Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

masakra ile śniegu :tongue4:

moja ruda chyba dopiero na wiosne wyjedzie , z mojej uliczki :decayed:

do ślizgania się to tak jak Sylwek mówi , giełda albo kaufland

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 238,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

masakra ile śniegu :tongue4:

moja ruda chyba dopiero na wiosne wyjedzie , z mojej uliczki :decayed:

do ślizgania się to tak jak Sylwek mówi , giełda albo kaufland

Dawaj cynę to się wyciągnie. :)

Mam wprawę w holowaniu klubowych autek. :wink4:

Teraz już wiesz Johny, że bez Q w naszym klimacie nie ma jazdy i fun'u. :cool1::kox:

Teraz powinieneś podjąć jedyna słuszna decyzję - kupić Audi Q.

Opublikowano

masakra ile śniegu :tongue4:

moja ruda chyba dopiero na wiosne wyjedzie , z mojej uliczki :decayed:

do ślizgania się to tak jak Sylwek mówi , giełda albo kaufland

Dawaj cynę to się wyciągnie. :)

Mam wprawę w holowaniu klubowych autek. :wink4:

Teraz już wiesz Johny, że bez Q w naszym klimacie nie ma jazdy i fun'u. :cool1::kox:

Teraz powinieneś podjąć jedyna słuszna decyzję - kupić Audi Q.

Spoko :wink4: u mnie sąsiad ma też Q 2.8 lata tylko świst

Sylwek tam bedę kupować , pożyczę od Ciebie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

kurde niestety nie miałem dziś czasu nic ogarnąć z żadnym placem, trochę przeimprezowałem ten pobyt w suwalkach i dużo latania i załatwiania ze wszystkim :no: ale dziś chyba nic pic nie będę to może wieczorkiem polatam po mieście i ogarnę temat hehe :wink4:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 17:41_________________________________________________właśnie zaliczyłem małe polatanko na porkingu pod lidlem :kox: miejscami fajny lód i ładnie niesie :good: polecam :good:

Opublikowano

jako , że nie długo zmykam na naszą miejscówkę sylwestrową wieć panowie

HAPPY NEW YEAR :afro::drunk::sex::boobs::banan::banan3:

Opublikowano

ode mnie również życzenia w nowym roku:

:beach::drunk::boobs::sexinbed: i wszystkiego najlepszego

oraz każdemu z osobna RS4 B8 w full opcji z :quattro::a4fan::audi: !!! :hi:

Opublikowano
  • Autor

ode mnie również życzenia w nowym roku:

:beach::drunk::boobs::sexinbed: i wszystkiego najlepszego

oraz każdemu z osobna RS4 B8 w full opcji z :quattro::a4fan::audi: !!! :hi:

za kilka lat do osiągnięcia :naughty:

wesołego alleluja chłopaki!! no i szczęśliwego nowego roku i udanej bibki sylwestrowej :) aby po tej bibie płynęła wódka w żyłach zamiast krwi :kox:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 17:03_________________________________________________no i zapomniałem :) pobiliśmy bialystok :polew: :polew:

współpraca okazała się owocna :naughty: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego w nadchodzącym 2011 roku! :)

Opublikowano

a ja wam życze FARTA w życiu,tego zajebistego farta dzięki któremu jesteś zawsze we właściwym czasie i we właściwym miejscu :good:

Opublikowano

witam wszystkich w nowym roku.

coby nie zawodziły nas furki i był stac nas mody :hi:

Opublikowano

Szczęśliwego nowego roku,zdrowia,radości i wytrwałości w postanowieniach noworocznych.Pozdrawiam :hi:

Opublikowano
  • Autor

jak tam chłopy po sylwestrze? :D wszyscy wytrwali do 24? :naughty:

Opublikowano

ja tam wytrwałem bez problemu :cool1:

Opublikowano

Witam! Ja wytrwałem do 9 rano - miałem nockę w pracy. :)

Opublikowano

ja przeżyłem śmierć kliniczną :decayed:

Zsumowac promile z tych trzech dni to pewnie by było z 20 promili hahaha :>

Opublikowano

jak tam chłopy po sylwestrze? :D wszyscy wytrwali do 24? :naughty:

Ja do 3 ciej- później kołowałem do łożeczka litra na głowę wyszło uuuffffffffffffff :kox::cool1:

Opublikowano

Pany, może chciałby się ktoś wybrać na ogólnopolski zlot do Bukowiny T. ?? Jest jeszcze sporo czasu, można spokojnie 1 dzień zarezerwować ( ew. + sobota), kaskę uszykować i jechać. Bo ja mam zamiar się wybrać, jakby ktoś reflektował to można jednym autem jechać i wtedy koszt przejazdu po połowie. A impreza naprawdę super. A znajomość, atmosfera i możliwość pogadania z niektórymi ludźmi z forum bezcenna. :good: :good:

Opublikowano

myslałem intensywnie, ale niestety termin mi nie pasuje:(

ale moze cos jeszcze wykombinuje.

Opublikowano
  • Autor

co do BT nie wiem kto to wymyślił że zwykli użytkownicy mają płacić więcej ale to wg mnie głupota, jak niebiescy to gorsi? :thumbdown:

Opublikowano

co do BT nie wiem kto to wymyślił że zwykli użytkownicy mają płacić więcej ale to wg mnie głupota, jak niebiescy to gorsi? :thumbdown:

Ktoś musi zapłacić więcej, żeby ktoś mógł zapłacić mniej lub wcale. :wink4:

Jak będę wybierał się na jakiś zlot (a w końcu na pewno się wybiorę) to będzie to zlot organizowany przez AKP. :good: Przynajmniej raz lub dwa w roku organizowany jest w centralnej Polsce. A tu trzeba gonić przez cała Polskę, w zimę. :confused4:

Jak ktoś ma ochotę to zapraszam na spota Team Audi Suwałki:

http://www.tasforum.yoyo.pl/viewtopic.php?t=667

Czwartek 6 stycznia, godz. 16:00 na parkingu pod ratuszem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.