Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kto z was jeżdzi czarną kombi b5?

Nie było chyba takiej w SUW na spocie. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto z was jeżdzi czarną kombi b5?

B6 TAK :cool1: no dawajcie na spotka ,sywuś jutro działamy.....info na fona,gg itd :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wyprzedzałem gościa na suwalskich nrach,z naklejką z klubu.[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 15:28_________________________________________________b5!! :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna B5 na BSU... z wlepką A4klub swojego czasu często stała na Kowalskiego pod Merk'iem. Ostatnio jej nie widziałem. Albo ktoś odkupił od klubowicza z czasów jeszcze przed spotowych obecnej grupy trzymającej władzę albo nieśmiały. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pełno w suwałkach nieśmiałych.. ludzi byloby dużo do spotowania ale cięzko wielu osobom sie odezwać :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pełno w suwałkach nieśmiałych.. ludzi byloby dużo do spotowania ale cięzko wielu osobom sie odezwać :wallbash:

ppffff identycznie jak w BAU :wallbash: :wallbash:

ja to nazywam skrzywieniem życiowym,

ludzie myślą tak, że gdyby może mieli jakieś super fury to może, może by gdzieś pojechali, a tak to po co zwyklakami podjeżdzać na spoty :facepalm:

druga sprawa, że na forum nie można wprost nachapać się pieniędzy, a dla wielu Polaków robienie czegoś na czym nie da rady zarobić jest zajęciem bezsensownym w pewnym sensie :wallbash:

a przecież na forum nie chodzi o to kto i czym śmiga, tylko, że bierze udział w życiu społeczności klubowej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

dobrze Filip gadasz.. ludzie mają takie myślenie: po co jechać lepiej posiedzieć przed tv, bo tam i tak nie będzie ciekawych ludzi z którymi mógłbym pogadać, a jak coś się zj**ie i trzeba pomóc czy poradzić to nagle mogą nawet z niewiadomokąd przyjechać :no:

słabe podejście do sprawy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwek te bixy już zarzuciłeś czy jeszcze leżą i kusza? :decayed:

Leżą pod łóżkiem. :wink4:

Masz jakiś patent na cięcie błotnika - bo Ty już chyba wstawiłeś swoje soczewki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwek te bixy już zarzuciłeś czy jeszcze leżą i kusza? :decayed:

Leżą pod łóżkiem. :wink4:

Masz jakiś patent na cięcie błotnika - bo Ty już chyba wstawiłeś swoje soczewki?

ja tam kupiłem dobry brzeszczot i aż do samego błotnika wycinałem ( po środku trochę wierciłem raz przy razie), jeżeli jest taka potrzeba pilnikiem albo kamieniem na wiertarce poprawiałem, ważne żeby wszystko dokładnie wyciąć wtedy lampa ładnie sie spasuje z błotnikiem. aha i na dole dokładnie i tak głębiej wyciąć tą blachę co wychodzi z błotnika w kierunku silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwek te bixy już zarzuciłeś czy jeszcze leżą i kusza? :decayed:

Leżą pod łóżkiem. :wink4:

Masz jakiś patent na cięcie błotnika - bo Ty już chyba wstawiłeś swoje soczewki?

Malutkim wiertłem (4) nawiercasz dziurki na błotnikui potem ,ablo flexem albo szczypce i wyginac i łamać , nastepnie zabezpieczyc przed rdzą , dorobić mocowania pod spód lampy itd. :wink4: jak by co służe pomoca :decayed:

Dobra zbieram się na imprezę , miłego weeka chopy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...