Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widzę że chłopy sie za tuningi-rezajace biorą :cool1: a ja myślę o 18stce felunku i malym wirusiku zobaczymy jak to wyjdzie w praniu(grosz).I tak mam piękne auto wiec zbytnio nie mam co do "rezania" :polew: :polew: :kox:Nie wiecie czy już hamownia czynna w suwaliszkach?Pozdrawiam.

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 238,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zależy jaką hamownię masz na myśli, niektóre są czynne regularnie co sobotę wieczorem. :polew:

Jak by ktoś łyknął moje 16' to z chęcią przytulę Twoje 17'. :kox:

Opublikowano

marcinos80 ile byś sobie liczył za fele? rozumiem że mowa jest o tych co w obrazku na dole??

Opublikowano

to jakieś spotkanko dziś :-)

ja tam jestem chętny , tak najlepiej do godz. 17, potem inne plany mam :)

Opublikowano

Zależy jaką hamownię masz na myśli, niektóre są czynne regularnie co sobotę wieczorem. :polew:

Jak by ktoś łyknął moje 16' to z chęcią przytulę Twoje 17'. :kox:

:kox: to daj ogloszenie i dzialamy mam 5sztuk :evil:

Opublikowano

to jakieś spotkanko dziś :-)

ja tam jestem chętny , tak najlepiej do godz. 17, potem inne plany mam :)

kurcze szkoda że dopiero teraz zobaczyłem bo bylem dziś tam u was w aquaparku :cool1:

Opublikowano

Jest tu ktośśśśśśśśśśśśśśśśśśśsss?????????? :cool1: co tam panicki slychowac.Jak rezanki wam wychodzą?Pochwalcie sie. :evil:

Opublikowano

oj. sie reza. ale za wczesnie zeby sie chwalic ;(

Opublikowano

Gwerty, do Bukowiny będziesz leciał z Poznania czy z Suwałk? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Filip będziesz w przyszły weekend w naszych stronach? :naughty:

Opublikowano

najprawdopodobniej z poznania.

Opublikowano

Filip będziesz w przyszły weekend w naszych stronach? :naughty:

A co a co?? :naughty:[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 22:26_________________________________________________

najprawdopodobniej z poznania.

to pewnie spotkamy się na miejscu :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Filip będziesz w przyszły weekend w naszych stronach? :naughty:

A co a co?? :naughty:[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 22:26_________________________________________________

najprawdopodobniej z poznania.

to pewnie spotkamy się na miejscu :wink4:

jest mały plan o którym rozmawialiśmy na ostatnim lub przedostatnim spocie :naughty: szczegóły napisze Ci na gg :naughty:[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 14:22_________________________________________________

kiera s na mały wieloklin

i cena ok 350zł

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=184837.0

Karol bierz, chciałeś taką :kox:
Opublikowano

:hi:

co tu tam cicho?

Opublikowano

Ktos by był chetny na moje feleczki z oponami DUNLOP SP-SPORT 01?[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 18:05_________________________________________________alo-zyjecie?! :kox:

Opublikowano

się wyrzekli wszyscy klubu chyba :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

Chłopaki walczą w sesji z egzaminami. :)

Opublikowano
  • Autor

Chłopaki walczą w sesji z egzaminami. :)

dokładnie :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.