Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

wkrętarka i 3 czarne wkręty zrobią swoje :kox:

dowcipniś się znalazł hehe

to ma byc profi robota a nie jakaś fuszerka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Łukasz - ona trzyma się na takich plastikowych uchwytach, na które jest wsuwana. Na krawędziach są wkręty, po jednym z każdej strony chyba (z jednej strony na pewno, czy z dwóch to nie wiem, nie mam teraz Etki przy sobie). Looknę u siebie w aucie to Ci napiszę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz - ona trzyma się na takich plastikowych uchwytach, na które jest wsuwana. Na krawędziach są wkręty, po jednym z każdej strony chyba (z jednej strony na pewno, czy z dwóch to nie wiem, nie mam teraz Etki przy sobie). Looknę u siebie w aucie to Ci napiszę. :)

no dobra dzięki :) to będę czekał na wiadomośc :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, sprawdziłem. :) Jak wcześniej napisałem, listwa jest wsuwana na takie plastikowe zatrzaski mocowane na drzwiach i zabezpieczona przed przesuwaniem za pomocą jednego wkrętu, który znajduje się w drzwiach od strony słupka (czyli z przodu). Sądząc po stanie wkręta w moim aucie (u Ciebie pewnie lepiej nie będzie wyglądał) raczej marne szanse na jego odkręcenie. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja listwe dzwi mam przyklejona na klej epoksydowy, i juz 1.5 roku trzyma :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuffa nie było mnie parę minut, a tu juz tyle spamu nawalone :decayed:

:gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spota ,jak sie nie zapije na śmierć to przybęde.

Braciak obchodzi 40 urodziny i planuje je 3 dni obchodzić :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuffa nie było mnie parę minut, a tu juz tyle spamu nawalone :decayed:

to nie my :naughty:

to jak będzie ciepło to spróbuję to na klej złapać i zoabzczymy jak to się bedzie miało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAA Sylwek czytałem o tym Twoim centralnym zamku,ciekawy przypadek jakies przebicie masz , zawilgocone kostki czy cuś :confused4:.

U mnie kiedys szyber sam się otwieral na postoju :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAA Sylwek czytałem o tym Twoim centralnym zamku,ciekawy przypadek jakies przebicie masz , zawilgocone kostki czy cuś :confused4:.

U mnie kiedys szyber sam się otwieral na postoju :embarrassed:

Najgorsze jest to, że czasem przez 1 czy 2 dni wszystko jest oki, a potem mu odwali kilka razy i znowu spokój. :( Z moich obserwacji wyszło, że jak jest duży mróz to jest spokój, postoi trochę na słońcu to potrafi z 1-2 razy zaświrować i spokój. Najgorzej jest jak przychodzi odwilż - totalna masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dodam , że u mnie centralny z pilota nie bangla teraz wcale , tylko z kluczyka ;( yebane mrozy.

[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 23:40_________________________________________________

AAA Sylwek czytałem o tym Twoim centralnym zamku,ciekawy przypadek jakies przebicie masz , zawilgocone kostki czy cuś :confused4:.

U mnie kiedys szyber sam się otwieral na postoju :embarrassed:

Najgorsze jest to, że czasem przez 1 czy 2 dni wszystko jest oki, a potem mu odwali kilka razy i znowu spokój. :( Z moich obserwacji wyszło, że jak jest duży mróz to jest spokój, postoi trochę na słońcu to potrafi z 1-2 razy zaświrować i spokój. Najgorzej jest jak przychodzi odwilż - totalna masakra.

Wilgoć, trzeba sprawdzac po kolei wszystko ;(

pisałeś w dziale techniczym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwek to na bank masz gdzieś nieszczelność i jak odpuszczają mrozy to gdzieś Ci zwarcie się robi.. to samo miałem w golfie że jak było mokro to od razu mi się pieprzyło.. efektem była świecąca choinka z lamp a później u teraźniejszego właściciela golfa też sam się nawet zamykał.. wilgoć dostaje się na tyle albo gdzieś przez uszczelki od lamp.. albo tak gdzieś musi się to dostawać.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli to nie tajemnica- ile pali Twoje 1,8 T benzynki na trasie i ile w mieście średnio??

Przed zagazowaniem autko spalało latem w mieście 10,5-11,0 l/100km, w trasie to od 8,0 w górę - zależy jak się jechało. :)

Zimą to już trochę gorzej bo w mieście to 12,5-13,5 l/100km. W trasie praktycznie to samo.

Teraz na LPG w mieście od 12,5 w górę, w trasie raczej nie schodzi poniżej 10,0 l, ale teraz sobie nie żałuję i raczej ekonomiczna jazda to to nie jest.

Co do TFSI to niestety minusem (jak dla mnie) tego rozwiązanie jest brak możliwości zagazowania takiego silnika. Kolejny minus to problemy z zasyfionym dolotem - dotyczy wszystkich silników TFSI i FSI, mgła olejowa z drobinkami kurzu osiada na zaworach ssących i powoduje zaklejanie wszystkiego. W sieci są fotki silnika 4.2 V8 FSI - na fotkach widać jaki syf się tam zbiera. W silnikach z tradycyjnym wtryskiem w kolektor tego nie ma, bo mieszanka paliwowo-powietrzna skutecznie obmywa wyżej wymienione elementy układu dolotowego.

powiem tylko tyle: AAAAhhhhaaaa :tongue4: :tongue4:

jednak na temat benzynek w Audi wiem bardzo mało. Czyli podsumowując: w B7 jak benzynka to tylko 1,8 T??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip - trudno powiedzieć jaki silnik będzie najlepszym rozwiązaniem. Osobiście brał bym 1.8T z wymienionych wyżej powodów oraz dla tego, że jest to już kultowa jednostka, która potrafi dużo wytrzymać. Będzie to chyba jedno z najekonomiczniejszych rozwiązań w eksploatacji w B7 (nie licząc 1.9 TDI).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinos nie poznajesz ludzi :decayed:

Czesto Twoje autko pod aquaparkiem widze :)

pewnie foczki wyławia na nowe fele :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinos nie poznajesz ludzi :decayed:

Czesto Twoje autko pod aquaparkiem widze :)

Siemka nie widziałem-pracuje na siłce w aqua i pewnie stąd widzisza auto.Zapraszam do obejrzenia ewentualnie do zakupu karnetu.Felunek juz jest:-) będzie kosa czekam na wiosnę.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...