Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.


kileeer

Rekomendowane odpowiedzi

Udało się dodzwonić :>

Ale termin odległy - 31 marca. już się nie mogę doczekać co z tego wyjdzie.

Kurde... jestem ciekaw co wyjdzie u Ciebie. Ja chetnie shamowalbym auto w koncu :gwizdanie:

Robilem soft u Witka, ale jeszcze nie mial wtedy hamowni AWD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestań się mazać :polew:

dobrze będzie :>

też tak miałem, najbardziej się obawiałem kwalifikacji do robienia programu, bo byłbym chyba wkurzony jak by się okazało że coś jest nie tak i nie może zrobić wirusa.

a Ty kiedy sie wybierasz?

no i niestety moje obawy sie potwierdzily , hamownia wyplula ledwo 163km i niuton tez ponizej serii.PD juz ledwo zipia i do wymiany :wallbash:

:hi:

siemanko.

No i wykrakałeś...

szkoda że nie udało sie nic wyrezać :kwasny:

teraz tylko szybka reanimacja, i drugie podejscie. Mam nadzieję że sie nei zraziłes??

no niestety :wallbash: PD mam zamowione i chlpaki na mineralnej maja jutro ogarniac temat , ale niw eim czy witek bedzie mial czas zrobic moda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm jaki koszt PD do BRD ? Pytam bo przyciągnęlismy z Niemiec takiego i ciekawy jest czy u niego będzie chociaż seria.

Czy VAG KKL coś sprawdzę w BRD czy potrzeba HEXa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ponieważ jest kilku chętnych, którzy nie załapali się w tej turze na wirusowanie u Witka, może by tak zorganizować II turę. Osobiście jestem również zainteresowany.[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 01:27_________________________________________________ :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ponieważ jest kilku chętnych, którzy nie załapali się w tej turze na wirusowanie u Witka, może by tak zorganizować II turę. Osobiście jestem również zainteresowany.[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 01:27_________________________________________________ :naughty:

tam na liscie jest kilku co się zapisało a nie jedzie do Witka wpisz się na ich miejsce bo tylko blokują....z tego co pamiętam to kolega Grazny wymięka więc PW do niego i organizatora grupowego i dasz rade jeszcze w tej turze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ponieważ jest kilku chętnych, którzy nie załapali się w tej turze na wirusowanie u Witka, może by tak zorganizować II turę. Osobiście jestem również zainteresowany.[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 01:27_________________________________________________ :naughty:

tam na liscie jest kilku co się zapisało a nie jedzie do Witka wpisz się na ich miejsce bo tylko blokują....z tego co pamiętam to kolega Grazny wymięka więc PW do niego i organizatora grupowego i dasz rade jeszcze w tej turze

PW do Kileeera poszło, dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak... ja odpadam... niestety

Oj mistrzu :embarrassed:

Oki zmieniam Ciebie na kolegę Dizlla.

miłego dnia :naughty:[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 08:50_________________________________________________

Panowie, ponieważ jest kilku chętnych, którzy nie załapali się w tej turze na wirusowanie u Witka, może by tak zorganizować II turę. Osobiście jestem również zainteresowany.[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 01:27_________________________________________________ :naughty:

tam na liscie jest kilku co się zapisało a nie jedzie do Witka wpisz się na ich miejsce bo tylko blokują....z tego co pamiętam to kolega Grazny wymięka więc PW do niego i organizatora grupowego i dasz rade jeszcze w tej turze

PW do Kileeera poszło, dzięki za info.

więc kolego udało Ci sie :tongue4:

Umawiaj się i pokazuj wykresik jak najszybciej :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie z P. Witkiem - do 18 kwietnia nie przyjmuje zapisów. :(

Jakby ktoś z zapisanych /z ustalonym już terminem/ rezygnował, mogę wpaść w jego miejsce. /695307959/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można mnie też już zaznaczyć - autko już po programie. Wyniki tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/b6_ake_po_dzisiejszej_wizycie_u_witka-t126127.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mnie tez mozna odznaczyć :).Udało sie , Witek uzdrowił auto śmiga teraz jak złoto.Co ciekawe po samej wymianie PD hamownia wypluła 171 z groszem i aż 375 Nm :blink: Finalne cyferki to 196 z hakiem i 420 Nm.Dostane wykresy od Witka będę sie chwalił.

PS.Oczywiście ogromne podziękowania dla Witka za rewelacyjne ogarniecie tematu ,reszcie chlopakow z MR za kawał szybkiej i dobrej mechanicznej roboty jaro4444 wsparcie techniczne i duchowe :naughty: i proton2 za pogawetke na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że się udało :) . Ja również dziękuję za miłą pogawędkę :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

wyniki piękne :good:

aż wam normalnie zazdroszczę. :evil:

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na razie zbieram jeszcze graty i wtedy się ustawie z Mistrzem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helo,

ja się koledzy zapisałem, i na pewno się wybieram na wirusa. ale narazie jeszcze nie (do)dzwonilem , żeby umawiać termin, pasuje mi koniec maja, początek czerwca, ale umawianie się na "za dwa miesiące - dnia xx, o godz yy" to dla mnie abstrakcja, chyba nie będzie to problem dla P.Witka jak się za za jakiś czas odezwę ? jest jakiś dead-line ustalania terminów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem u MisTrza (16.03) to mówił coś o przebudowie hamowni... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem u MisTrza (16.03) to mówił coś o przebudowie hamowni... :gwizdanie:

A mówił cos konkretniej kiedy :mysli: bo ja ciagle zwlekam z korektą ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem u MisTrza (16.03) to mówił coś o przebudowie hamowni... :gwizdanie:

A mówił cos konkretniej kiedy :mysli: bo ja ciagle zwlekam z korektą ;(

Niestety nie mam dokładnych wiadomości. Tak jak pisałem wyżej, jak byłem u niego ok. 2 tygodnie temu mówił, że za ok. miesiąc będzie hamownia w przebudowie. :cool1: Nie wiem ile to potrwa i kiedy dokładnie się zacznie przebudowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamownia będzię totalne przebudowana, będą wyciągi spalin na dach i nowe nawiewy. Hamowanie będzie odbywało się przy zamkniętych drzwiach.

Poza tym Witek ma bardzo osobiste i bardzo ważne powody, by nie siedzieć na hamowni w tym czasie. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaka jest aktualna cena za chip? Jest jakaś otwarta jeszcze lista? Można się zapisywać jakoś do przodu? Czy cena obejmuje tylko jedno strojenie czy ewentualne poprawki jak np przy pierwszym wyjdzie ze pompki w kosz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...