Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

ja rezałem na początku stycznia w zimnym garażu gdy było -17 na podwórku a garaż blaszak :cool1: dla chcącego nic trudnego :evil::decayed:

Aż takim desperatem nie jestem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja rezałem na początku stycznia w zimnym garażu gdy było -17 na podwórku a garaż blaszak :cool1: dla chcącego nic trudnego :evil::decayed:

Aż takim desperatem nie jestem. :)

tragedii nie było, ale po wszystkim banan na twarzy nie do opisania :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapowiada sie ze na początku marca bede w suwałkach. mysle ze pierwszy weekend marcana 80% a jak nie pierwszy to drugi weekend :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślę że też będę jakoś teraz w marcu w Suwałkach ale raczej jakoś w drugiej połowie.. u nas dużych mrozów nie ma ale wiatr tak wieje że jak ma się przez minutę ręcę bez rękawic to palce odmarzają.. więc wolę na razie zaczekać z tymi lampami.. na spokojnie teraz w domu dopasuje do nich HiDy i pomocuje a jak będzie cieplej to będę montował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapowiada sie ze na początku marca bede w suwałkach. mysle ze pierwszy weekend marcana 80% a jak nie pierwszy to drugi weekend :>

To lepiej pierwszy bo w drugim ja będę w Białym - next semestr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Panowie sesyja ??

Ja już w końcu po wszystkim :dance: [br]Dopisany: 20 Luty 2011, 12:49_________________________________________________Gwerty, gratki wskoczenia na główną listę na ogólnopolski. Już nawet zaliczka opłacona, więc się zdecydowałeś :good:

Od razu mówiłem, że się załapiesz. Jeszcze jest 7 os na rezerwowej, oni też pewnie wskoczą i będzie komplecik. :kox:

Jeżeli u Ciebie nic się nie zmieniło i pociśniesz z PO to się pewno spotkamy na miejscu, bo ja pewnie z Olsztyna będę gonił :mysli:

No chyba, że bym pojechał przez PO i byśmy razem pojechali dalej :mysli: w sumie z PO do BT dobra droga jest bo spora część to autostrada.

Tak patrze po osobach, kto jedzie to wniosek jest jeden, będzie można zobaczyć live mega kox fury ostrych rezaczy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Panowie sesyja ??

Ja już w końcu po wszystkim :dance: [br]Dopisany: 20 Luty 2011, 12:49_________________________________________________Gwerty, gratki wskoczenia na główną listę na ogólnopolski. Już nawet zaliczka opłacona, więc się zdecydowałeś :good:

Od razu mówiłem, że się załapiesz. Jeszcze jest 7 os na rezerwowej, oni też pewnie wskoczą i będzie komplecik. :kox:

Jeżeli u Ciebie nic się nie zmieniło i pociśniesz z PO to się pewno spotkamy na miejscu, bo ja pewnie z Olsztyna będę gonił :mysli:

No chyba, że bym pojechał przez PO i byśmy razem pojechali dalej :mysli: w sumie z PO do BT dobra droga jest bo spora część to autostrada.

Tak patrze po osobach, kto jedzie to wniosek jest jeden, będzie można zobaczyć live mega kox fury ostrych rezaczy :naughty:

a dzieki dzieki, jak wpisywałem sie na listę rezerwową to byłem zdecydowany. bede leciec napewno z poznania. , jak masz ochotę to przez poznann jak najbardziej zapraszam, im wieksza kolumna a4 tym fajniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poznaniu o 07:30 było -14

a koło 14 było blisko zera,

teraz robi sie blisko -8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś o 6 rano w BAU było -18 , dziś w nocy ma być ostrzej :gwizdanie:

powiem Wam nietypową sytuację dziś miałem,

jadę sobie z BAU do BS, jestem jakieś 500 m przed przejazdem kolejowym w Suwałkach, słońce praży,pięknie ładnie się jedzie, dłuższa część drogi była kompletnie sucha, a tu nagle szklanka na drodze na odcinku kilkuset metrów, jakby ktoś wiadrem wody nalał, wyglądało na to, że poprzeczne koleiny w tym miejscu były i woda nie miała jak odpłynąć, i rzecz jasna nikt nic z tym zamiaru na pewno zrobić nie ma :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż tak to bywa na naszej pięknej Syberii :gwizdanie:

w 3mieście nie wiem ile dziś ale mróz taki że aż w nogi przez spodnie szczypie.. :wallbash:

a jeszcze dwa tyg temu było po 10 na plusie aż pomyślałem że może letnie da już radę założyć :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam sie wybierałem po letnie do suwałk, ale i tak przyjadena początku marca, najwyzej letnie jeszcze odpuszcze :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezle u nas od rana to teraz chyba z -15

Zależy o której kto wstaje. :tongue4: Ja jechałem ok. 8:00 to było -18*. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...