godz.15

Wielkie dzięki kolegii dla Maniusek28

Opublikowano

kolego kileeer możesz zmieniać na pierwszej stronie jak tylko edmondo załatwi u mistrza witka ja na miejsce kolegi Maniusek28 1czerwiec godz.10 a edmondo na moje miejsce 27maja godz.15

Wielkie dzięki kolegii dla Maniusek28

Rogalowi chyba będzie obojętne. Jestem w trakcie dzwonienia :-))) Mam nadzieję, że mi się uda.

Opublikowano

edmondo dzwon tak przed równymi godzinami tak za 10-5 i chwile po 5-10 ja tak dzwoniłem i zawsze go złapałem :cool1:

Opublikowano

:good:[br]Dopisany: 25 Maj 2010, 12:31_________________________________________________Dodzwonić się do Rogala to normalnie masakra jakaś ;( Chyba, że mnie już ignoruje jako natręta :decayed:

Wysłałem Witkowi PW i smsa z info - mam nadzieję, że odczyta i potwierdzi.

W razie czego jutro kumpel będzie na programie, to mu karzę przekazać słuchawkę :wink4:

Opublikowano
  • Autor

:good:[br]Dopisany: 25 Maj 2010, 12:31_________________________________________________Dodzwonić się do Rogala to normalnie masakra jakaś ;( Chyba, że mnie już ignoruje jako natręta :decayed:

Wysłałem Witkowi PW i smsa z info - mam nadzieję, że odczyta i potwierdzi.

W razie czego jutro kumpel będzie na programie, to mu karzę przekazać słuchawkę :wink4:

haha :polew:

cierpliwości, nie jest łatwo ale jest wykonalne :>

Opublikowano

Panownie, misja wykonana :cool1:

Ja się melduję u Rogala 27/05 godz. 1500.

MalyBuli 1/06 godz. 10.00 w miejsce Maniuśka28 - Maniusię odmówiony!

:kox:

Dzięki Panowie.

Niech MOC będzie z Wami :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Witam

Mnie już można wykreślić

Seria 158 KM i 346 Nm :decayed:

Mod 170 KM i 376 Nm

wykres: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/08a6904a15396499.html

Pozdrawiam

no to serię miałeś kosmos :kox:

ale teraz to maksymalny moment masz strasznie wysoko, dopiero od 2500 boisz się o sprzęgło czy co?

Niech moc jeździ zawsze z Tobą :naughty:

Opublikowano

118,6 -> 138,9

254,9 -> 307,3

:wink4:

Opublikowano
  • Autor

118,6 -> 138,9

254,9 -> 307,3

:wink4:

bardzo ładnie :cool1:

Opublikowano

Witam

Mnie już można wykreślić

Seria 158 KM i 346 Nm :decayed:

Mod 170 KM i 376 Nm

wykres: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/08a6904a15396499.html

Pozdrawiam

no to serię miałeś kosmos :kox:

ale teraz to maksymalny moment masz strasznie wysoko, dopiero od 2500 boisz się o sprzęgło czy co?

Niech moc jeździ zawsze z Tobą :naughty:

Witam

Mnie już można wykreślić

Seria 158 KM i 346 Nm :decayed:

Mod 170 KM i 376 Nm

wykres: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/08a6904a15396499.html

Pozdrawiam

no to serię miałeś kosmos :kox:

ale teraz to maksymalny moment masz strasznie wysoko, dopiero od 2500 boisz się o sprzęgło czy co?

Niech moc jeździ zawsze z Tobą :naughty:

Witek powiedział że tak ma być :tongue4:

Opublikowano

No i znowu się coś ruszyło! Bravo chłopaki! :oklaski: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.