Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.


kileeer

Rekomendowane odpowiedzi

No raczej AL nie mam więc docelowo chcę pod 190 koni i powinno mi styknąć.

Na razie delektuję się dźwiękami syczącej turbiny BRD :)

No i samochód zaczął lepiej jeździć niż na starej.

za bardzo nie szalej :cool1: wystroj auto to wtedy :dance2::naughty:

No czekam aż się cooler wyspawa i jakoś muszę go wsadzić pod zderzak. Wtedy strojenie.

A właśnie. U ciebie ta turbina też tak śwista ? Czasem mam wrażenie jakby trochę dzwoniła. Tak metalicznie.

A jeszcze dzisiaj obadałem jedną rzecz.Po zaślepieniu egr ładnie samochodzik działa ale wywala po jakimś czasie błąd

sterowania klapą egr. Trzeba będzie wyłączyć programowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swista swista :) czekam na wizyte u Rogala i nie moge sie doczekac blad EGR :mysli: a wezyki dobrze podpiales

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahu_jak_zaslepic_egr-t90995.45.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do rogala się dodzownić to masakra... muszę jutro spróbować. tez mieliscie takie problemy? :gwizdanie:

Ja miałem szczęście, za pierwszym razem się dodzwoniłem :>

No kolega ma dużo pracy i takie tam... :gwizdanie: Ale za drugim razem udało się dodzwonić i umówić. :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm u nas jest tak samo jak w afn ?

w sumie nic sie nie dzieje. jezdzi ok. Mój szwagier widział Cie w Rzeszowie. Mówił że sie rzuca w oczy twój wóz. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

To i ja proszę o dopisanie do listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

To i ja proszę o dopisanie do listy.

:hi:

Nie dopisuję już do listy. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że jeszcze lista nie została zamknięta, ale skoro tak to ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomwi może Mistrz zgodzi się na kolejną serie grupowego chipa za parę miesięcy :przebiegly:? Trzeba by się spytać, no i gdyby była taka możliwość to zebrać ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że jeszcze lista nie została zamknięta, ale skoro tak to ;(

Gadaj z Witkiem. Może będziesz miał szczęście i zrobi Ci program w promocyjnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już poszło do niego PW

Zobaczymy

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będzie druga tura to ja sie pisze, nie mam jeszcze audi ale juz niedługo będę miał i na pewno będę chciał mieć tą moc :evil:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

zastanów się kolego co piszesz! Chcesz robić program na tym czego nie masz! :polew:

Będziesz pierwszy na liście :naughty::wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będzie druga tura to ja sie pisze, nie mam jeszcze audi ale juz niedługo będę miał i na pewno będę chciał mieć tą moc :evil:

:polew::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będzie druga tura to ja sie pisze, nie mam jeszcze audi ale juz niedługo będę miał i na pewno będę chciał mieć tą moc :evil:

Kozak :evil: :evil: :evil::yeah: :yeah:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie jutro zapewne przejade do witka ustalic termin diagnostyki :decayed: bo teraz Witek zajęty to i na forum go nie widać, a wasza grupówka do kiedy trwa :mysli: bo ja od stycznia juz na korekte próbuje sie wybrać :naughty: i cały czas jakieś problemy z autem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będzie druga tura to ja sie pisze, nie mam jeszcze audi ale juz niedługo będę miał i na pewno będę chciał mieć tą moc :evil:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

zastanów się kolego co piszesz! Chcesz robić program na tym czego nie masz! :polew:

Będziesz pierwszy na liście :naughty::wallbash: :wallbash: :wallbash:

No no Daniel :blink::shocked: ale się wyrobiłeś :polew: ...a taki cichy był na początku :embarrassed: a tu proszę bardzo z grubej rury :> :kox: ( koniec OT )

Wynik po programie mniodzio :> pogratulować ...a nie mówiłem :tongue4: :tongue4: ( Witek MISTRZ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...