Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Filip jak tam przygotowanie do sesji?? :cool1:

W trakcie :decayed:

Mam zamiar ją na łopatki rozłożyć :polew:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 238,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew:

a jesteś pewien że ona Ciebie nie rozłoży?? :naughty:

Opublikowano

SESJA - piękny czas, melanże i wertowanie notatek do pólnocy :polew:

Opublikowano

oj tak :decayed:

najlepsze są momenty, gdy siedzisz i powtarzasz na egzamin na następny tydzień, nagle dzwoni kumpel i się pyta co umiesz na egzamin dnia następnego , a Ty ze zdziwieniem: jak to??? jutro egzamin ??? " A no tak, KUR*A zapomniałem " i krew i poty Cię zalewa :polew:

Opublikowano

Filip jak tam przygotowanie do sesji?? :cool1:

W trakcie :decayed:

Mam zamiar ją na łopatki rozłożyć :polew:

Witam! Widzę, że nie tylko ja prowadzę nierówną walkę ze szkolnictwem wyższym. :)

U mnie hardcore zaczyna się od najbliższego piątku - 4 zaliczenia w ciągu weekendu. :(

Opublikowano

Filip jak tam przygotowanie do sesji?? :cool1:

W trakcie :decayed:

Mam zamiar ją na łopatki rozłożyć :polew:

Witam! Widzę, że nie tylko ja prowadzę nierówną walkę ze szkolnictwem wyższym. :)

U mnie hardcore zaczyna się od najbliższego piątku - 4 zaliczenia w ciągu weekendu. :(

oszukasz przeznaczenie ? :decayed:

no ale jak by nie było Powodzonka :good::wink4:

Opublikowano
  • Autor

ja mam za dwa tygodnie takie zaliczenie, że muszę na nie umieć cala książkę która liczy sobie 300 stron, i nie ma zmiłuj.. od dzisiejszej nocy już siadam się na to uczyć.. no i nie wspomnę o innych przedmiotach, ale te w porównaniu do tego jednego to pikuś :polew: :polew:

Opublikowano

to ja jako były student powodzenia życzę.

a wiecie co to sesja----> System Eliminacji Studenta Jest Aktywny wiec nie dajcie sie wyeliminować.

Opublikowano

Filip jak tam przygotowanie do sesji?? :cool1:

W trakcie :decayed:

Mam zamiar ją na łopatki rozłożyć :polew:

Witam! Widzę, że nie tylko ja prowadzę nierówną walkę ze szkolnictwem wyższym. :)

U mnie hardcore zaczyna się od najbliższego piątku - 4 zaliczenia w ciągu weekendu. :(

SYLWUś Cenne MOTTO" ZAkUć,ZAPIĆ,ZAPOMNIEĆ" :kox: powodzenia zycze w sesyjce

Opublikowano

chłopaki może znacie na sprzedaż jakieś audi 80 sedan w quattro? najlepiej 2.8

sprzedał już .

Opublikowano

szkoda. mam fajną c4 S4 na oku 2.2T :naughty: ale sam już nie wiem czy to dobry pomysł :rolleyes:

Opublikowano

2.2t ...idealny pomysł :decayed:

Opublikowano
  • Autor

szkoda. mam fajną c4 S4 na oku 2.2T :naughty: ale sam już nie wiem czy to dobry pomysł :rolleyes:

bierz!! co tu rozmyślać ;)
Opublikowano

gwerty,

gratuluję trafnej decyzji i zapisania się na zlot ogólnopolski :good:

Opublikowano
  • Autor

gwerty,

gratuluję trafnej decyzji i zapisania się na zlot ogólnopolski :good:

nie schlejcie się tam za mocno :P
Opublikowano

narazie lista rezerwowa, ale jestem dobrej myśli:)

Opublikowano

prawie na pewno wskoczysz na listę główną, w zeszłym roku na rezerwowej było ok 40 i wszyscy wskoczyli :wink4:

Opublikowano

hehe chlopaki jestem nowy i z Bialego przejolem niedawno po wujku A4-ke i zakochalem sie :D oczywiscie dobita jest troszke i zastanawiam sie nad wyjazdem do was byscie polukali i doradzili co nieco co wy na to ? :D

Opublikowano
  • Autor

hehe chlopaki jestem nowy i z Bialego przejolem niedawno po wujku A4-ke i zakochalem sie :D oczywiscie dobita jest troszke i zastanawiam sie nad wyjazdem do was byscie polukali i doradzili co nieco co wy na to ? :D

chłopaki w białymstoku na miejscu Ci nie pomogą?? :cool1:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 13:37_________________________________________________chłopy to możliwe żeby plik instalacyjny od: Polski Vag 4.9 miał tylko 9Mb??
Opublikowano

nom :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.