Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

myślę że w marcu już zima odpuści i ja tez pojadę letnie założyć :mysli: chociaż nie wiem czy na razie nie będzie szkoda zakładać letnich póki nie połatają dziur po zimie

a Wy chłopy nie polujecie na jakieś większe koła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

niezle u nas od rana to teraz chyba z -15

Zależy o której kto wstaje. :tongue4: Ja jechałem ok. 8:00 to było -18*. :)

:embarrassed:

ja +0,5 promila pprzed 10 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Wy chłopy nie polujecie na jakieś większe koła?

a po co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla lansu bansu :decayed:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 19:35_________________________________________________dobra dziewczyny jak dobijemy do setnej strony to moze jaka flacha co :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla lansu i lepszego prowadzenia ;)

a idź z Wami się ugadywać na jakieś picie.. nigdy nikomu nie pasuje :) chociaż ostatnio z Karolem zgadaliśmy się w jedną sobotę ale biedny na antybiotyku był ale wspólny jump był :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak do setnej strony, to po setce :cool1:

Po setce i lecimy rezać lampiszony. :kox:

Ale tłok - dawno nas tylu na raz nie było. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nawet własnie rezam kolejne bixy:)

tym razem do golfa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Wy chłopy nie polujecie na jakieś większe koła?

Marcino's już zrobił setup z 17" na 18". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak piszemy to czuję się jakbym był z Wami w Suwałach na spocie :drunk:

żebym miał bliżej do Suwałk to wpadlbym i bysmy wyrezali u Johnego te lampy bo przy tej pogodzie to ja prędko nic w Sopocie nie wyrezam :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwerty już fachowo leci z każdymi lampami w bixy :decayed: tylko żebyś w każdej od środka dawał wlepe a4 albo logo COOO i żeby to im się wyświetlało na drodze co by pamiętali w jakim klubie sa najlepsi rezacze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis na mrozie przekładałem lampy :wallbash:

współczuje.. wrzuć foto tych bixów do golfa ;)

jaki model kupił Marcinos?

W suwałkach da się jeszcze jeździć na 18 ale w 3mieście akie drogi że nawet moje 17 to za duży rozmiar :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak piszemy to czuję się jakbym był z Wami w Suwałach na spocie :drunk:

żebym miał bliżej do Suwałk to wpadlbym i bysmy wyrezali u Johnego te lampy bo przy tej pogodzie to ja prędko nic w Sopocie nie wyrezam :/

Nie narzekaj na pogodę - nas wcale nie lepiej. Dzisiaj ma być -22*. Mi też nie chce się dłubać przy takiej pogodzie. Czekam na globalne ocieplenie. :wink4:

Z tego zimna to mi wczoraj akku się zbuntował - musiałem z kabli odpalać od kumpla. :( Niestety mam coś nasrane w instalacji i mi rozwala akumulator. Mam do Was pytanie, bo może ktoś z Was miał to u siebie: cały czas zamyka mi się sam centralny zamek. Czasem po wciśnięciu hamulca, czasem po wrzuceniu wstecznego, włączenia ogrzewaniu lub włączenia świateł. Kumpel obstawiał wiązkę w klapie bagażnika, z grubsza patrzyłem i wygląda oki. Może któryś przewód się w środku przełamał i nie daje masy czy jak? Już nie mam pomysłów. Na wszelki wypadek noszę zapasowy kluczyk w kieszeni. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki model kupił Marcinos?

W suwałkach da się jeszcze jeździć na 18 ale w 3mieście akie drogi że nawet moje 17 to za duży rozmiar :/

Mówił, że wzór RS6 ori, 18"x8".

Zgadzam się z Tobą, w Suw jeszcze można polatać na takich laczkach. Za to w Białymstoku w chwili obecnej to jest zemsta, ale jak skończą remonty to tez da się latać na większych laczach.[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 19:52_________________________________________________

Gwerty powinien znaczki valeo lub oooo przerabiać na "Qwerty" :) pomyśl o patencie na to :)

Grzesiek to powinien już zaprzestać tego procederu - to miała być limitowana edycja. :tongue4: Zaraz co drugie B5 będzie latało na bixach. Jeszcze Policaje zrobią akcję bix na wzór akcji prędkosc. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwek ja też mam problem z odpalaniem auta więc nie jesteś sam :good:

ale u mnie problemem są świece żarowe które są już chyba doszczętnie popalone.. ale póki co to z kasą słabo stoję więc do konca zimy musze jeszcze się przemęczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz - to, że nie odpalił to nic. Martwi mnie ten centralny zamek. Bo jak by to była wina akku to bym kupił nowy i po problemie a tak mogę wydać kasę na nowy a i tak nic z tego nie będzie. Chyba po niedzieli wbije się do braciaka na garaż ogrzewany i rozbebeszę cały samochód, będę tak długo szukał aż znajdę. :)

Muszę tylko plecy podleczyć bo na ostatnich baletach mnie przewiało i korzonki mnie zaatakowały. :( Tak to jest, po kilku setkach człowiekowi się wydaje, ze jest niezniszczalny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...