Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no chyba nie spodziewasz się, że odpowiem Ci na to w tym temacie :polew::decayed:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 237,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Filip a udało się wczoraj coś.. :sexinbed:?? :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

no chyba nie spodziewasz się, że odpowiem Ci na to w tym temacie :polew::decayed:

czyli nie :polew: :polew:

po weekendzie pogadamy na gg ;)

Opublikowano

dajcie swoje gg , ja jako człowiek doświadczony i obyty w temacie pomogę wam :polew::decayed:

Opublikowano

hej

w suwałkach bede w piątek w nocy.

wiec proponuje spota 12 marca

Sylwek tarcze kumple bierze. wiec musimy sie zgadać, zebys je podrzucił do kogos, zeby mi przekazał.

Opublikowano
  • Autor

:hi:

jak tam ludzie żyjecie po ostatkach? :naughty:

Opublikowano

Ja sie wybieram(wstępnie) ktoś ma ochotę? :cool1:

http://www.vagpodlasie.pl/

Opublikowano

:hi:

jak tam ludzie żyjecie po ostatkach? :naughty:

u mnie jeszcze ostatki trwają , impreza dziś i jutro :naughty:

Ja sie wybieram(wstępnie) ktoś ma ochotę? :cool1:

http://www.vagpodlasie.pl/

może i ja bym wstąpił :mysli:

Opublikowano

toi ja :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

ooo kurde Filip zazdroszczę :naughty: ja też bym pobalował ale jutro do roboty na rano :(

Opublikowano

o lukasz gdzie pracujesz?

jak tam baluje cały tydzień, a jutro ide z kobieta na knajpy na dzien kobiet.

Opublikowano
  • Autor

udało mi się załapać do pomorskiego urzędu skarbowego.. co prawda to praktyka ale zawsze coś :notworthy:

najgorsze jest to że wstawać trzeba o 6.. wiem wiem.. że niby to nie tak dla każdego wcześnie.. ale nie jestem przyzwyczajony :gwizdanie:

ale zawsze to coś wspólnego z moimi studiami :) rozliczają się u nas duże spółki z całego pomorskiego :)

ja swojej kupię jakiś kwiatek i styknie.. w sumie ma być u mnie jutro na obiedzie to wkręcę bajer, że robie to specjalnie dla niej na dzień kobiet :decayed: jak to kobieta będzie wniebowzięta :cool1:

Opublikowano

a masz praktyki płatne? bo z tym róznie bywa.

a nie wybierasz sie na weekend do suwałk?

Opublikowano

ja postaram się w weekend pofatygować do BS na spota , jeszcze dam znać :hi:

Opublikowano

filip przydało sie zebyś był, to byśmy obgadali co i ile pijemy :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a masz praktyki płatne? bo z tym róznie bywa.

a nie wybierasz sie na weekend do suwałk?

wlaśnie bezpłatne :embarrassed: wiadomo - budżetówka.. nie mają kasy na nic a co mówić o płaceniu za praktyki.. :wallbash:

na razie się nie wybieram planuję za parę tygodni wpaść tylko sam nie wiem jak wyjdzie bo chłopaki z 3miasta namawiają żeby jechać z nimi do Jarosławca na weekend, więc mam wybór - albo Suwałki albo Jarosławiec, i szczerze powiem, że sam nie wiem :wallbash:

Opublikowano

Panowie, ja właśnie skończyłem ostatki. Pozdro :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

Panowie, ja właśnie skończyłem ostatki. Pozdro :good: :good:

no Filip jesteś dla mnie wzorem :notworthy:

szkoda że ja miałem do pracy :embarrassed:

teraz się pochwal ile wypiłeś od piątku :naughty:

Opublikowano

no Filip jesteś dla mnie wzorem :notworthy

:polew: to zdrowieeeee

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.