Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.


kileeer

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jaka jest aktualna cena za chip? Jest jakaś otwarta jeszcze lista? Można się zapisywać jakoś do przodu? Czy cena obejmuje tylko jedno strojenie czy ewentualne poprawki jak np przy pierwszym wyjdzie ze pompki w kosz?

\

Przeczytaj cały wątek , a będziesz wiedział co ijak Kolego :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

aż wam normalnie zazdroszczę. :evil:

uwazal bym z ta zazdroscia bo finalnie kazdy jeden dodatkowy kon kosztowal 200 pln :wallbash:

tymczasem:

http://www.a4-klub.pl/smf/wykresy_po_modyfikacjach_projekty_modyfikowanych_aut/b7_brd_po_modzie_i_wymianie_pd_u_witka-t126212.0.html;new

:cool1::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy dołożenie IC większego i wywalenie EGRa da mi jakieś dodatkowe moce? Jak narazie nie chcę czepiać sie turbawki i pompek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy dołożenie IC większego i wywalenie EGRa da mi jakieś dodatkowe moce? Jak narazie nie chcę czepiać sie turbawki i pompek.

może +5 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie pisać o dopisywanie itd. Była szanasa na zapisy i tańsze programowanie.

lista zamknięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie pisać o dopisywanie itd. Była szanasa na zapisy i tańsze programowanie.

lista zamknięta.

:good: Czekać na kolejną sznasę. :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaka jest aktualna cena za chip? Jest jakaś otwarta jeszcze lista? Można się zapisywać jakoś do przodu? Czy cena obejmuje tylko jedno strojenie czy ewentualne poprawki jak np przy pierwszym wyjdzie ze pompki w kosz?

\

Przeczytaj cały wątek , a będziesz wiedział co i jak Kolego :hi:

No i kolego przeczytałem.. i dowiedziałem sie ze 1200zł potem ze 900zł a potem ktoś nawet coś pisał taniej... potem że jakieś kolejki.. potem że jakaś pierwsza tura.. druga tura.. w 10 na raz każdy z osobna... :)

Więc która informacja jest poprawna????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaka jest aktualna cena za chip? Jest jakaś otwarta jeszcze lista? Można się zapisywać jakoś do przodu? Czy cena obejmuje tylko jedno strojenie czy ewentualne poprawki jak np przy pierwszym wyjdzie ze pompki w kosz?

\

Przeczytaj cały wątek , a będziesz wiedział co i jak Kolego :hi:

No i kolego przeczytałem.. i dowiedziałem sie ze 1200zł potem ze 900zł a potem ktoś nawet coś pisał taniej... potem że jakieś kolejki.. potem że jakaś pierwsza tura.. druga tura.. w 10 na raz każdy z osobna... :)

Więc która informacja jest poprawna????

Nie doczytałes że lista jest zamknięta :gwizdanie: Mozesz isc na program ale po cenach nie grupowych i nie odwołujesz sie ze jesteś z grupowego :gwizdanie:

Ewentualnie pisac pw do ludzi z listy czy nie zrezygnowali czasem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem - Witek jest tak ugodowym człowiekiem , że można z Nim ( :notworthy:) wszystko załatwić :good: .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście nie mówię o terminie typu 2-4 miesiące... najpierw (oczywiście jak się Pan Rogal zgodzi :) ) trzeba pozbierać przynajmniej 20 osób chętnych na chip w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ponieważ jest kilku chętnych, którzy nie załapali się w tej turze na wirusowanie u Witka, może by tak zorganizować II turę. Osobiście jestem również zainteresowany.[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 01:27_________________________________________________ :naughty:

tam na liscie jest kilku co się zapisało a nie jedzie do Witka wpisz się na ich miejsce bo tylko blokują....z tego co pamiętam to kolega Grazny wymięka więc PW do niego i organizatora grupowego i dasz rade jeszcze w tej turze

Właśnie ja też jestem chętny,a wcześniej kolega napisał że kilku sie wykrusza i nikt się nie wychyla.Jeśli ktoś nie da rady to proszę o nfo na PW bo lista niestety juz zamknięta,a ja bym chętnie skorzystał jeszcze może w maju.Ewentualnie jestem kolejnym chętnym na II turę wirusowanka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ponieważ jest kilku chętnych, którzy nie załapali się w tej turze na wirusowanie u Witka, może by tak zorganizować II turę. Osobiście jestem również zainteresowany.[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 01:27_________________________________________________ :naughty:

tam na liscie jest kilku co się zapisało a nie jedzie do Witka wpisz się na ich miejsce bo tylko blokują....z tego co pamiętam to kolega Grazny wymięka więc PW do niego i organizatora grupowego i dasz rade jeszcze w tej turze

Właśnie ja też jestem chętny,a wcześniej kolega napisał że kilku sie wykrusza i nikt się nie wychyla.Jeśli ktoś nie da rady to proszę o nfo na PW bo lista niestety juz zamknięta,a ja bym chętnie skorzystał jeszcze może w maju.Ewentualnie jestem kolejnym chętnym na II turę wirusowanka.

Na druga ture i ja bym byl tak przełom czerwiec/ lipiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już się ludzie zbierają na II turę :)... może to być dobry pomysł i jak najbardziej do zrealizowania... tylko kwestia dogadania się z "Mistrzem" no i zorganizować to wszystko. Może organizacji podejmie się osoba która zorganizowała I turę? Zmieni się tylko temat i nową listę wstawi :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już się ludzie zbierają na II turę :)... może to być dobry pomysł i jak najbardziej do zrealizowania... tylko kwestia dogadania się z "Mistrzem" no i zorganizować to wszystko. Może organizacji podejmie się osoba która zorganizowała I turę? Zmieni się tylko temat i nową listę wstawi :).

Moja propozycja to żeby do Mistrzunia uderzył ktoś kto blisko mieszka i podjechał osobiście zagadał bo on nie odbiera czeto tel z powodu I Tury :tongue4: i zapytał go o II ture.

I moze nowy watek dla II tury czy tu możemy smarować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ja proponuję skończyć pierwszą, a później myśleć o drugiej!

pozdrawiam

i życzę wesołych świąt :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście miałem na myśli o rozpoczęcie II tury po skończeniu I. No i jeżeli można to tutaj... właściciel tematu troszkę by go zmodyfikował i sypiemy dalej w tym temacie :).

Również życzę wesołych Świąt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak dobrze pojdzie to i ja bym sie pisal na II ture tylko kwestia kiedy bo nie wiem czy zdaze z modami.. caly dolot juz na ukonczeniu z FMIC i kolektor AWX na rurach 60mm , kat aut, do tego Turbinka BRD i wtrzski 216 w planie.. a jeszcze chcialbym wzdech na 2,5 cala z koncowym tlumikiem tylko zrobic..

takze jak sie pojawi lista II tury to sie pisze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

II tura by pasowała w wakacje jak BYK! ja jestem chętny moim 1.9 srebrna strzała i brata passkiem 2.0 TDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...