Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co do BT nie wiem kto to wymyślił że zwykli użytkownicy mają płacić więcej ale to wg mnie głupota, jak niebiescy to gorsi? :thumbdown:

Łukasz, tyle, że każdy klubowicz, VIP, moderator i inni płaci składki na rzecz klubu w wysokości 50 PLN co roku, stąd ta zniżka. :wink4:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 237,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

aaa widzisz tego nie wiedziałek :)

Opublikowano

witam pany/panie? :naughty:

ok do sedna nie bralem dotad udzialu w Waszych 'spotkaniach' ale .... pol .... audi czas zaczac :naughty: .. jakies namiary naaaa po 6 stycznia ?

pozdro all

Opublikowano

aaa widzisz tego nie wiedziałek :)

nie szukaj guza tylko sie szykuj i jedziemy do BT w marcu :wink4:

Opublikowano
  • Autor

musiałbym obliczyć ile by wyniósł ten cały wyjazd i czy będzie mnie stać :naughty:

wpadam na weekend 21-23 stycznia robimy jakiegoś małego spoconka?? :naughty:

Opublikowano

... litra na głowę wyszło uuuffffffffffffff :kox::cool1:

To ja z Tobą do stołu nie siadam, bo na drugi dzień będę tak wyglądał: :kox:

1293912858_by_Kopytt.jpg

Opublikowano

hahah Sylwek nie pytaj jak ja wyglądałem po 3 dniach :decayed:

Opublikowano

hahah Sylwek nie pytaj jak ja wyglądałem po 3 dniach :decayed:

To może ten wywiad to z Tobą robią:

1293919147_by_LELEKhimself.jpg

:kox:

Opublikowano

Strzał w dziesiatkę :decayed: , dziewczyna już mi dziś pokazywala tego demota :kox:

Opublikowano

hahah Sylwek nie pytaj jak ja wyglądałem po 3 dniach :decayed:

To może ten wywiad to z Tobą robią: :polew:

1293919147_by_LELEKhimself.jpg

:kox:

Opublikowano
  • Autor

Johny jak idzie szukanie fury? widziałem że ostatnio na forum przewija się trochę czarnych B6 w avancie :cool1:

Opublikowano
:bry: Był ktos z was na aquaparku w Suwałkach?Jak wrażenia, warto się wybierać?
Opublikowano

Ja byłem, dość pozytywnie zaskoczony, dobre ceny, i obiekt całkiem spoko. W zimę czynne są tylko 2 z 4 zjeżdżalni, ale mi to nie przeszkadzało. :gwizdanie:

Opublikowano

Johny jak idzie szukanie fury? widziałem że ostatnio na forum przewija się trochę czarnych B6 w avancie :cool1:

Moja na sprzedaż :kox:

Opublikowano

Johny jak idzie szukanie fury? widziałem że ostatnio na forum przewija się trochę czarnych B6 w avancie :cool1:

Moja na sprzedaż :kox:

why? :naughty:

Opublikowano

marcinos miał ostatnio jakieś problemy z dużym spalaniem,czyżby to była przyczyna? :decayed:

Opublikowano

Szukam , nie szukam strasznie kijowy sezon .......zima :confused4:

Nie spieszy mi się :wink4: , Jocker gdzie ty widzisz te fury ?

marcinos miał ostatnio jakieś problemy z dużym spalaniem,czyżby to była przyczyna? :decayed:

jak ktos jeżdzi krótkie odcinki , auto się nie dogrzewa to logiczne , ze wiecej spali

jak tam długi week?

Opublikowano

jak tam długi week?

U mnie jutro się kończy - na 7:00 do pracy mam. :kwasny:

Opublikowano

Johny jak idzie szukanie fury? widziałem że ostatnio na forum przewija się trochę czarnych B6 w avancie :cool1:

Moja na sprzedaż :kox:

Ile i czemu tak drogo :)

Opublikowano
  • Autor

Widziałem pare w dziale sprzedam :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.