Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

chłopaki rezerwujcie miejsca żeby nie było póxniej jaj że zabraknie :gwizdanie: zawsze jakby komus poxniej termin nie pasowal to można zrezygnować :cool1:

zawsze sa jeszcze domki :decayed: tylko nie ogrzewane ale to juz bedzie maj takze powinno byc ciepło no i alko bedzie was grzac :decayed::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mi termin nie pasuje, mam już plany :evil:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 21:18_________________________________________________lukasz paczka doszła?

nic mi bratowa nie wspominała więc pewnie jeszcze nie :mysli: a kiedy wysyłałeś? i wysyłałeś zwykła tak? czy priorytet?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, wysłałem do Taktusia prośbę o wpisanie na listę do Kaletki , bo jak patrzę, jak to jest blisko od Olsztyna to aż szkoda nie podjechać. Mam nadzieję, że mi jakieś zajęcia na uczelni nie pokrzyżują planów. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czawartek, o cholera nie pamietam, chyba zwykła

hehe :D pisałem do bratowej i paczki jeszcze nie ma.. ale jak wysłałeś w czwartek zwykłą to nie ma co się spodziewać jakoś szybko :decayed: wiadomo jak to z pocztą.. xenony szły mi priorytet tak że doszły dopiero na 3 dzień :gwizdanie:

ale i tak na razie zimno wiec jakoś ostro mi się nie śpieszy :przebiegly:

co do kaletki to z Olsztyna Filip masz rzut beretem.. ja jadę na bank czy partnerką będzie "Eliza" czy jakaś inna :polew:

lampy, grill i felgi założę to nawet nie będzie wstyd w Polskę wyjechać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, wysłałem do Taktusia prośbę o wpisanie na listę do Kaletki , bo jak patrzę, jak to jest blisko od Olsztyna to aż szkoda nie podjechać. Mam nadzieję, że mi jakieś zajęcia na uczelni nie pokrzyżują planów. :gwizdanie:

no ja mam lipe bo akurat 7-8 mam egzaminy w szkole :confused4: ale moze wpadne chociaz na grilla :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, wysłałem do Taktusia prośbę o wpisanie na listę do Kaletki , bo jak patrzę, jak to jest blisko od Olsztyna to aż szkoda nie podjechać. Mam nadzieję, że mi jakieś zajęcia na uczelni nie pokrzyżują planów. :gwizdanie:

no ja mam lipe bo akurat 7-8 mam egzaminy w szkole :confused4: ale moze wpadne chociaz na grilla :evil:

studiujesz na UWM-ie? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie studiowałem na Kotarbinskim :) skonczyłem tam lic. a teraz sobie robie technika budownictwa w ZDZ:kox:

laski ??? ja to widze ze Ty juz tam jaks niunie masz wpisana na liste :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie studiowałem na Kotarbinskim :) skonczyłem tam lic. a teraz sobie robie technika budownictwa w ZDZ :kox:

laski ??? ja to widze ze Ty juz tam jaks niunie masz wpisana na liste :naughty::decayed:

a no to też spoko :good:

to się zapowiada wesoło, :banan::thumbup:

powiem tak: jako ważny moderator tego działu nakazuję Ci Łukasz przywieźć do Kaletki jakieś fajne dupeczki :cool1::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam niunia taka jak i każda inna :naughty: można wypisać i wpisać Twoje :kox:

egzaminami na ZDZcie się nie przejmuj :) z tego co słyszałem szkoła nie jest jakaś wymagająca :naughty:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 22:15_________________________________________________Filip jak chcesz to mogę pogadać o jakąś dla Ciebie :wink4: tylko Ty za nią płacisz :evil:

ale za to bym się postarał żeby się odpłaciła :sexinbed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wiem ze jakiegos hardcoru nie mam z zaliczeniem :) ale nie chce mi sie pozniej na poprawki bojac jak nie pojade w 1szym terminie :confused4:

a co do d*p to tak ejszcze za czasów studiowania to miałem duzo takich lachonow blachar :naughty::decayed: ale teraz juz troche sie uspokoiłem :tongue4: i mam tylko takie nie dajace tak hop siup :decayed::naughty::polew: :polew:

Filip musi tam na UWMie poszukac :naughty::kox: zrobi obchod po Rakorze, Antałku, Azymucie :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip musi tam na UWMie poszukac :naughty::kox: zrobi obchod po Rakorze, Antałku, Azymucie :naughty::decayed:

i jeszcze grawitacji, w walerku i paru clubach na starówce :naughty: , chociaż ja chyba najbardziej preferuję Azymut :dance2:

PS. Takie co hop siup dają idealnie pasują do takiego zlotu jak w kaletce bo jest na tyle krótki, że laska nie może się za długo zastanawiać czy tak czy nie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie :decayed: kurcze niby tyle tych czortow na miescie i na kortowie ale bedzie problem :mysli: a na starowce to sa pseudo divy i osiedlowe princessy parkietu :naughty::decayed: jak ja to zawsze mowie udaja gwiazdy a w pupie były i gowno widziały :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety chłopaki tępych strzał długo szukać nie trzeba.. w tych czasach żeby trafić na coś normalnego i dobrze wyglądającego nie tak łatwo :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Filip :oklaski:

teraz czekamy na decyzje pozostałych z naszej podlaskiej ekipy :) ciekawe czy ktoś z białego się wybiera :mysli:

no i nasze Suwałki mogłyby coś się ruszyć :cool1:

Geony taki pijak a nic się nie odzywa w sprawie pijackiej imprezy :przebiegly:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 23:38_________________________________________________Karol nie czaj się tak tylko tez się dopisuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahah no chyba jebne , kuffa forumowi romantycy postanowili pospamowac o ssakach leśnych :decayed: ojjj :naughty:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 00:22_________________________________________________W sumie kaletke bym zaliczył ale czy będe w kraju ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...